NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 9 18 36 72

Pledai yra vienas populiariausių pasirinkimų, kai reikalingos verslo dovanos. Tai ir kokybė, ir praktiškas panaudojimas ir natūralumas. Kiekvienas pledas yra pagamintas laikantis tik aukščiausių gamybos kriterijų, todėl jie nesipūkuoja, atrodo visada estetiškai ir idealiai gali reprezentuoti Jūsų įmonę. Tad panagrinėkime, kokius privalumus galite gauti pasirinkę mūsų gaminius.

Pledai internetu – verslo dovanos per trumpą laiką

Daugumą pledų mes turime sandėlyje, todėl pristatymas verslo klientams yra greitas, o papildomi užsakymai vykdomi sklandžiai. Kiekvienas vilnos pledas turi savo dovanų dėžutę, todėl Jums nereikia sukti papildomai galvos dėl dovanos įpakavimo. Tereikia užsisakyti mėgstamą dizainą ir džiaugtis greitu pristatymu kiekvieną dieną. Be to, kai kuriais atvejais, galima turėti ir papildomų naudų, tikiu kaip pledai su akcija, gera kaina ar nemokamas pristatymas, kuris visada džiugina mūsų klientus. Visais atvejais, ar perkate internetu ar mokate tiesiogiai, visi klientai už nupirktus gaminius gauna PVM sąskaitą faktūrą, svarbu tik tai, kad reikia nepamiršti pateikti savo įmonės rekvizitų.

Pledas kaip personalizuota verslo dovana

Natūralu, kad įmonės nori dovanoti personalizuotas dovanas su įmonės logotipu, nes tai leidžia gerinti organizacijos įvaizdį, padaro dovaną išskirtinę, labiau įsimintiną. Mes teikiame kelias galimybes, kaip galima įgyvendinti kiekvienos įmonės sumanymus.

Gamyba. Pledai gali būti gaminami pagal įmonės suderintus dizainus, spalvas ir dydžius, tačiau čia yra minimalus kiekis, o ir gamybos terminai gali būti 6-8 savaitės. Kalėdinis laikotarpis pasižymi dideliu užsakymų kiekiu, tad gamybos terminas gali būti ir ilgesnis. Bet kuriuo atveju, reikėtų kiekvieną projektą dėl gamybos terminų derinti atskirai. Taigi, ką duoda gamyba? Jei mes pledus gaminame atskirai pagal specialius užsakymus, tokiu atveju galime atsižvelgi į konkrečius kliento pageidavimus, norus ir pasiūlyti dizaino perspektyvą. Tokiu atveju, naudojant 2 spalvas galima išausti įmonės logotipą, palinkėjimą ar svarbų bet kokį kitą motyvą. Gamyba atveria daug galimybių, tačiau pagrindiniai jos trūkumai yra atsiradusios papildomos išlaidos ir ilgi terminai.

Siuvinėjimas ir pledas su įmonės etikete. Jei pledai reikalingi greičiau, o ir kiekis reikalingas mažesnis, tokiu atveju gera alternatyva pledų gamybai yra siuvinėjimas ar etiketės su įmonės logo prisiuvimas. Šis procesas daug greitesnis ir dažnu atveju yra pigesnis, jei užsakymai nėra dideli. Etikečių gamyba, kaip ir siuvinėjimas, yra pakankamai lankstus procesas, todėl rezultatas būna tikrai geras. Jei turite konkrečių klausimų dėl šios technologijos panaudojimo ir privalumų, visada galite kreiptis tiesiogiai pas mūsų specialistus, kurie su malonumu Jums pagelbės.

Pledų dėžute ir jos personalizavimas. Kiekvienas pledas turi savo dėžutę, tai yra ypač patogu, kai reikalingos verslo dovanos greitai. Dėžutes galima gaminti pagal specialius užsakymus, tačiau čia vėlgi galioja tas pats minimalus kiekis, kuris priklausomai nuo dėžutės tipo gali būti skirtingas. Kitas pasirinkimas – tai šilkografija, UV spauda ar graviravimas (pjaustymas) lazeriu. Čia gali būti ir mažesni kiekiai, o gamybos galimybes leidžia sukurti tikrai gerus variantus, kurie gali nustebinti ne vieną Jūsų verslo dovanos gavėją. Visas galimybes tikrai yra sudėtinga aprašyti, todėl visais klausimais skatiname kreiptis pas mus.

Vaikiški pledai – dovanos įmonės darbuotojų vaikams

Vis dažniau ir dažniau įmonės ir organizacijos nori pagerbti ir pamaloninti ne tik savo darbuotojus ir verslo partnerius verslo dovanomis, tačiau mielai jomis dalinasi ir su jų vaikais. Tad kartais kyla dilema, kokias kokybiškas dovanas geriausia dovanoti vaikams? Atsakymų tikrai gali būti daug, tačiau pledai yra tikrai geras pasirinkimas. Mes specialiai esame sukūrę kolekciją vaikams, tad šis Jūsų pasirinkimas tikrai juos nudžiugins.

Čia ir pledai su briedžiukais, avytėmis ar elniukais. Taip pat gausi ir pasakų motyvų pledų. Nerandate dizaino, kuris Jums patiktų? Nieko tokio, mes jį galime pagaminti.

Rinkitės tik kokybiškus ir ilgaamžius gaminius ir vaikai bei jų tėveliai Jums bus dėkingi.

Šiltos verslo dovanos dovanos Kalėdoms

Praktiškos Kalėdinės dovanos yra visada labai laukiamos, tad pledai kaip pasirinkimas ko gero yra vienas geriausių variantų, nes tai gali būti ir dovanos moterims ir dovanos vyrams. Ar tai nenuostabu? Juk pledas yra labai universali dovana, kuri tiks kiekvienam! Be to jie gali būti dovanojami atskirai ir kaip dovanų rinkiniai.

Visi mūsų pristatomi pledai iš kolekcijos PLEDAI IKI 100 EURŲ, yra pagaminti tik iš kokybiškos vilnos, todėl idealiai tinka kaip verslo dovanos. Be to visi šie gaminiai gali būti siuvinėjami, ant jų prisiūtos etiketės su įmonės logotipu.

Kiekvienas pledas turi savo dėžutę, kurią galima taip pat personalizuoti. Jei turite papildomų klausimų dėl gaminių, jų gamybos ar įpakavimo, visada galite kreiptis pas mūsų specialistus. Mes su malonumu Jums padėsime!

Rodyti daugiau