NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kategorija
  • Dovanų rinkiniai moterims
  • JAI iki 50 Eur
  • JAI iki 100 Eur
  • JAI iki 200 Eur
  • Personalizuotos pagalvės
  • Paplūdimio rankšluosčiai
  • Stilingi krepšiai ir kuprinės
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Rodyti po: 9 18 36 72

Dovanų idėjos moterims

 

Kiekviena dovana moteriai – tai tarsi naujas iššūkis, nes norime rasti originalią, patrauklią dovaną, kuri ne tik nustebintų, bet ir sukeltų malonius įspūdžius ar prisiminimus. Ne kiekviena originali dovana laukia tol, kol bus nupirkta – kartais reikia įdėti ir truputi pastangų bei fantazijos.

Ieškant dovanos moterims, reikia vadovautis tam tikromis taisyklėmis:

Dovanos moterims pagal amžių

Reikia suprasti, kad tai, kas tinka dovanoti aštuoniolikos metų merginai ne visada tinka ar pridera vyresniai moteriai. Kita vertus siekiant maksimalaus rezultato, būtina turėti ir žinių apie skonį, pomėgius, gyvenimo būdą, gyvenamąją vietą ar net drabužių skonį bei dydį.

Jaunoms merginoms dažniausiai dovanojamos emocinės dovanos kaip pramogos, kosmetika, smagūs rūbai ar jų elementai, smulki elektroniką ir t.t. Ši amžiaus kategorija nėra prieraiši daiktams, todėl labai prasmingos ir turinčios ilgalaikį naudojimo terminą dovanos ne visada gali būti pačios patraukliausios.

Iš kitos pusės vyresnio amžiaus moterims arčiau širdies yra praktiškesni daiktai, pvz pledai, šalikai, namų kvapai ar kvepalai, originalūs, bet praktiški namų dekoro elementai ar kt., kuriuos lengvai galima panaudoti namuose ar buityje. Paprastai šios moterys aiškiai žino ko jos nori ir kas joms patinka, todėl, dovanos su kuriomis nepataikėte, gali būti taip ir nepanaudotos.

Dovanos pagal progas

Gimtadienio proga (Jubiliejaus proga) – čia pasirinkimas yra begalinis, apibrėžiamas tik Jūsų fantazijos ribomis. Tai gali būti ir pramogos, daiktai ar tiesiog smagi nemateriali staigmena – čia viskas tinka.

Jubiliejaus progos apibrėžiamos 20, 30, 40, 50, 60 70, 80 – mečio ir t.t. proga. Paprastai šiomis progomis dovanojamos rimtesnės, didesnę moralinę bei materialinę vertę turinčios dovanos.

Valentino dienos proga – tai turi būti labai asmeniška, nuoširdi ir teikianti susižavėjimą dovana, kuri parodo Jūsų meilės išraišką. Ši dovana nebūtinai turi būti brangi, tačiau nerekomenduojama dovanoti dovanas tokia proga kaip dovanos skirtos dviems.

Motinos dienos proga – geriausiai tinka emocinės dovanos, kurios siejamos su rūpestingumu, dėkingumu bei meile. Tam reikalui puikiai tiks vaikų nupieštas atvirukas, šiltos dovanos kaip pledai ar termo rūbai, kurie šildys Jūsų mamą šaltais žiemos mėnesiais ar tai, apie ką Jūsų mama visada svajoja, bet neturi galimybių ar nedrįsta nusipirkti.

Kovo 8 – paprastai dovanojame gėles, tinka ir smulkios dovanos kaip saldainiai, skanėstai, smulki kosmetika ar parfumerija.

Kalėdinės dovanos – tai tikras iššūkis ieškantiems originalių dovanų idėjų dažniausiai visam būriui artimų žmonių. Tai stebuklų metas, todėl tokios dovanos ir turi būti – stebuklingos, lauktos ir maloniai stebinančios, nors kartais ir ne visada praktiškos. Tai pats geriausias metas dovanoti šiltas dovanas. Tam reikalui puikiai tiks vilnonės kojinės, pledai, šalikai, termo rūbai, medus su imbieru, Kalėdinis pyragas ir kt.

Dovanų rinkiniai

Mūsų parduodami gaminiai dažniausiai gali būti supakuoti į dovanų rinkinius. Jums reikalingos dovanų dėžutės, medinės, kartoninės - mes jas turime, o Jūsų pasirinktus gaminius galime supakuoti bei smagiai dekoruoti.

Jūs galite rinkti jau paruoštus dovanų rinkinius čia.

Originalios dovanos internetu

Visos mūsų dovanos parduodamos internetu. Jei turite kokių nors idėjų ar klausimų, kreipkitės Jums patogiu metu.

Dovanų kuponai

Dovanų kuponus galite įsigyti čia. Jei Jums reikalingas asmeniškas dovanų kuponas, ar nerandate atitinkamos vertės, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes pasistengsime Jums padėti.

p.s.

Na o gėlės tinka dovanoti kiekvieną dieną ir nesvarbu, kokio amžiaus moterims Jūs norite parodyti dėmesį.

Rodyti daugiau