NEMOKAMAS pristatymas perkant už 50 Eur ir daugiau*

Grąžinimas

Vartotojas nenurodydamas priežasties turi teisę grąžinti įsigytą prekę per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo datos.

Negrąžinamos prekės:

  1. Visi termo gaminiai (apatiniai ir kiti drabužiai, kojinės ir pan.), megzti apatiniai drabužiai: kūdikių drabužėliai, pėdkelnės, kojinės, puskojinės, apatiniai marškiniai ar kelnės, naktiniai marškiniai, pižamos, liemenėlės, juosmenys, korsetai ir (ar) į šiuos gaminius panašūs gaminiai.
  2. Dovanų kuponai.
  3. Kosmetika, jei buvo pažeista ir (ar) atidaryta gamintojo pakuotė.
  4. Mediniai šviestuvai.
  5. Kerpamas tekstilinis kabelis, jei kiekis yra mažesnis nei standartinė ritės pakuotė.
  6. Gaminiai, kurie aiškiai pritaikyti Pirkėjo asmeninėms reikmėms (pvz., individualios, personalizuotos prekės, ant kurių yra išsiuvinėti, išgraviruoti kliento/pirkėjo pageidaujami tekstai ar simboliai ir kt.).

 

Norėdamas grąžinti/keisti prekę, pirkėjas turi susisiekti su pardaveju el. paštu lietuva@lietuviskigaminiai.lt nurodydamas užsakymo numerį ir pateikdamas įsigijimo dokumentą.

 

SVARBU tiek keitimo, tiek grąžinimo atveju:

  1. Prekės nepriimamos ir nekeičiamos, jeigu yra naudotos, nešiotos, išteptos, sugadintos, skalbtos ir pan. Prekės turi būti visos komplektacijos, originaliose pakuotėse ir su nepažeistomis etiketėmis ir nenuplėštomis apsauginėmis plėvelėmis ir pan.
  2. Naudojantis grąžinimui skirtomis paslaugomis, grąžinama prekė turi būti supakuota į tą pačią gavimo pakuotę arba sudėta į papildomą apsauginę (tinkamą transportavimui) pakuotę (dėžutę arba apsauginį voką).

Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų.

Šie punktai nėra taikomi, jei grąžinama nekokybiška prekė.

 

Kokybiškas prekes galima grąžinti tik per Pirkėjo pasirinktą kurjerį adresu - UAB „Nord DECO“, juridinio asmens kodas 300663240, Panerių g. 43, Vilnius, LT-03202. Kontaktinis tel. Nr.: +370 655 77669.

Grąžinimas į paštomatus – NETINKAMAS.

Pirkėjui tenka tiesioginės grąžinamų prekių išlaidos.

 

Daugiau informacijos apie prekių grąžinimą/keitimą galite rasti čia