NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Rodyti po: 9 18 36 72

Kokios dovanos turi būti moteriai? Žinoma, originalios, stilingos, įdomios ir skatinančios smalsumą. O svarbiausia, jos turi būti dovanojamos iš visos širdies, nes nuoširdumas yra tai, ko moterys visada trokšta. Tad pasižvalgykime, kuo mes galime nustebinti sau brangius žmones, kai dovanų biudžetas yra iki 50 Eur.

Dovanos moteriai gimtadienio proga

Ar galima moterį nustebinti dovana, kuri kainuoja tiek nedaug? Tikrai taip. Juk kiekvienos dovanos svarbiausias akcentas yra maloni staigmena, kuri sukelia nepamirštamas emocijas. Tad kartu panagrinėkime, ką ypatingo galime sugalvoti, jei reikalinga dovana draugei, naudinga dovana žmonai, visada praktiška dovana mamai ar seneliai.

Originalios dovanų idėjos žmonai gimtadienio proga

Jei esate jauna šeima, ar ta šeima, kuri taupo pinigus tam tikriems projektams, kaip namo statyboms ar buto įsigijimui, bet kokia moteris supras, kad meilė slypi ne piniguose, o dėmesyje. Tad dovanokite ką nors praktiško ir asmeniško, juk ne visos originalios dovanos moterims privalo būti brangios.

 • Namų kvapas. Namų kvapai ne tik sukuria namuose jaukumo atmosferą, gerina nuotaiką, tačiau tai yra tai, apie ką dažnai galvoja moterys, kai prašo, jog dovanos būtų praktiškos. Be to tai kartu ir dovanos namams. Moterys dievina namų kvapus, todėl ši dovanų idėja tikrai yra verta dėmesio. Visi mūsų namų kvapai turi labai gražias ir simpatiškas dovanų dėžutes, kur taip pat tilps ir Jūsų sveikinimas, palinkėjimas ar smagus atvirukas.
 • Sojų vaško žvakė. Kai reikalinga simbolinė dovana gimtadienio proga, ko gero kvepiančios žvakės yra vienas populiariausių pasirinkimų, nes žvakių šviesa sukuria namams jaukumo, o kvapnus aromatas suteikia namų erdvei išskirtinumo ir jaukumo. Visos sojų vaško žvakės yra supakuotos į patrauklias dovanų dėžutes, tad Jums nebereikės papildomai sukti galvos, kur supakuoti dovaną.
 • Gėlių vazonai. Dauguma moterų myli gėles, tad padovanoti išmanų Lechuza vazoną yra tikrai gera mintis. Tai ir stilius, ir mada, ir praktiškumas. Visos gėlės čia jausis puikiai, o žmona bus laiminga. Į vazoną taip pat galite įberti papildomai šokoladinių saldainių, įdėti šampano butelį ir sukurti nepakartojamą dovanos kompoziciją. Tai tikrai miela dovana.

Gimtadienio dovana merginai

Ką dovanoti merginai per gimtadienį? Šis klausimas daug kam neduoda ramybės, ypač kai kišenėse švilpia vėjai. Bet kuriuo atveju dovanos merginai gimtadienio proga turi būti ir originalios ir ją sužavėti. Juk ši dovana kartu yra ir meilės įrodymas jai. Tad visos dovanos merginoms gimtadienio proga turi būti išjaustos, o renkantis  - įdėta daug pastangų. Bet kuriuo atveju, mes pasistengsime padėti Jums visais klausimais. Jūsų pasirinkimui – geriausi mūsų variantai. Dovana merginai gimtadienio proga TOP 3.

 • Auto kvapai ir jų rinkiniai. Norite nustebinti savo draugę? Padovanokite jai kvapus automobiliui, o kvapo laikiklį ar patį kvapuką išgraviruokite. Jos inicialai, jautri judviejų žinutė ar laimingi ženklai tikrai ją sužavės. Ši originali dovana merginai bus tikrai įvertinta 10 balų, nes kiekviena asmeninė dovana labai yra vertinama kiekvienos moters. Be to auto kvapų rinkiniai yra supakuoti į nuostabiai atrodančią dėžutę, tad ši dovana tikrai nenusileis net ir brangiai kainuojančioms dovanos. Tik nepamirškite, kad sveikinimo atvirukas yra privalomas atributas. Gražaus gimtadienio!
 • Linksmos dovanos merginai. Jeigu norite nustebinti savo merginą ar draugę, padovanokite jai Gnome stiliaus pagalvėlę su jos atvaizdu. Skirtingos profesijos, pomėgiai ir amplua – čia tikrai rasite tai, kas Jums patiks. Nors šios dovanos ir nėra labai praktiškos, tačiau jos palieka neužmirštamą įspūdį bei sukelia emocijų euforiją.

