NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Rodyti po: 9 18 36 72

Originalios ir praktiškos, linksmos ir stilingos – visos dovanos moterims vienoje vietoje. Rinkitės, mėgaukitės ir dovanokite, nes čia kokybiškas asortimentas, gera kaina ir greitas pristatymas!

Dovanos moterims gimtadienio proga

Ką daryti, kai gimtadienio idėjos moterims ima ir pranyksta. Iš kur semtis naujų idėjų, minčių ir originalumo? Galiausiai, ką dovanoti moterims gimtadienio proga, kad jos liktų sužavėtos? Mes pabandysime Jums padėti su šiais klausimais sudarydami TOP dovanų sąrašą.

Gimtadienio dovana žmonai

Dovanos žmonai – tai staigmena, puiki nuotaika ir dėmesys. Ir ne visada dovana žmonai turi būti brangi, ypač, jei šeima vertina praktiškumą ir tvarumą. Vis dėlto staigmenas myli visos moterys, tad dėl dovanos žmonai gimtadienio proga teks tikrai pasistengti.

Jei reikalingos prabangios dovanos, visada siūlome atkreipti dėmesį į aukštos kokybės vilnos gaminius. Tai gali būti ir prabangus alpakos vilnos šalis ar šalikas, švelnus ir šiltas merino vilnos megztukas moterims, išskirtinės kokybės pledas, kuris tarnaus ir kaip dovana namams, tapdamas neatsiejama ir žavia namų interjero detale.

Praktiškos dovanos moterims dažniausiai siejasi su jų gyvenimo būdu, pomėgiais ir svajonėmis. Jei Jūsų žmona yra aktyvi, daug laiko praleidžia lauke, paįvairina savo laisvalaikį keliaudama, turi įvairių hobių ekstremaliomis sąlygomis, mėgsta sportuoti – ko gero tikrai geras variantas yra merino vilnos termo rūbai moterims, aukštos kokybės vilnoniai džemperiai, striukės ir t.t.

Žmonai patinka rūpintis namais, o namuose žydi gausybė gėlių? Tokiu atveju nustebinkite ją padovanodami ką nors, kas geba gražinti namus, suteikia erdvėms naujo stiliaus pojūtį idealiai prisideda prie puošnaus naujų interjero. Galbūt geriausia dovana ir yra išskirtiniai išmanūs gėlių vazonai Lechuza ar madingi plaunami kilimai bei durų kilimėliai namams.

Asmeninės dovanos žmonai irgi yra vienas iš būdų sužavėti. Žmonai patinka gaminti? Stilingos prijuostės ko gero ją tikrai sužavės. Vairuoja automobilį? Auto aksesuarai, kurie suteiks jos automobiliui išskirtinumą, jai tikrai patiks.

Bet kuriuo atveju, kad ir ką sugalvosite – kurkite, eksperimentuokite ir stenkitės sužavėti savo originalumu.

Gimtadienio dovana draugei

Jei reikalingos dovanos merginai, stenkitės sugalvoti pirmiausia ką nors originalaus ir išskirtinio. Žinoma, viskas priklauso nuo to, ar gyvenate kartu ar ne. Jei gyvenate – galima dovanoti ir asmenines dovanas ir bendro pobūdžio dovanas, kurios tinka ir namas, ypač, jei dar bendruose namuose daug ko trūksta. Na, o jei dar nekuriate bendrų namų, tokiu atveju asmeninė dovana turėtų būti prioritetas. Bet kokiu atveju, nepriklausomai, ką pasirinksite, ar tai bus prabangios dovanos, ar simbolinės dovanos – visos jos turi turėti kažką to, kas sužavėtų Jūsų merginą ar draugę, o emocijos veržtųsi per kraštus. Geriausias to palengvinimas – personalizuotos dovanos, kurios yra kuriamos asmeniškai tam žmogui. Nesibodėkite išsiuvinėti jos vardą, užrašyti romantišką žinutę ar išgraviruoti svarbų jos simbolį – šios Jūsų pastangos tikrai bus įvertintos.

