NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kategorija
  • Lauko vazonai
  • Gėlių vazonai
  • Plastikiniai vazonai
  • Pakabinami vazonai
  • Dideli vazonai
  • Loveliai gėlėms
  • Aukšti vazonai
  • Priedai, trąšos, substratai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Vazonai su išmaniąja laistymo sistema

Visi žinome, kad augalams, kad jie augtų ir klestėtų reikalinga pakankama šviesa, derlinga žemė ir vanduo. Kartais susiduriame su iššūkiu, kad tampa sudėtinga žinoti – kaip ir kiek laistyti augalą? Jei mes jį laistome per retai, augalas išdžiūsta, bet jei laistome per dažnai, galime jį perlaistyti. Turime jums puikų sprendimą – tai išmanieji vazonai su drėkinimo sistema, kuri leidžia augalui pasiimti vandens tiek, kiek jam reikia. Lechuza išmanioji drėkinimo sistema lyg imituoja natūralią augalo aplinką. Jei persodinate augalą, jums tereikia pasirūpinti, kad vazono talpykloje visada būtų vandens. Ši drėkinimo sistemos vandens talpykla lengvai pripildoma iš išorės. Vazone yra vandens lygio rodiklis, kuris padės jums kontroliuoti vandens kiekį. Kai vandens talpykla pilna, augalai pasirūpins savimi patys net iki 12 – os savaičių. Jūs galite nesirūpinti ir išvykti atostogauti.

Kaip veikia išmanūs Lechuza vazonai su išmaniąja laistymo sistema?

Lechuza vazonai naudoja papildomo drėkinimo sistemą. Šioje sistemoje yra separatoriaus dalis, kuri yra dedama į augalų įdėklo dugną, kad susidarytų rezervuaras. Separatoriaus dalį užpilkite Lechuza PON augalo substrato sluoksniu. Šis sluoksnis reguliuoja augalo gaunamo vandens kiekį. Užpilkite kokybišką dirvožemį ant PON sluoksnio, įstatykite augalus į vazoną ir užpildykite vazoną dirva.

Per kitas dvylika savaičių augalą laistykite iš viršaus, kaip įprastai. Išilgai vidinio konteinerio krašto rasite tiekimo veleną su vandens lygio indikatoriumi. Tiekimo velenas leidžia lengvai įpilti vandens ir skystų trąšų į rezervuarą neišardant laistymo sistemos. Per tiekimo veleną rezervuarą pripildykite vandeniu, kol pirmą kartą laistant įrenginį indikatorius parodys ‚max‘. Atkreipkite dėmesį, kad rezervuarą turėtumėte užpildyti tik iki pusės tiems augalams, kuriems reikia mažai vandens. Kai augalo šaknys užaugs pakankamai giliai, kad sugertų vandenį iš žemiau esančio rezervuaro, jis klestės iki dvylikos savaičių be jokio papildomo laistymo.

Lechuza išmaniųjų vazonų privalumai

Vokietijos gamintojo išmanieji Lechuza vazonai sujungia technologijas ir funkcionalumą su šiuolaikiniu dizainu. Platus asortimentas siūlo įvairių formų, faktūrų, vienspalvių ar spalvotų vazonų pasirinkimą. Tai puikus akcentas įvairiose gyvenamosiose tiek administracinėse patalpose. Lechuza vazonai yra lengvi, atsparūs šalčiui, UV spinduliams, dūžiams. Jūsų aplinką ir namus gali puošti ne vidaus, bet taip pat ir lauko vazonai su išmaniąja laistymo sistema. Dideli savaiminio drėkinimo vazonai yra be galo mobilūs. Tad atėjus šiltajam sezonui, savo namų jaukumą kartu su augalais galite perkelti į lauko terasą ar balkoną.

Rodyti daugiau