NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Dydis
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Kojinės yra vienos populiariausių mūsų aprangos detalių – jas nešiojame kiekvieną dieną, dažnai skalbiame, jos dėvisi, todėl nuolat papildome jų atsargas savo spintose. Kojinės yra vasarinės, žieminės, smagios ar klasikinės, skirtos darbui ar pramogoms, sportinės ar kareiviškos. Jos gali būti įvairios, bet svarbiausia, kad atitiktų Jūsų poreikius. Tad kaip išsirinkti geras kojines, su kuriomis būtų ne tik patogu, praktiška, bet ir komfortiška?

Klasikinės vilnonės kojinės

Kodėl verta rinktis kojines, kurių sudėtyje yra merino vilna? Merino vilna yra natūralus pluoštas, leidžiantis kojoms (pėdoms) laisvai kvėpuoti, skatina kraujotaką, sukuria malonų mikroklimatą, nes ir sušlapusios, jos palaiko tam tikrą šilumą, todėl kojos nepradeda taip greitai šalti, kaip su kitais natūraliais pluoštais kaip medvilne ar sintetika. Be to vilna sukuria nepalankią bakterijoms daugintis terpę, tad mažiau smirda ne tik Jūsų pėdos, bet ir kojinės. Tad vilnonės kojinės turi aibe privalumų, pasinagrinėkime, kokių tipų jos būna.

Klasikinės vyriškos kojinės kiekvienai dienai

Klasikinės vyriškos kojinės DEVOLD yra skirtos nešioti kiekvieną dieną. Daugelyje kojinių dominuoja merino vilnos sudėtis, tad kojinės turi geriausias savybes, kurias suteikia merino vilna. Šios kojinės skirtos darbui biuruose, jas galima nešioti ir laisvalaikiu. Tai verslo klasės gaminys. Priklausomai nuo storio, dažniausiai pozicionuojamos į plonas  (LIGHT socks) ir vidutines (MEDIUM socks). Plonos merino vilnos kojinės idealiai tinka nešioti su bateliais, gražiais batais ir t.t. Vidutinio storumo merino vilnos kojinės yra truputį storesnės ir skirtos šildyti kojas šaltesnėmis sąlygomis. Tiek vienos, tiek kitos kojinės yra skirtos nešioti kiekvienai dienai, jas lengva prižiūrėti, jos gerai nešiojasi, o ir skalbti galima automatinėse skalbimo mašinose. Šias kojines labai vertina mūsų klientai, tad jų rekomendacijos turėtų išsklaidyti bet kokias abejones, jei nesate tikri dėl šio gaminio.

Sportinės ir laisvalaikio kojinės

Visos kojinės sportui pagamintos pagal specialią technologiją, skirtą, kad sportuojantys žmonės patirtų maksimalią naudą. Sportinės kojinės gali būti skirstomos pagal sporto ir pramogų rūšis, ilgį, sudėtį ir metų laiką. Populiariausios kojinių kategorijos:

Kojinės slidinėjimui

Šios slidininko kojinės yra sukurtos tam, kad būtų patogu ir judėti, ir būti tikram, kai kojos nešals, jei naudosite tinkamą avalynę. Tai ilgos kojinės, kurios dengia ne tik pėdas, bet ir blauzdas. Sustiprintos tos vietos, kur yra didžiausia trintis, ir atitinkamai, skiriamas didesnis dėmesys toms vietoms, kurias reikia apsaugoti nuo šalčio. Tai universalios kojinės, kurios gali būti naudojamos ir laisvalaikio bei darbo metu, jei yra toks poreikis. Vis dėlto reikėtų atkreipti dėmesį, kad šių kojinių funkcijos geriausiai veikia, kai yra judama.