Gimtadienio dovana mamai

Visos praktiškos dovanos mamai visada sulauks pasisekimo! Ir tai tikra tiesa. Čia nereikia klausti, ką padovanoti mamai gimtadienio proga, nenustebinsite jos pigiais niekučiais. Tad apžvelkime, ką mūsų mamos vertina labiausiai.

Šilti vilnoniai rūbai. Be jokios abejonės, šiluma kaulų nelaužo, tad puikios kokybės termo apranga moterims, merino vilnos megztukai ar kokybiški vilnonis pledai visada bus sutikti su dideliu dėkingumu. Net ir vilnonės kojinės, kepurė ar pirštinės tikrai ras vietą jos kasdieniniame aprangos kode. Tai puikus pasirinkimas.

Dovanos šeimai ir namams. Namų puoselėjimas yra dažnos mamos ritualas, tad padovanoti tai, kas jai suteiks tikrą džiaugsmą, ko gero yra misija privaloma. Nustebinkite savo mamas išskirtinėmis dovanomis. Čia ir madingi ir stilingi kilimai, linksmi ir spalvoti kilimėliai prie durų, Lechuza gėlių vazonai, namų kvapai, veidrodžiai ir kt.

Asmeninė dovana mamai. Be jokios abejonės, mama gamina ir gamina daug. Virtuvėje jos praleidžia nemažai laiko, tad stilinga prijuostė, su kuria ji atrodys ne tik madingai, stilingai, tačiau ir žavinčiai, ko gero yra gera dovanų idėjai mamai.

Dovanos jubiliejaus proga mamai turi būti ypatingos, išjaustos ir dovanojamos iš visos širdies. Kaip ir visoms mamoms, asmeninis prisilietimas prie tokio sveikinimo yra labai svarbus, todėl visada šalia dovanos mamai yra sveika pridėti bendrą šeimos nuotrauką, asmeniškai sukurtą eilėraštį ar išskirtinę gėlių puokštę.

Dovanos moterims jubiliejaus proga

Dovana moteriai jubiliejaus proga įprastai būna ženkliai labiau išskirtinė, lyginant su įprasto gimtadienio dovanomis, todėl ir tiems, kuriems tenka tokias dovanas ieškoti, kurti ir apipavidalinti, turi įdėti daugiau pastangų. Tad nenuostabu, jog jubiliejaus dovanos yra brangesnes, prabangesnės ir labiau išskirtinės. Tad pateikiame Jums keletą idėjų, kaip įdomiai pasveikinti jubiliejaus proga.

18 gimtadienio dovanos

Nors tai ir ne jubiliejus, tačiau šis gimtadienis kartais yra daug trankesnis ir už didžiausią balių. Juk tai 18 metų! Kas gali būti geriau? Draugai, puikus laikas ir dovanos! Tad ką padovanoti 18 gimtadienio proga? Žinoma – viską, kas neskelia ilgalaikių įsipareigojimų, ne bent jei tai automobilis. Čia visas gyvenimas yra prieš akis, todėl ir dovanos aštuoniolikmetei turėtų būti įdomios ir linksmos. Tam tikrai tik specialiai sukurti gaminiai, kaip šmaikščios pagalvėlės, graviruoti kvapai automobiliui ar išskirtiniai rūbai bei jų aksesuarai. Juk puoštis ir madingai atrodyti patinka visoms jaunoms moterims.

Dovana moteriai 20-mečio proga

20 gimtadienio idėjos turi būti drąsios ir stilingos. Šios merginos žino, ko nori iš gyvenimo, tad  originalios dovanos jubiliejaus proga tiesiog privalo veržte veržtis.

Be jokios abejonės, tokio amžiaus žmonės mėgsta siautulingą gyvenimo būdą, daug keliauja ir pramogauja, tad visos dovanos joms turi suteikti dar daugiau spalvų gyvenime. Dovanokite madingus rūbus, išskirtinius aksesuarus ir mielus daikčiukus šių merginų automobiliams. Ir nepamirškite – išskirtinumas yra pirmoje vietoje, tad drąsiai kurkite, personalizuokite ir eksperimentuokite su šiomis dovanomis, nes įvaizdis čia yra viskas.

