NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Dydis
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Vilnoniai megztukai – vienas geidžiamiausių rūbų, kai reikia palaikyti optimalią kūno temperatūrą, nesušalti. Tai universalus drabužis, priklausomai nuo aplinkybių, jis gali būti naudojamas visais metų laikais, net ir vasarą, jei reikia kuo apsirengti vėsiais vakarais ar naktimis, jei nusprendėte turistauti ar pramogauti gamtoje. Geriausi megztukai yra gaminami iš 100 procentų vilnos. Priklausomai nuo jam priskiriamų funkcijų, jie gali būti mezgami iš labai plonos merinos vilnos ar šiurkščios norvegiškos avių vilnos.

Kuo plonesnė vilna, tuo megztukas gali būti plonesnis ir lengvesnis. Švelniausia ir ploniausia avių vilna yra merino vilna. Megztukai iš itin plonos merino vilnos gaminami kaip verslo rūbai, todėl dažniausiai yra naudojami kaip darbo ar laisvalaikio aprangos dalis.

Kuo ypatingi megztukai iš vilnos?

Megztukai iš šiurkščiosios vilnos pasižymi storu verpalu, kuris užtikrina megztuko ilgaamžiškumą ir šiltumą. Tokie megztukai gaminami darbui, pramogoms ir kitoms veikloms, kur kokybiniai reikalavimai aprangai yra prioritetas. Tai itin patvarūs, šilti ir ilgaamžiai megztukai. Jie nėra tokie švelnūs kaip iš merino vilnos, tačiau jų ilgaamžiškumas ir praktiškumas atperka švelnumo trūkumus.

Vilnoniai megztukai gali būti dėvimi ant nuogo kūno, su termo rūbais ar kitais drabužiais. Merino vilnos apatiniai termo rūbai idealiai dera su vilnoniais megztukais ir užtikrina maksimalų komfortą kiekvienam žmogui. Vilna šiuo atveju ne tik šildo, bet ir skatina kraujotaką, turi anti bakterinių savybių, sudarydama nepalankią terpę įvairioms bakterijoms veistis, ko pasekoje sumažėja nemalonių kvapų tikimybė. Be to vilna nėra tokia tepli kaip medvilnė ir kitos medžiagos, nes purvas į ją neįsigeria.

DEVOLD vilnoniai drabužiai

Dauguma mūsų pristatomų megztukų gali būti universalūs, t.y. tiek moteriški megztukai, tiek ir vyriški megztukai. Čia rasite visiems žinomus prekinius ženklus kaip DEVOLD, kurie garsėja kaip vilnonių drabužių ir termo rūbų etalonas. Aukščiausia kokybė, unikalus dizainas ir praktiškumas – tai viskas, ko Jums reikia, kad kiekvieną dieną atrodytumėte stilingi, tvarkingi ir pasiruošę bet kokiems netikėtumams.

DEVOLD vilnoniai megztukai gali būti taip pat labai gera dovana kiekvienai progai. Šiltos ir malonios dovanos visada yra laukiamos. Atminkite tai, kai Jums reikės Kalėdinės dovanos. Megztukai – tai geriausios dovanų idėjos šiai progai.

Rodyti daugiau