NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Dydis
Spalva

Vilnoniai džemperiai su merino vilna - patogumas ir komfortas

Devold džemperiai su merino vilna - tai komfortas ir stilius viename. Gamybos metu naudojama tik aukščiausios kokybės merino vilna. Merino vilna pasižymi išskirtiniu minkštumu ir natūraliomis šiluminėmis savybėmis, kurios užtikrina komfortišką šilumą. Rinkitės vilnonius džemperius įvairioms veikloms ir įsitikinkite jų patogumu - kasdienai, darbui, laisvalaikiui.

Džemperiai moterims: stilius ir patogumas

Vilnonis džemperis su merino vilna - tai viena populiariausių pasirinkimų kai reikalinga šiluma, komfortas ir stilius. Tai itin universalus rūbas, kurį galite nešioti įvairiomis oro sąlygomis skirtingų veiklų metu. Tai puikus pasirinkimas net ir vasarą, kai keliaujate ar leidžiate laiką gamtoje. 

Vyriški džemperiai: išskirtinis funkcionalumas ir kokybė

Vyriškų vilnonių džemperių kolekcija DEVOLD sukurta kasdieniam patogumui. Dėl išskirtinio funkcionalumo džemperiai tinka aktyviam laisvalaikiui, lauko nuotykiams šaltuoju sezonu, darbui, laisvalaikiui - žvejybai ar medžioklei. Kur bekeliautumėte, mūsų džemperiai suteikia puikų stilių ir patogumą. Merino vilna gerai išgarina drėgmę, leidžia odai kvėpuoti ir suteikia tam tikra apsauga ir nuo vėjo, todėl dėvėdami DEVOLD merino džemperius, galite su pasitikėjimu dalyvauti bet kurioje veikloje.

Termo Apranga: komfortiška šiluma bet kokiomis oro sąlygomis

Vilnonis džemperis kaip termo rūbas gali būti naudojamas įvairiose veiklose, bet kokiu oru, bet kokiomis oro sąlygomis. Ir visai nesvarbu ką beveiksite, geras ir kokybiškas džemperis su užtrauktuku ar kapišonu - tai nepamainomas aksesuaras, kuris turi būti visada po ranka. Dėvėkite juos vasarą ant plonų merino vilnos palaidinių ir vėsiais vakarais ar dienomis jausitės itin komfortiškai. Rinkitės šiuos džemperius šaltuoju metų laiku ir derinkite su apatiniais bei viršutiniais termo drabužiais. Sluoksniuodami drabužius išgausite reikiamą šilumos lygį ir intensyvumą.

 

Rodyti daugiau