Dovana moteriai 30-mečio proga

Ką dovanoti 30 gimtadienio proga moteriai? Tai puikus klausimas! Žinoma, tai tas laikas, kuris skiria siautulingą gyvenimą nuo ramesnio laiko su šeima. Tad visada reikia žinoti, ar pašėlę laikai jau praeityje. Jei moteris dar yra laisva ir be jokių įsipareigojimų, ko gero tai jos aukso amžius, kai ji daug keliauja, susipažįsta su įvairiais žmonėmis, kultūromis ir pasauliais. Tad dovanoti kai ką asmeniško tikrai nėra bloga mintis, tik svarbu, kad ši dovana turėtų ir praktišką daikto panaudojimo paskirtį, nes tokio amžiaus moterys dar retai kaupia ir nemėgsta apsikrauti daiktais.

Iš kitos pusės, jei moteris jau sukūrė šeimą, kuria savo namus, o galbūt turi ir vaikų, tokiu atveju dovanos galėtų turėti iš dalies ir praktiškumo aspektą. Vis dėlto reikia nepamiršti, kad asmeninis dėmesys ir asmeninė dovana dar šioms moterims yra be galo svarbus aspektas, tad nenuvertinkite dar to laiko, kai jai dar visai neseniai buvo 18 metų.

Dovana moteriai 40-mečio proga

Tai nuostabus amžius. Ji vis dar spinduliuoja jaunatviškumu, turi savo išskirtinį stilių ir žino ko nori. Menki niekučiai jau ne šios moters amplua, tad ką dovanoti 40 gimtadienio proga moteriai? Žinoma, didžiausią dėmesį skirkite kokybei. Šio amžiaus moteris puikiai žino, kas yra kas, tad neprašaukite su noru šiek tiek sutaupyti. Ir be jokios abejonės. Staigmenos, staigmenos ir dar kartą staigmenos. Jos jas tiesiog dievina. Sugalvokite ką nors originalaus, nevenkite ir dovanų rinkinių, kur gražiai, tvarkingai ir estetiškai sudėliotos visos jos svajonės į vieną prabangią dovanų dėžutę. Tik nepamirškite, kad šios moters norų pažinimas ir jų įgyvendinimas yra didelis žingsnis link sėkmės ir pripažinimo.

Dovana moteriai 50-mečio proga

Nuostabus jubiliejus ir dar nuostabesnis moters amžius, nors ne metai žmogų daro jauną. Įprastai tokio amžiaus ponios jau yra daug pasiekusios gyvenime, tad nustebinti jas sudėtinga, todėl nenuostabu, kad daug kam kyla klausimas ką dovanoti 50 gimtadienio proga moteriai? Bet kuriuo atveju, jei Jūsų pasirinkimas bus praktiškas – tikrai neprašausite. Pamaloninkite jas išskirtinumu ir prabanga. Praktiškos dovanos jai ir namams – tai yra tai, kas jas gali džiuginti labiausiai. Ypač, jei šios dovanos namams padeda sukurti išskirtinę aurą, įneša naujų vėjų ir nepasiaunamai stebina jos drauges. O asmenines dovanos? Šis pasirinkimas galbūt yra šiek tiek rizikingas, nes skoniai, stilius ir gyvenimo būdas keičiasi.

Dovana moteriai 60-mečio proga

Net ir sulaukusios 60 metų moterys trokšta būti geidžiamos ir pastebėtos, todėl rinkdamiesi dovanas jai, nenuvertinkite šių moterų troškimų ir gyvenimo džiaugsmo. Tad ką dovanoti 60 gimtadienio proga moteriai? Praktiškos dovanos ko gero yra geriausias pasirinkimas. Ar tai bus asmeninė dovana, ar dovana šeimai ar namams, ji turi būti panaudota, nes kitu atveju, tokios dovanos labai greitai atsiranda spintoje ir greita būna pamirštos.

