NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Dydis
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Vilnoniai megztukai ir džemperiai vyrams – tai viršutinė mūsų vilnonių gaminių dalis, kuri skirta apsisaugoti nuo šalčio bet kuriuo paros metu ar metų laiku. Šie drabužiai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės merino vilnos, yra be galo praktiški ir ilgaamžiai. Tai profesionalūs gaminiai rimtam vyrui, kuris iš rūbo tikisi ne tik universalumo ir praktiškumo, tačiau ir komfortiško jausmo, kuris jį lydėtų visą laiką. Būtent, šie termo džemperiai ir megztukai pasižymi ne tik gera kaina, tačiau ir aukštu kokybiniu įvertinimu vyrų tarpe.

Vilnoniai megztukai

Kaip išsirinkti tinkamą vilnonį megztuką? Pirmiausia reikia atsakyti sau į klausimus, kokiomis sąlygomis norėtumėte jį naudoti, lauke ar viduje, kokiu metų laiku ir ką ketintumėte veikti, dirbti ar pramogauti?

Tinkamas megztuko parinkimas lemia komforto lygį, kurio tikitės. Tarkim, jei megztukas reikalingas darbui lauke, atšiauriomis sąlygomis, o ir pats darbas yra fizinis darbas, tokiu atveju rekomenduotumėme rinktis megztukus, kurie yra numegzti iš storų verpalų. Storas vilnos verpalas, nors jis yra šiurkštesnis už plonąjį, tačiau ženkliai stipresnis. Toks megztukas ne taip bijo intensyvios rūbų trinties, kuri gali atsirasti lenkiantis, stojantis, nešiojant ir t.t., todėl tarnauja ženkliai ilgiau. Jeigu žmogus tinkamai nešioja megztuką, jo specialiai negadina ir neprovokuoja savaiminio vilnos vėlimosi, jis gali tarnauti 15 – 20 metų ir daugiau. Tai yra dėlto, kad šio tipo megztukai pagaminti tik iš aukščiausios rūšies avių vilnos.

Atitinkamai, jei norisi megztumo ne tokiomis atšiauriomis oro ir darbo sąlygomis, rekomenduojame rinktis švelnesnius, kūnui mielesnius, minkštesnius, pagamintus iš plonesnės vilnos megztukus. Ši vilna yra kiek lepesnė, todėl ūkio darbų su šiuo megztuku nerekomenduojame dirbti.

Jei abejojate, koks vilnonis megztukas Jums yra parankiausias ir geriausias sprendimas, skambinkite mums ir mes su malonumu Jus pakonsultuosime.

Stilingi megztukai

Ieškote kokybiško merino vilnos megztuko, kuris ne tik nesiveltų, bet ir būtų šiltas bei madingas? Rinkitės švelniuosius įvairaus mezgimo ir raštų megztukus, pagamintus iš 22-25 mikronų merino vilnos. Elegancija, nepriekaištinga kokybė ir stilius. Vilna leidžia lengvai Jūsų odai kvėpuoti bei sukuria optimalų temperatūros pojūtį, todėl visada jausitės užtikrinti ir patenkinti. Išskirtinis skandinaviškas dizainas leis išsiskirti iš kitų, o universalus panaudojimas džiaugtis gaminio praktiškumu. Šių kolekcijų megztukai gali būti bazinio modelio, su užtrauktuku ar sagomis. Gaminių priežiūra yra gana paprasta, todėl juos lengva prižiūrėti.

Megztukai žvejams, medžiotojams ir darbui lauke

Reikalingas megztukas – darbinis arkliukas, kuris niekada nepaves, bus šiltas ir atlaikys ekstremalias pramogas, oro sąlygas ir sunkų fizinį darbą miške, jūroje ar žemės ūkyje? Rinkitės megztukus, kurie pagaminti iš 32-36 mikronų vilnos. Tai itin atsparūs, kokybiški ir ilgaamžiai megztukai. Nors jie yra truputį šiurkštesni, bet jų universalumas ir ilgaamžiškumas viską atperka. Rimtas pasirinkimas, rimtam darbui ir pramogoms.

Termo džemperiai ne tik kariams

Termo džemperiai su merino vilna – idealus pasirinkimas bet kuriuo metu turėti gerą, šiltą ir universalų drabužį. Jie minkšti, patogūs ir šilti. Idealiai tinka su termo rūbais. Šie rūbai siuvami tiek vyrams, tiek ir moterims, tiek ir vaikams. Dažniausiai gaminami su užtrauktuku. Dėl jų patogumo, šiuos viršutinius rūbus labai pamėgo sportininkai ir kariai, tačiau jie gerai atlieka savo funkcijas, kad ir kuo beužsiimtumėte, bet kur ir bet kuriuo metų laiku – pavasaris, vasara, ruduo, žiema. Mėgstate medžioti, žvejoti, pramogauti, sportuoti, leisti laiką gamtoje, reikalingas praktiškas viršutinis rūbas namuose ir t.t., - šis džemperis tiks visur.

Megztukai ir termo rūbai

Siekiant geriausio efekto būnant ekstremaliose sąlygose, rekomenduojame naudoti viršutinius vilnonius rūbus su apatiniais termo rūbais. Tos pačios ar panašios medžiagos gerai sąveikauja viena su kita ir duoda maksimalų rezultatą, todėl mes visada siūlome rinktis tik tokius derinius. Megztukai, džemperiai, kaip ir termo rūbai, yra skirtingų modifikacijų, todėl siekiant geriausio rezultato, reikia turime visada gerai įvertinti savo pasirinkimą.

Šiltos Kalėdinės dovanos

Megztukai yra bene viena populiariausių Kalėdinių dovanų idėjų ir pasirinkimų žmonių tarpe, nes geras, šiltas merino vilnos megztukas visada bus laukiamas kaip gera dovana. Daugumą šių megztukų mes turime sandėlyje, tad perkant daiktus internetu, pristatymas dažniausiai į paštomatus yra nemokamas ir greitas.

Tad, jei reikalinga dovana moteriai, žmonai, mamai, ar dovana vyrui, megztukas tikrai galėtų būti rimtas kandidatas Jūsų dovanų minčių krepšelyje.

Rodyti daugiau