NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 9 18 36 72

Verslo dovanos pagal Jūsų įmonės biudžetą. Kreipkitės į mus ir mes su malonumu Jums pateiksime tik Jums skirtą pasiūlymą.

Išskirtinės dovanos įmonės darbuotojų vaikams

Vis dažniau ir dažniau įmonės ir organizacijos nori pagerbti ir pamaloninti ne tik savo darbuotojus ir verslo partnerius verslo dovonomis, tačiau mielai jomis dalinasi ir su jų vaikais. Tad kartais kyla dilema, kokias kokybiškas dovanas geriausia dovanoti vaikams? Atsakymų tikrai gali būti daug, tačiau pledai yra tikrai geras pasirinkimas. Mes specialiai esame sukūrę kolekciją vaikams, tad šis Jūsų pasirinkimas tikrai juos nudžiugins.

Čia ir pledai su briedžiukais, avytėmis ar elniukais. Taip pat gausu ir pasakų motyvų pledų. Nerandate dizaino, kuris Jums patiktų? Nieko tokio, mes jį galime pagaminti.

Rinkitės tik kokybiškus ir ilgaamžius gaminius ir vaikai bei jų tėveliai bus Jums dėkingi.

Šiltos verslo dovanos Kalėdoms

Praktiškos Kalėdinės dovanos yra visada labai laukiamos, tad pledai kaip pasirinkimas ko gero yra vienas geriausių variantų, nes tai gali būti ir dovanos moterims ir dovanos vyrams. Ar tai nenuostabu? Juk pledas yra labai universali dovana, kuri tiks kiekvienam! Be to jie gali būti dovanojami atskirai ir kaip dovanų rinkiniai.

Visi mūsų pristatomi pledai iš kolekcijos PLEDAI IKI 100 EURŲ yra pagaminti tik iš kokybiškos vilnos, todėl idealiai tinka kaip verslo dovanos. Be to visi šie gaminiai gali būti siuvinėjami, ant jų prisiūtos etiketės su įmonės logotipu.

Kiekvienas pledas turi savo dėžutę, kurią galima taip pat personalizuoti. Jei turite papildomų klausimų dėl gaminių, jų gamybos ar įpakavimo, visada galite kreiptis pas mūsų specialistus. Mes su malonumu Jums padėsime!

Rodyti daugiau