Kalėdinės dovanos moterims

Kalėdų dovanos moterims yra pats didžiausias malonumas, nes tai ir paieškos, kūryba, jaudulys, staigmena ir dovanos supakavimas. Čia ir prasideda tikroji magija, kuri mus taip žavi. Juk kiekviena Kalėdinė dovana yra tokia ypatinga!

Kalėdinės dovanos žmonai

Kalėdinė dovana žmonai  - tai misija, kur be originalumo ir šiek tiek sėkmės vargu ar gali pasisekti. Nes tai žmogus, kurį mes labai gerai pažįstame, o nustebinti žmoną yra kiekvieną kartą vis didesnis malonumas. Tai ir dovanos Kalėdoms, kurias ruošiate savo brangiausiems žmonėms, pirmiausia turi gimti Jūsų mintyse, įsiklausant į žmonos pageidavimus, norus ir svajones. Tad rinkdamiesi iš geriausių variantų, atminkite, kad kiekvienai moteriai reikia šiek tiek jausmo, truputi magijos ir žiupsnelį dėmesio. Ir žinoma, nepamirškite sveikinimo, juk Kalėdinis atvirukas, keletas meilių žodžių daro stebuklus.

Kalėdinės dovana draugei

Čia nereikia žodžių - čia reikia net ir mažytės dovanos, apipintos Jūsų dėmesiu, supakuotos magišku popieriumi su daug daug bučinių. Nors tai ir ne Valentino diena, bet Jūsų mergina taip pat tiki stebuklais. Personalizuotos dovanos tikrai ją nustebins. Ir nesvarbu, ar tai bus linksma pagalvėlė su jos atvaizdu, ar išgraviruotas inicialais automobilio kvapas ar vardinis prabangus SPA rinkinys – čia svarbiausia Jūsų jausmų išraiška.

Kalėdinės dovanos mamai

Kalėdinė dovana mamai visada asocijuojasi su praktiškumu. Čia nepamaišys ir geras šiltas kokybiškas vilnonis pledas, medus ir imbierų arbata ar stilingas ar prabangus namų kvapas. Viskas čia ras vietą po žalia Kalėdine eglute.

Kalėdinės dovanos draugams

Kalėdinė dovana draugams nebūtinai turi būti brangi, čia svarbiasusia dėmesys ir prisiminimai. Tad rindamiesi dovaną, nepamirškite bendrų gyvenimo patirčių, kas jus sieja ir kokia Jūsų draugystė yra ypatinga. Tad ieškodami originalių Kalėdinių idėjų, nevenkite truputį ir improvizuoti, šiek tiek pagražinti naujais prieskoniais ir spalvomis. Išbandykite mūsų spaudos paslaugas, kuriomis galite susikurti pačias originaliausias ir neužmirštamiausias dovanas geriausiems savo draugams.

Kalėdinės dovanos namas

Per Kalėdas visada smagu padovanoti ką nors savo namams, kur gyveni, leidi laiką ir ilsiesi. Naujos erdvės, nauji pirkiniai ir dekorai paįvairina mūsų gyvenimus, suteikia jiems daugiau spalvų ir emocijų, todėl Jūsų namai pirmiausia yra Jūsų ramybės oazė.

Dovanos moterims internetu, kaina ir pristatymas

Visos dovanos yra paruoštos Jums. Tereikia Jums išsirinkti norimą, įsigyti, o mes pasistengsime, kad pristatymas būtų greitas, o kai kuriais atvejais ir nemokamas. Dauguma mūsų dovanų yra pagamintos Lietuvoje, pasižymi aukšta kokybe ir išskirtiniu dovaniniu supakavimu. Mūsų parduotuvėse galite mėgautis ir kitokiais privalumais – čia ir gera kaina, ir nuolaidos bei akcijos. Ir nesvarbu, iš kokio Lietuvos miesto esate, ar tai Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus ir t.t., visos dovanos bus pristatytos kaip galima greičiau.

Mėgaukitės išskirtinėmis dovanomis, dovanokite jas ir sukurkite nepakartojamą šventę, o mes pasirūpinsime, kad viską rastumėte vienoje vietoje.

Rodyti daugiau