NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 9 18 36 72

Dovanų rinkiniai yra ko gero vienas geriausių pasirinkimų, kai norime sužavėti, padovanoti daug visko ir praktiško. Dovanojant dovanų rinkinius net nekyla klausimų, ką padovanoti vyrui gimtadienio proga ar Kalėdų proga, nes čia gali tiesiog pasiimti dėžutę ar kitą įpakavimą ir lengvai bei ramiai susikomplektuoti savo išskirtinę dovaną. Lengva ir paprasta, ar ne tiesa? Iš kitos pusės, visada galima pasinaudoti ir mūsų teikiamais pasiūlymais bei dovanų rinkinių idėjomis ir perspektyvomis.

Dovanos vyrams gimtadienio proga

Ar reikalinga dovana vyrui jubiliejaus proga, ar paprastam gimtadieniui, visos dovanos turi būti išskirtinės, praktiškos ir atitikti vyro, kuriam yra dovanojama, lūkesčius. Juk žvejui nedovanosime slidžių, o užkietėjusiam automobilių fanui – meistro rinkinį. Tad pažinti, suprasti ir įsiklausyti į vyro pageidavimus yra visada labai svarbu. Žinoma, pageidavimų dažniausiai būna daugiau nei pačių galimybių. Tad reikia rinktis, ką dovanoti ir ko atsisakyti. Bet kuriuo atveju, kai norite padovanoti keletą gaminių, visada dovanų idėja vyrui kaip dovanų rinkiniai yra geras pasirinkimas.

Iš mūsų pusės, dauguma gaminių gali būti sudėtine dovanų rinkinių dalis. Tiesiog reikia įsigyti norimus daiktus ir gražiai sudėti į dovanų dėžutę. Čia galėtų vietą rasti tarkim termo rūbai ir šiltos vilnonės kojinės, termo apranga žvejui ir šilta vilnonė kepurė, prabangus šalikas ir išskirtinis kvapas automobiliui ir daug kitų variantų. Be jokios abejonės, galite rinktis ir mūsų siūlomus dovanų rinkinius – jie yra tikrai populiarūs ir turi geras rekomendacijas ir tai yra puikios dovanos vyrui gimtadienio proga.

Originalios dovanos vyrams Kalėdų proga

Kai reikalingos dovanos vyrui Kalėdų proga, visada kyla klausimą, ko nori vyrai ir kokios dovanos vyrus pradžiugina? Pasidalinsime su Jumis savo paslaptimi. Įvertinkite TOP 5 dovanų rinkinius vyrams iš mūsų asortimento.