Kojinės medžiotojams ir žvejams

Šios kojinės sukurtos tiems, kurie mėgsta žiemos pramogas, tačiau ne itin daug juda. Šias kojines gali naudoti ne tik medžiotojai ar žvejai, tačiau jos idealiai tinka ir darbui ar pramogoms lauke, jei šios veiklos yra labiau pasyvios. Tai gaminys, kurio pagrindinė funkcija yra stengtis maksimaliai išlaikyti kojų šilumą net ir šaltą dieną. Dėl šios priežasties, šios kojinės taip pat gali būti naudojamos kaip sprendimas armijai ar kariuomenei, jei reikalingos kojinės kariams.

Kojinės žygiams, bėgiojimui ir kitam sportui

Šios kojinės sukurtos specialiai tokioms veikloms, yra santykinai plonos, bet stiprios ir labiau atsparios trinčiai, ko pasekoje jas galima naudoti ilgiau nei įprastas merino vilnos kojines. Šio gaminio paskirtis yra užtikrinti maksimalią Jūsų pėdos apsaugą, ją šildant, garinant drėgmę, leidžiant kvėpuoti ir skatinant kraujotaką. Be to merino vilna geba sukurti nepalankią bakterijoms daugintis terpę, ko pasekoje Jūsų pėdos ir pačios kojinės turi mažiau intensyvų nemalonų kvapą.

Storos šiltos merino vilnos kojinės

Šios vilnonės kojinės žinomos kaip močiučių vilnonės kojinės, kurios yra švelnios, kiek storokos, tačiau labai šiltos. Su ofiso batais jų nepanešiosi, bet jos yra nepamainomos laisvalaikio ir namų kojinės, kai atsiranda šaltukas. Jas galima nešioti ir kaip šlepečių pakaitalą. Tai itin švelnios, malonios kojai bei labai tvirtos tradicinės kojinės. Nelepios priežiūrai, jos tarnauja labai ilgai. Be to merino vilna skatina Jūsų kraujotaką, taip prisidėdama prie geros sveikatos. Tad belieka išbandyti, tai ką mes turime geriausio.

Kalėdinės dovanos vyrams

Kojinės ir sveikata visada buvo sinonimai kai kalbama apie dovanas. Mes dovanojame šiltas kojines iš visos širdies ir linkime geros sveikatos. Šis paprotys ne šiais gražus, o ir labai praktiškas,nes merino vilna ne tik šildo pėdas, tačiau ir skatina kojų kraujotaką, ko pasekoje prideda prie geresnės žmogaus savijautos. O dar tos anti bakterinės savybės! Vilna pasižymi tuo, kad ant jos nėra linkusios daugintis bakterijos. Mažiau bakterijų, mažiau nemalonių kvapų. Telieka kojines kaip galima dažniau vėdinti ir jas reikės rečiau plauti.

Tai be galo praktiškas ir universalus daiktas, tad nenuostabu, kad kai reikalingos dovanų idėjos, dovanos mamai, žmonai ar vyrui, galiausiai ateina Kalėdos ir čia pasipila Kalėdinės dovanos – tai yra labai geras pasirinkimas visoms šioms progoms.

Kojinės gali būti dovanojamos atskirai ar kaip dovanų rinkiniai tarkim Kalėdų proga, kai jos miksuojamos su kitais gaminiais.

Nuostabus pasiūlymas ir puiki dovanų idėja – vilnonės kojinės arba kiti gaminiai iš merino vilnos.

Kaina ir pristatymas

Dauguma kojinių mes turime savo sandėliuose, todėl pristatymas yra greitas. Nemokamas pristatymas gali būti taikomas atskiroms prekėms ir šalims dažniausiai į paštomatus. Kadangi prekės parduodamos internetu, mes galime dažnai pasiūlyti kojines su akcija ar nuolaida. Akcijos, nuolaidos ir gera kaina yra visada mūsų siekiamybė, siekiant maksimalaus kliento pasitenkinimo. Tad sekite mus ir gaukite didžiausią naudą per šias akcijas. Jeigu turite klausimų dėl pristatymo, visada galite kreiptis tiesiogiai nurodytais kontaktais.

Rodyti daugiau