NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kategorija
  • Verslo dovanos iki 20 Eur
  • Verslo dovanos iki 50 Eur
  • Verslo dovanos iki 100 Eur
  • Verslo dovanos iki 200 Eur
Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 9 18 36 72

Emocijos, originalumas ir išskirtinumas – tai geros verslo dovanos bruožas. O jei tai yra galimybė rinktis, būti lanksčiam bei prisitaikyti prie įmonės biudžeto – tai tobula. Štai kodėl dovanų rinkiniai yra tokie populiarūs ir vienas dažniausių įmonių pasirinkimų. Apžvelkime didžiausius privalumus ir galimybes.

Verslo dovanų rinkiniai su įmonės logotipu

Verslo dovanų rinkiniai – tai yra iš esmės dovanų dėžutė, pasirenkamos dovanos ir nepriekaištingas dovanos apipavidalinimas, kuris visada yra aptariamas su klientu. Žinoma, dovana turi būti patraukli, dovanojami daiktai aiškiai išeksponuoti, o įmonės logotipas matomas nepriekaištingai. Mes tai suprantame, todėl mielai visais klausimais dalinamės savo ilgamete patirtimi kurdami išskirtines dovanas. Tad apžvelkime, kuo galime būti įdomūs ir originalūs savo teikiamais pasiūlymais pagal biudžetą.

Verslo dovanos iki 20 Eur – viskas yra įmanoma

Ar verslo dovanų rinkiniai gali būti ir pigūs ir kokybiški? Ar tikrai įmanoma sukurti originalius verslo dovanų rinkinius iki 20 Eur? Mes esame tikri – galime tai padaryti ir mielai dalinamės savo idėjomis:

Medinių padėkliukų rinkinys

Tai ko gero vienas geriausių pasirinkimų, kai reikalinga verslo dovana + kompaktiška ir originali + tvari ir ilgaamžė + gera kaina. Visi padėkliukai gali būti kuriami pagal specialų dizainą, tereikia klientui pasidalinti savo idėjomis, nuotraukomis ir mintimis, o mes sukursime išskirtinį ir labai patrauklų padėkliukų rinkinį. Ši dovana yra ne tik vienas geriausių variantų verslo dovanų sektoriuje, tačiau ir labai praktiška. Juk žmogus per dieną išgeria ne vieną puodelį kavos ar arbatos, o simpatiškas padėkliukas visada atras savo vietą ant stalo. Be to pagal šią technologiją gali būti kuriami ir kiti gaminiai: ornamentai, žaisliukai ar kiti reikalingi motyvai.

Pjaustymo lentelės

Pjaustymo lentelės gali būti įvairių formų, gaminamos atskirai, arba kaip komplektas ar komplekto dalis. Idealiai deri su mediniai padėkliukais. Pagrindinis mūsų asortimentas – pjaustymo lentelės iš ąžuolo. Ąžuolinė pjaustymo lentelė pasižymi ypatingu tvirtumu ir aukšta kokybe, todėl jos gali tarnauti labai ilgą laiką. Visos lentelės gali būti gaminamos iš masyvo ar klijuoto medžio. Be to didžioji dalis pjaustymo lentelių yra graviruojama lazeriu pagal iš anksto sukurtą piešinį derinant su klientu. Tai gali būti ir įmonės logotipas, gamtos peizažas ar miesto motyvai su pastatais. Viskas yra įmanoma! Belieka tik pasinaudoti šia proga kuriant išskirtines Jūsų verslo dovanas. Tik reikia atkreipti dėmesį, kad visi specialūs užsakymai kaip ir padėkliukams derinami atskirai, o kaina paskaičiuojama įvertinus klientų poreikius, kiekius ir gaminio gamybos kaštus.

Kvapai automobiliams su logo

Jei Jums reikalinga praktiška verslo dovana, auto kvapukai ir kvapai automobiliams yra ko gero vienas geriausių pasirinkimų, nes didžioji dalis žmonių turi automobilius, juos vairuoja ar yra keleiviai. Geras ir malonus kvapas automobilyje visada praskaidrina nuotaiką, suteikia švaraus automobilio pojūtį. Tad padovanoti kvapai automobiliui visada bus panaudoti ir besipuikuojantys įmonės logo primins Jūsų įmonę tik iš gerosios pusės. Tad pasinaudokite idealia proga sukurti nepakartojamas ir jaukias dovanas savo klientams, partneriams ar tiesiog pirkėjams. Jaukumas dar nebuvo taip paprastai sukuriamas.