  • Dovanų rinkinys Lietuviškų motyvų pledas ir padėkliukas. Kalėdos yra ne tik šventė, nes tai ir susitikimas, naujų planų ir lūkesčių metas. Čia yra ir daug juoko bei prisiminimo, todėl padovanoti prasmingą Kalėdinę dovaną yra visada smagu. Tad kodėl gi nepasirinkus Lietuviškų raštų pledo su atitinkamo rašto padėkliuku? Juk žemaitis visada didžiuojasi būdamas iš Žemaitijos, o aukštaitis – iš Aukštaitijos. O kur dar dzūkas, ar suvalkietis? Todėl nėra nieko malonesnio, kaip žemaitį nustebinti žemaitiškų raštų pledu ir padėkliuku kavai ar arbatai. Juk nesunku įsivaizduoti, kai Jūsų tėvukas, ar vyras, o gal draugas ar sūnus sėdi apsigaubęs pledu ir geria kavą bei išdidžiai savo draugams pasakoja, kas yra tikroji Žemaitija, Aukštaitija, Dzūkija ar Suvalkija. Nuostabus ir prasmingas dovanų rinkinys vyrams Kalėdų proga.
  • Praktiškas dovanų rinkinys automobilių mėgėjams – auto kvapas ir kvapukas. Didžiausias privalumas šios dovanos vyrams yra tas, kad tai nėra brangi dovana, o taip pat ją galima personalizuoti. Tai vienos populiariausių dovanų Kalėdų proga, nes dauguma mūsų turi automobilius, o švara ir geras kvapas salone yra garbės reikalas. Todėl neverta gaišti laiko didelėms pastangoms – ko gero tai geriausios dovanos vyrui Kalėdų proga už nedidelę kainą. Be to auto kvapus galima personalizuoti. Personalizuotos Kalėdinės dovanos skamba iš tiesų įspūdingai. Pasinaudokite šia proga ir sukurkite stebuklus savo vyrams. Lai jų automobilyje atsiranda originalūs auto kvapai su vyro vardu, jo inicialais ar smagia žinute. Dar niekad nebuvo taip paprasta būti originaliu.
  • Prabangus dovanų rinkinys Šalikas ir SPA rinkinys. Prabangūs vyriški šalikai visada buvo, yra ir bus vyrų siekiamybė, nes jie suteikia papildomo solidumo, stiliaus išskirtinumo ir prabangos jausmą. O jeigu tai dar ir rinkinys, kuriame galima atrasti ir SPA malonumus – tai yra nepakartojama. Dovanokite prabangą ir džiaukitės plačia savo vyro šypsena.
  • Termo rūbų rinkinys. Termo rūbai vyrams yra vienos geidžiamiausių dovanų šaltajam metų laikui, todėl nenuostabu, kad juos renkasi daug kas, kai reikalingos Kalėdų dovanos vyrams. Komplektuokite, dėliokite ir pakuokite – visa termo apranga yra paruoša mūsų sandėliuose. Čia ir termo marškinėliai, maikutės ir palaidinės, termo kelnės vyrams, bliuzonai, džemperiai, striukės ir šiltos vilnonės kojinės. Tai idealios dovanos žvejams, medžiotojams, kariui ar kareiviams bei aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems vyrams. Visada naudinga, visada praktiška dovana.
  • Linksmos dovanos vyrams – šmaikščios pagalvėlės, džiaugtukai, vonios ančiukai ir t.t. Tai ko gero vienos linksmiausių dovanų, kai reikalingos ne visada praktiškos, tačiau puikias emocijas sukeliančios Kalėdinės dovanos vyrams.

Dovana tėvo dienos proga

Visos dovanos tėvo dienos proga yra dovanojamos iš didelės didelės širdies, tad ir pati dovana turi būti ypatinga. Ko gero vienas geriausių pasirinkimų – personalizavimas. Personalizuotos dovanos visada yra asmeninės dovanos, kai vardas, inicialai ar svarbi informacija yra užrašoma, atspausdinama, išsiuvinėjama ar išgraviruojama. Geriausi pavyzdžiai yra pledas su išsiuvinėtu vardu, automobilio kvapas su išgraviruotu kvapuku ar prabangus šalikas vyrams su sveikinimo atviruku. Tad rinkitės dovanas, kurios Jums yra prie širdies ir nustebinkite savo tėčius išskirtiniais savo pasirinkimais.

Dovana vyrams vyrų dienos proga

Ši diena yra tikrų vyrų diena, kurie nebijo susitepti ar išsipurvinti, mėgsta nuotykius ir iššūkius. Štai kodėl mes paruošėme specialų meniu šiai progai:

Mėsos mėgėjai – BBQ odinė prijuostė ir maisto gaminimo rinkinys.

Žvejai, medžiotojai ir kariai – termo rūbai ir jų komplektai.

Mašinų ir automobilių fanai – auto kvapai ir kvapukai su galimybe personalizuoti.

Meno gurmanai ir muzikos fanatikai – prabangūs vyriški šalikai ir aksesuarai.

Nuotykių mėgėjai – pirties prijuostės ir pirties aksesuarai.

Ramybės ir poilsio ieškotojai – išskirtinės kokybės pledai ir kiti vilnoniai gaminiai.

Ir dar daug daug ir labai daug kitų dovanų idėjų.

Dovana vaikinui Valentino dienos proga

Dovana draugui ar dovana vyrui Valentino dienos proga turi spindėti meile ir neišblėstančia aistra, tad rinkitės tas dovanas, kurios suteiks Jūsų mylimajam daugiausia džiaugsmo. Nepamirškite dovanas personalizuoti ir skaniai iškvėpinti, juk Valentino diena – tai meilės diena.

 

Visos dovanos vyrams yra parduodamos internetu, tad jei turite papildomų klausimų, visada galite kreiptis tiesiogiai nurodytais kontaktais.

Rodyti daugiau