NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kaina
   
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

KAIP IŠSIRINKTI ČIUŽINĮ?

 

Dažnai užduodame sau klausimą beieškant čiužinio iš didelės gausos pasiūlymų „Kaip išsirinkti čiužinį“ būtent sau, kai prioritetas yra kokybiškas miegas ir poilsis.  

Čiužinio teisingas pasirinkimas yra labai svarbus, norint išvengti nugaros ar galvos skausmų, o pabudus jaustis išsimiegojus ir išlikti darbingu visos dienos metu.

Mūsų patarimas pirmiausia įvertinti savo asmeninius poreikius atsakant į žemiau pateiktus klausimus:

  • Koks lovos tipas, ant kurios bus klojamas čiužinys – lovos grotelės ar vientisas?
  • Kiek žmonių miegos ant čiužinio ir kokio jie svorio?
  • Kokie Jūsų miego poreikiai – norite miegoti minkščiau ar kiečiau, šilčiau ar vėsiau?
  • Ar Jus kamuoja sveikatos problemos – gausiai prakaituojate, skauda nugarą, turite įvairių alergijų ir t.t?

Visą informaciją apie parduodamus mūsų čiužinius galite rasti prekių aprašyme. Jei Jums trūksta informacijos ar norite gauti papildomos informacijos, skambinkite telefonu +370 655 77669 arba rašykite el. p. lietuva@lietuviskigaminiai.lt

Kiek kainuoja čiužiniai?

Čiužinio kaina priklauso nuo naudojamų medžiagų, jo dydžio, reklaminių kaštų ir prekybinio antkainio.

Pigūs čiužiniai yra paprastai pagaminti iš pigių medžiagų, kas ir lemia jų žemą kainą. Pigios medžiagos dažniausiai tarnauja trumpesnį laiko tarpą, todėl įsigijus tokio tipo čiužinį rekomenduojama jį dažniau keisti, jei jis naudojamas kiekvieną dieną. Pasibaigus rekomendaciniam čiužinio galiojimo terminui ir jo nepakeitus, gali suprastėti miego kokybė, atsirasti galvos ir nugaros skausmai, kristi darbingumas, todėl ilgalaikėje perspektyvoje pigūs čiužiniai nėra pati geriausia investiciją į Jūsų miegą bei sveikatą.

Vidutinio kainų lygio čiužiniai yra populiariausia prekių grupė. Įprastai jie tarnauja ženkliai ilgiau, užtikrina didesnį komfortą bei pasižymi didesniu ilgaamžiškumu. Atskirais atvejais, kai čiužiniai parduodami su akcija ar nuolaida, jų kaina yra artima pigių čiužinių kainoms, todėl verta neskubėti ir pamedžioti nuolaidas.

Premium lygio čiužiniai paprastai būna brangiausi savo asortimente, nes jiems naudojamos labai kokybiškos ar išskirtinės – specializuotos žaliavos ar medžiagos. Šie čiužiniai pasižymi specifinėmis, savijautą gerinančiomis savybėmis (pvz ortopedinės savybės ir t.t.), turi pakankamai ilgą naudojimo terminą bei itin vertinami geram miego poilsiui teikiantiems prioritetą pirkėjams.

Čiužinio kainą kartais išpučia itin dideli reklamos kaštai ir prekybiniai antkainiai, todėl reikia būti budriems ir neapsigauti.

Geriausia kainą paprastai galima rasti perkant internetu, todėl www.lietuviskigaminiai.lt visada siekia geriausios kainos garantijos.

Jei beveik visais atvejais garantuojame, kad pasiūlysime mažiausią kainą rinkoje atitinkamo gamintojo ir čiužinio modelio. Mūsų svetainėje akcijų pasiūlymai kiekvieną dieną.

Jei turite sveikatos problemų, kurias tikėtina iššaukia prastos kokybės ar pasenęs čiužinys (galvos ir nugaros skausmai, gausesnis prakaitavimas ir .t.t) ar individualių poreikių (pvz., mėgstate miegoti vėsiau), atsižvelkite į čiužinio gamyboje naudojamas medžiagas.

Trumpai apie medžiagas čiužinių gamyboje

Čiužinio komfortas, prisitaikymas prie kūno, kietumas ir kitos savybės priklauso nuo čiužinį sudarančių medžiagų. Mūsų siūlomi čiužiniai pagaminti naudojant  viskoelastines, putų poliuretano ir spyruoklinių čiužinių su Clima lateksu, arklio ašutais, kokosu, linais ir pluoštinėmis kanapėmis medžiagas.

Viskoelastinė (memory foam) medžiaga yra labai elastinga medžiaga, nes reaguoja į kūno šilumą, dėl ko minkštėja arba kietėja jos forma, kuri turi savybę atsistatyti į pradinę savo būseną. Speciali viskoelastinės medžiagos gamybos technologija leidžia išgauti unikalią savybę – iš lėto reaguoti į svorį, sugerti didelę dalį inercinės energijos ir priimti naujas formas. Ji sumažina kūno apkrovą, idealiai prisitaiko prie žmogaus kūno formų ir temperatūros, gerina medžiagų apykaitą ir kraujo apytaką.

Putų poliuretanas yra pagrindinė žaliava naudojama čiužinių gamyboje. Putų poliuretanas suteikia tvirtą pagrindą, prisitaiko prie žmogaus kūno linijų ir svorio, geba išgarinti drėgmę bei nesuteikia galimybės kauptis dulkių erkutėms. Tai  pralaidi orui, higieniška ir žmogaus organizmui draugiška medžiaga.

T putų poliuretanas (tankis nuo T-25 iki T-30) – pati paprasčiausia putų poliuretano rūšis, kuri yra naudojama gaminant čiužinius. T putų poliuretano čiužiniai tarnauja įprastai iki penkerių metų.

HR putų poliuretanas (tankis T-35 iki T-50) – tai padidinto elastingumo putų poliuretanas, kuris pagal savo savybes yra artimiausias lateksui, tik kelis kartus pralaidesnis orui. Dabartinė šios medžiagos gamybos technologijos užtikrina šaltųjų HR putų patikimumą, todėl žymiai išauga HR putų poliuretano galimybės. Čiužiniai, pagaminti iš šios medžiagos, tarnauja iki septynerių metų.

Clima lateksas

Clima lateksas – orui pralaidi bei elastinga medžiaga, kurioje nesikaupia dulkių erkutės. Ši medžiaga turi puikias ventiliacines savybes: joje yra kur kas didesnis  skaičius skylučių nei įprastame latekse, pro kurias pasišalina šilumos perteklius. Clima latekso sluoksnyje oras laisvai cirkuliuoja, todėl iš šios medžiagos pagaminti čiužiniai puikiai tinka linkusiems prakaituoti žmonėms.

Rodyti daugiau