Vonios ir SPA dovanų rinkiniai

Kvapai, spalvos ir išskirtinė pakuotė. Tai SPA dovanų rinkinių pagrindinė etiketė. Norite nustebinti savo klientus? Padovanokite jiems spalvų ir kvapų jūrą. Jūsų įmonės logo, palinkėjimai ar kitos žinutės idealiai papildys kiekvieną tokią dovaną ir suteiks nepakartojamas emocijas tiems, kas su malonumu šiomis dovanomis naudosis.

Valgomos dovanos

Teikiate pirmenybę praktiškoms valgomoms dovanos? Mes jas turime! Rinkitės – medus, uogienė, karamelė, šokoladas, saldainiai, įvairūs pagardai, vaisiai, daržovės, mėsos ir žuvies skanėstai. O iš šių pasirinkimų tikrai galite susikurti originalų ir nebrangų dovanų rinkinį. Daugiau informacijos apie įmonės logo uždėjimą, komplektuojamų gaminių galimybes ir įpakavimo subtilybes pateiksime kiekvieno projekto metu. Atkreipkite dėmesį, kad kiekvieną kartą verslo dovanų komplektai gali būti komplektuojami atsižvelgus į kliento poreikį, biudžetą ir kitus elementus. O mes, iš savo pusės, pasistengsime Jūsų norus įgyvendinti.

Verslo dovanos iki 50 Eur

Kas yra gera dovana? Ar tai lemia kaina? Mes turime kita nuomonę – verslo dovanai pirmiausia yra svarbi emocija, puikus kliento lūkesčių išpildymas ir netikėtas išskirtinumas. Apžvelkime, kokios dovanų idėjos galėtų būti verslo dovanoms iki 50 Eur.

Valgomų dovanų rinkiniai

Atraskite pasaulio virtuvių skonius ir mėgaukitės naujais atradimais. Itališka, ispaniška, prancūziška ar net japoniška virtuvė ant Jūsų stalo. Susikurkite originalias verslo dovanas ir mėgaukitės nepakartojamomis emocijomis. Rinkitės iš gausybės pateiktų pasiūlymų, konsultuokitės, o mes patarsime, kaip geriau reprezentuoti Jūsų įmonę. Valgomų dovanų krepšiai, solidžiai atrodančios dėžutės ar kiti įpakavimai neliks be susižavėjimo ir komplimentų. Pasinaudokite šia unikalia proga pristatydami savo įmonę renkantis verslo dovanas iki 50 Eur. Mes esame tikri, Jūs tikrai liksite patenkinti rezultatu. Svarbu tik atkreipti dėmesį, kad šio tipo dovanos yra vežamos iš šių produktų kilmės šalies, todėl atsižvelgiant į atstumą, pristatymo subtilybes, reikia atitinkamai ir planuotis laiką. Bet kuriuo atveju mes su malonumu Jus pakonsultuosime visais šiais klausimais.

Namų kvapų rinkiniai

Namų kvapai yra vienos populiariausių dovanų ne tik tarp įmonių, bet ir taip paprastų pirkėjų. Jie yra labai mylimi ir itin dažnai naudojami. Štai kodėl tai yra geras pasirinkimas be baimės suklysti. Namų kvapų rinkiniai įprastai būna labai simpatiškose dėžutėse, todėl verslo dovanos visada atrodo itin solidžiai. Be to čia nėra labai sudėtinga pagaminti vardines, su įmonės logotipu dovanas. Tad įmonės tik belieka pasinaudoti mūsų teikiamomis galimybėmis ir susikurti originalias ir itin geidžiamas verslo dovanas.

