NEMOKAMAS pristatymas perkant už 50 Eur ir daugiau*

Grąžinimas

9. Prekių grąžinimas ir keitimas.

9.1. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos galiojančių teisės aktų tvarka.

9.2. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas turi informuoti Pardavėją el.p.: lietuva@lietuviskigaminiai.lt, nurodydamas grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastį, pateikti įsigijimo dokumentus.Prekę Pirkėjas gali grąžinti per 14 dienų nuo jos gavimo. Prekės privalo būti grąžinamos tiksliai tokios būklės, kokios buvo gautos - originalioje pakuotėje, nepažeistos, Pirkėjo nesugadintos, nenaudotos, tos pačios komplektacijos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos.

9.3. Pardavėjas gavęs prekę ir įsitikinęs, kad prekė atitinka 9.2 p. nustatytus reikalavimus, įsipareigoja per 14 dienų grąžinti pinigus į Pirkėjo nurodytą sąskaitą, neskaitant pristatymo išlaidų. Kokybiškos prekės grąžinimas per kurjerį yra nemokamas; jei prekė grąžinama per pašto skyrių, el. parduotuvė siuntimo išlaidų neapmoka. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

9.4. Jeigu grąžinamos nekokybiškos prekės (prekė su gamykliniu defektu arba pažeista siuntimo metu), Pardavėjas įsipareigoja, informavęs Pirkėją el. laišku, šias prekes(-ę) pakeisti analogiškomis tinkamos kokybės prekėmis(-e). Jei Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

9.5. Grąžinant nekokybišką prekę grąžinimo kaštus, taip pat pakartotinio prekės dėl jos trūkumų pristatymo išlaidas dengia Pardavėjas.

9.6. Prekės, pagamintos, paruoštos pagal Pirkėjo specialų užsakymą (gaminiai pagal individualų užsakymą (mediniai šviestuvai), kerpamas tekstilinis kabelis, jei kiekis yra mažesnis nei standartinė ritės pakuotė ir kt.) arba prekės, kurios yra aiškiai pritaikytos Pirkėjo asmeninėms reikmėms (pvz., individualios prekės, ant kurių yra išsiuvinėti, išgraviruoti kliento/pirkėjo pageidaujami tekstai ar simboliai, ir kt.), negali būti grąžinamos ar keičiamos ir Pardavėjas neturi pareigos tokių prekių priimti.

9.7. Pirkėjui nesuteikiama teisė atsisakyti prekių ir Pardavėjas neturi pareigos priimti prekių, kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių (pvz., megztus vyriškus, berniukų, moteriškus arba mergaičių apatinius drabužius; kūdikių drabužėlius; siūtus vyriškus, berniukų, moteriškus arba mergaičių apatinius marškinius, naktinius marškinius, pižamas ir panašius dirbinius; pėdkelnes, kojines, puskojines ir kitus panašius dirbinius; liemenėles, juosmenis, korsetus ir panašius dirbinius, kt.).

9.8. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.