NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   

Šiandien automobilis yra ne tik mūsų gyvenimo dalis, bet jis taip pat ir atspindi mūsų skonį, charakterį ir stilių. Madingi drabužiai, prabangūs kvepalai ir gaiviai kvepiantis automobilio salonas yra tarsi mūsų vizitinė kortelė. Tad kaip išsirinkti geriausią variantą iš gausybės pateikiamų? Atsakymas paprastas – rinkitės mūsų pristatomus kokybiškus ir labai mėgiamus lietuviškus kvapus automobiliui UNU, kurie jau pelnė tarptautinį pripažinimą. Ir tai ne tik kokybės ir stiliaus klausimas. Unu kvapai automobiliui yra gaivūs, ilgai išliekančio kvapo ir idealiai gali atspindėti Jūsų asmenybę. Pasitikėkite mūsų kolekcija ir išsirinkite sau mėgstamiausius.

Automobilių kvapai UNU – kolekcija

Automobilių kvapų kolekcija pažymėta septyniais mums gerai žinomais miestų pavadinimais, kurie išsiskiria savo žavesiu, mada, stiliumi ir gyvenimo būdu. Tad pirmyn:

  1. Prabanga alsuojantis automobilio kvapas „Milan“, kuriame dominuoja Obuolių, Raudonosios vynuogės bei Ambra kvapų natos. Tai lengvas ir gaivus kvapas, kuris nepaliks nei vieno abejingo. Milan – tai Italijos mados ir stiliaus dvasia Jūsų automobilio salone.
  2. Esate aistringas ir gyvenimą mylintis žmogus? Tuomet rinkitės automobilio kvapą „Paris“ ir pajauskite ypatingą ir aistra kvepiantį „Paris“ aromatą, kuris dvelkia išskirtinai lengvu, maloniai gaiviu, citrusinių vaisių kvapu. Tai tarsi muzika mūsų sielai! Pagrindinės čia dominuojančios kvapų natos yra Greipfrutas , Raudonasis apelsinas ir Rožių žiedai.
  3. Jei automobilis, tai Jūsų gyvenimo būdas – mašinos kvapai „London“ ko gero bus Jūsų vieni mėgstamiausi. Pasižymintys ypatingu kvapu, jie suteikia Jūsų auto erdvei solidumo ir prabangos jausmo. Rinkitės išskirtinį kvapą, kuriame išskleidžia savo sparnus Nerolio, Šalavijo ir Baltojo pačiulio kvapų natos.
  4. Mėgstantys keliauti ir ilgai leisti laiką automobilyje ko gero labiausiai bus sužavėti „Barcelona“ mašinos kvapais, kuriuose išryškėja gerai pažįstami Sandalmedžio, Migdolų ir Kavos pupelių Tai kvapas, kuris kviečia keliauti, atrasti nežinomus kraštus ir patirti iki šiol nepatirtus pojučius. Mėgaukitės ramybe ir gaivumu – Jūs to nusipelnėte.
  5. Auto kvapas „Oslo“ – tai tarsi kelionė iš uosto į platųjį vandenyną po pasaulio šalis. Idealiai tinka prabangiems ir išskirtiniams automobilio salonams. Čia atrasite Apelsino, Eikalipto ir Sandalmedžio kvapų natas, kurios ne tik leis pasijusti ypatingiems, tačiau pakels nuotaiką net ir ūkanotą dieną.
  6. Automobilio kvapai „Stockholm“ – tai savimi pasitikintiems ir stilingiems automobilių vairuotojams. Tai aukščiausios klasės kvapas, kuris leidžia būti užtikrintiems ir savimi pasitikintiems žmonėmis. Atraskite čia dominuojančias Sandalmedžio Baltojo kedro, Gintaro kvapų natas.
  7. „New York“ – tai miestas, kuris niekada nemiega. Big city life pasitinka su Kardamono, Snapučio borbono ir Vanilės išskirtinių kvapų simbioze, kuris ne tik leis atsilaiduoti, užmiršti dienos rūpesčius, bet ir pasiruošti siautulingam Jūsų laukiančiam vakarėliui. Gyvenkite be rūpesčių - „New York“ kapai automobiliui tuo pasirūpins.

