NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kaina
   

Tvarkingas automobilis, švara dvelkianti erdvė ir komfortiškas jausmas. Jei tai Jums pažįstamas jausmas, tai plaunami automobilio bagažinės kilimėliai Jus sudomins. Naujiena! Išskirtinės kokybės, universalus ir itin praktiškas kilimėliai bagažinei kiekvienam automobiliui.

Kodėl verta rinktis plaunamus bagažinės kilimėlius Clean Car?

Švara automobilyje yra labai svarbu – tai ir komforto jausmas, praktiškumas ir higiena, tad nenuostabu, kad kas kartą ieškome naujovių, kaip apsaugoti savo automobilį nuo įvairių nešvarumų ar įbrėžimų. Šie bagažinės kilimėliai yra būtent tai, ko Jums reikia. Tai ne tik guminiai kilimėliai, tai kilimėliai, kurių pagrindas yra pagamintas iš gumos, o paviršius iš perdirbto PET pluošto, skirto maksimaliai surinkti purvą ir nešvarumus. Turite šunį ar katę, vežiojate daug nešvarių daiktų – nesijaudinkite, kad kilimėlis išsipurvino, jį visada galima išskalbti skalbimo mašinoje ir jis vėl atrodys kaip naujas? Tai tikrai nerealu, tai naujas požiūris į švarą. Guminiai bagažinės kilimėliai su PET pluošto plaukeliais tikrai Jums patiks. Įsigykite ir įvertinkite.

Dovanos vyrams, dovanos moterims

Automobilius vairuoja visi, tiek vyrai, tiek ir moterys, tiek jaunimas, tiek ir senjorai, tačiau švara automobilyje daugeliui iš jų yra labai svarbi. Štai kodėl buvo sukurti inovatyvūs kilimėliai bagažiniai, kad palengvintų vairuotojų dalią. Šie guminiai kilimėliai su PET pluoštu yra plaunami, pasižymi ypatinga kokybe ir praktiškumu. Gumos liežuvėlis nusileidžia ant bamperio, kad būtų apsaugotas nuo įvairių įbrėžimų. Tai  būtų nereali dovana kiekviena proga – tai galėtų būti ir dovanos gimtadienio proga, tėvo ar mamos dienos proga ar net Kalėdinės dovanos. Tai išties originali dovana, kuri nustebins ne vieną.

Bagažinės kilimėliai internetu

Šie gumos pagrindo kilimėliai bagažinei yra parduodami tiek fizinėse parduotuvėse, tiek ir internetu. Mes suprantame, kad Jums visada gera kaina, tad dažnai šie kilimėliai bagažinei parduodami su akcija ar nuolaida. Visos prekės yra mūsų ar mūsų partnerių sandėliuose, tad pristatymas yra santykinai greitas. Jei turite klausimų dėl pačios prekės, nežinote kokį dydį išsirinkti, paskambinkite mums, ir mūsų specialistai Jums padės. Rinkitės kokybę, rinkitės gaminius pagamintus Europoje.

 

Rodyti daugiau