Žvakės ir žvakidės

Žvakių šviesa, įmantrios žvakės ir žvakidės visada žavi žmones, todėl tai yra SUPER gera idėja kaip verslo dovana. Žvakės gali būti įvairios, parduodamos atskirai ar kaip komplekto dalis su žvakide ar kitais gaminiais. Pačios populiariausios žvakės – sojų vaško žvakės ar medaus žvakės, kurios išsiskiria savo prabangiu įpakavimu bei prabanga dvelkiančiu indeliu. Mes taip pat galime pasiūlyti ir rankų darbo gamybos ar rankų darbo dekoruotas žvakes, kuriose gali būti nupieštas Jūsų įmonės logo, parašytas palinkėjimas ar sveikinimas. O keramikinės žvakidės – tai mūsų menininkų rankų darbo kūriniai, kuriuose emocija susipina su unikalumu ir elegancija. Jeigu norite nustebinti savo užsienio partnerius ar verslo partnerius, keramikinės žvakidės iš molio, natūralios žvakės ir prabanga spindintis įpakavimas tikrai Jūsų nenuvils. Dėl gamybos užsakymo kreipkitės nurodytais kontaktais.

Šilti vilnos gaminiai – vilnonės šlepetės, kojinės ir pirštinės

Jei norite įteikti šiltą ir praktišką dovaną savo partneriams, gaminiai iš merino vilnos ko gero visada bus sutikti su didele dėkingumo šypsena. Tereikia Jums užsisakyti, o mes šias dovanas supakuosime ir išsiųsime. O svarbiausia yra tai, kad dovanos internetu gali būti perkamos Jums patogiu metu.

Universalios verslo dovanos iki 100 Eur

Maisto rinkiniai

Prabangios pakuotės, egzotiniai ir gurmaniški skoniai ir produktai, šampanas ar vynas, aukščiausios kokybės alyvuogės ir alyvuogių aliejus, užtepėlės ir kiti, viskas pagal Jūsų norus ir poreikius. Geriausių produktai ir gaminiai iš viso pasaulio. Mėgaukitės, nes čia itališki, prancūziški, ispaniški, japoniški šedevrai paruošti tapti geriausiomis ir išskirtinėmis verslo dovanomis. Rinkitės, čia gurmaniški maisto rinkiniai, dovaninis įpakavimas ir pasaulio skoniai. Nuostabus pasirinkimas siekiantiems išskirtinumo.

Pledai ir pledų rinkiniai

Pledai yra amžina klasika, su kuria niekada neprašausite ir idealus pasirinkimas kaip verslo dovana. Pledai gali būti audžiami pagal individualius užsakymus, personalizuojami, turėti įmonės logo, specialiai sukurta etiketę ir t.t. žinoma, pledai su įmonės logotipu taip pat šauniai tinka ir kaip dovanų rinkinio dalis. Jie gali būti komplektuojami su daugeliu Jūsų pamėgtų prekių, tereikia pasidalinti savo idėja ir mes galėsime su malonumu Jums patarti. Patys populiariausi pledų rinkiniai yra pledai su namų kvapu, pledai su žvake ir pledai su išskirtinio skonio šokoladu ar saldainiais. Tai tikrai nuostabus pasirinkimas, kai reikalingos kokybiškos verslo dovanos.

Šalikai ir šalikų rinkiniai

Geras ir kokybiškas šalikas – tai tarsi žmogaus vizitinė kortelė, kuri puikiai reprezentuoja visose gyvenimo situacijose. Rinkitės mūsų išskirtinės kokybės alpakų vilnos šalikus, komplektuokite juos su prabangiu šokoladu, išskirtiniu namų kvapu ar tiesiog smagiu palinkėjimu. Atraskite prabangias mūsų verslo dovanų dėžutes, kurios visus Jūsų pasirinkimus pakelia į naują lygį. Tai kokybė, kuri niekada Jūsų neapvils.

VIP verslo dovanos iki 200 Eur

Reikalingos VIP verslo dovanos? Aukšta ir nepriekaištinga kokybė? Itin prabangus įpakavimas? – mes tai turime. Atraskite geriausius mūsų pasiūlymus ir mėgaukitės nepriekaištingu pasirinkimu.

Aukščiausios kokybės vilnos gaminiai

Tai yra pledai, šalikai ir kiti gaminiai, kurie pagaminti iš prabangios ir itin švelnios vilnos. Atraskite ypač vertinamas vilnas – kašmyro vilna, alpakos vilna ir merino vilna – ir džiaukitės naujais prabangių dovanų atradimais. Visi šie gaminiai gali būti komplektuojami su Jūsų pasirinktais gaminiais, kartu suteikdami dar daigiau prabangos, emocijų ir išskirtinumu. VIP dovanos laukia Jūsų.

Rodyti daugiau