Stilius ir kvapo simbiozė – automobilio vardiniai kvapai

Norite ne tik gero kvapo, tačiau siekiate ir išsiskirti iš minios? Jums svarbios stiliaus, estetikos ir mados detalės? Tuomet rinkitės vardinius auto kvapus savo automobiliui. O tai padaryti iš ties paprasta. Telieka išsirinkti Jums patinkantį kvapą ir pateikti užklausą dėl vardinės pakuotės, laikiklio ar buteliuko sukūrimo.

Tai iš ties nepaprasta, kai kvapą skleidžia Jūsų personalizuotas kvapukas ar buteliukas su Jums svarbiais simboliais, vardais ar inicialais. Tai tarsi vardinė dovana automobiliui, kuriame Jūs praleidžiate daug laiko. Ir kodėl gi ne, jei yra vardiniai numeriai, kodėl atsisakyti „vardiniai automobilio kvapai“ idėjos? Mėgaukitės išskirtinumu, geru kvapu ir tik Jums sukurta prabanga. Auto kvapai su vardu ar logo – tai Jūsų stiliaus dalis.

Vardinių automobilių kvapų įvairovė

Jūsų auto kvapai gali būti personalizuoti pagal Jūsų norus. Tiek kvapų buteliukai, tiek ir patys kvapukai su vardu ar logo suteikia daugiau išskirtinumo ir žavesio. Ieškote personalizuoto auto kvapo savo automobiliui? Reikalingi auto aksesuarai pagal markę? Mes galime išgraviruoti šių prekinių ženklų simbolius:

Acura, Alfa-romeo, Audi, Bmw, Bugatti, Buick, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Corvette, Cupra, Dacia, Ferrari, Fiat, Dodge, Ford, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land-rover, Lexus, Mazda, Mercedes-benz, Mini, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Atitinkamai ant kvapų buteliuko gali atsirasti ir Jūsų mėgstami vardai kaip Jonas, Juozas, Mantas, Benas, Herkus, Jokūbas, Matas, Nojus ar Emilija, Sofija, Ieva, Marija, Eva, Barbora, Emilija, Izabelė, Amelija ir t.t.

Automobilių kvapai su simboliais kaip pasaga, širdelės, balandis, kryžius ir t.t. taip pat gali būti išgraviruoti.

Visos graviravimo paslaugos vykdomos tik suderinus maketą su klientu ir jam patvirtinus.

Kvapai automobiliui kaip dovanos vyrams ar moterims

Reikalingos dovanos, kurios stiprina draugystę ar parodo išskirtinį Jūsų dėmesį? Automobilių kvapai ko gero yra vienas geriausių pasirinkimų, nes dovanų dėžutė, ypatingai gražus įpakavimas ir nuostabus kvapas sukuria neapsakomai jaukią emociją. Tai išskirtinis dėmesys sau brangiam žmogui. Tad rinkitės šiuos gaminius kaip dovana mamai ar dovana draugei, gimtadienio dovanos ar kaip suvenyrai iš Lietuvos.

Norite dar labiau išskirtinės dovanos? Personalizuokite, juks personalizuotos ir vardinės dovanos yra visada taip laukiamos. Išskirtinis dėmesys dar niekuomet nebuvo toks paprastas.

Visi automobilių kvapai yra parduodami internetu tiesiai iš mūsų sandėlio, todėl pristatymas yra greitas, o dažnu atveju, gali būti ir nemokamas, jei pristatoma į paštomatus.

Tad rinkitės mūsų pristatomus gaminius iš mūsų pardavimų platformų, nes čia gera kaina, gaminiai su nuolaida ar akcija bei kokybė yra kasdieninis reikalas.

Čia renkasi dovanų idėjos.....

Rodyti daugiau