Dovanos draugei

Jei reikalingos dovanų idėjos draugei ar nežinote, ką padovanoti draugei gimtadienio proga, vadinasi, esate ten, kur reikia. Čia pilna dovanų idėjų kiekvieną proga. Reikalinga juokinga dovana draugei – prašau, pirmenybę teikiate praktiškumui ir originalumui – jokių problemų. Apžvelkime, kokios įdomios dovanos draugei galėtų ją nustebinti. Gimtadienio dovana draugei TOP3

 • Durų kilimėlis. Reikalinga ir praktiška dovana, bet kartu ji turi būti ir šmaikšti bei juokinga? Tokiu atveju – kilimėliai prie durų yra idealus pasirinkimas. Ir tai ne tik mums kilimėlis ant grindų. Tai pirmiausia stilius, mada ir neapsakomai ryškios spalvos, kurios bet kokiai namų erdvei suteiks begalinio jaukumo ir išskirtinumo. Be to visi kilimėliai turi neįprastą tutos formos dovanų pakuotę, tad Jums nebereikės sukti galvos, kokios originalios dovanos draugei būtų geriausios.
 • SPA rinkiniai. Jūsų draugė mėgsta vonios malonumus? Pamaloninkite ją SPA rinkinio dovana. Nieko nėra nuostabesnio, kai guli karštoje vonioje, o aplink nuostabus aromatas bei prisiminimai apie jus.
 • Padėkliukų rinkinys. Jei reikalinga simbolinė dovana draugei, visada galite kliautis išradingumu. Padėkliukų rinkinys yra ne tik praktiška dovana, kai kavos ar arbatos ritualas yra privalomas, tačiau tai ir mielas prisiminimas apie jus, nes padėkliukai nuolat naudojami, o simpatiški dizainai neleidžia pamiršti, kas juos padovanojo.

Gimtadienio dovana mamai ar senelei

Mamos, senelės ar močiutės – tai tie brangūs žmonės, kuriems norisi padovanoti ne tik ypatingas dovanas, bet ir sušildyti savo dėmesiu. Štai kodėl mes Jums siūlome padovanoti tai, kas joms neleis sušalti net ir šaltą žiemą. TOP 3 dovanos mamai.

 • Termo rūbai moterims gimtadienio proga. Tai ko gero viena praktiškiausių dovanų mamai, senelei ar močiutei. Kad ir ką bepasirinksite, ar tai bus termo kelnes, ar termo marškinėliai, maikutė – merino vilna visada šildys bei apsaugos nuo šalčio. Tai šilti vilnoniai apatiniai rūbai apie kuriuos svajoja ne viena mama ar senelė, ar močiutė.
 • Šiltos vilnonės kojinės. Kartais mamoms nereikia labai brangios dovanos gimtadienio proga, nes didžiausia dovana yra parodytas Jūsų dėmesys jai. Bet kuriuo atveju, net ir simbolinė dovana mamai turėtų būti praktiška. Šiltos vilnonės kojinės yra tikrai geras pasirinkimas, be to jas galima komplektuoti ir su kitais gaminiais, įdedant į dovanų dėžutę.
 • Merino vilnos kepurė ir pirštinės. Nebūna blogo oro, būna tik bloga apranga, o ar gali būti geriau, jei tai apranga padeda apsisaugoti nuo šalčio? Puikus pasirinkimas, labai praktiška dovanų idėja visoms mamos ir močiutėms.

Išskirtinės Kalėdų dovanos moterims

Kalėdos – tai stebuklų metas, kai ieškome staigmenos, kuriame magiją ir dovanojame šypseną. Nuostabios dovanos moterims jau yra paruoštos, belieka tik atsipūsti ir išsirinkti sau tinkamiausią.

Kalėdinė dovana žmonai

Kiekvienos Kalėdos neapsieina be dovanų. Ir kiekvieną kartą vis norisi nustebinti sau brangius žmones. Tad Kalėdinės dovanos žmonai turėtų būti kas kar vis kažkuo ypatingos, nes kiekvieni metai nugyventi kartu įneša vis naujų spalvų, gražių prisiminimų ir nuostabių patyrimų. Padovanokite jai tai, kas Jūsų žmonai yra brangu – pirmiausia išskirtinį dėmesį, kuris labai dažnai ateina per originalių dovanų pasirinkimą. Išgraviruokite jos vardą, smagų palinkėjimą ar išskirtinį ženklą ant savo dovanos ir leiskite jai pasijusti ypatingai.

Kalėdų dovana draugei

Kalėdų dovana merginai visada turi turėti šiek tiek smagumo, šiek tiek praktiškumo ir šiek tiek magijos. Todėl nenustokite ją stebinti. Kalėdų dovanos, Kalėdų eglutė ir magija – tai Jūsų šansas sužavėti. O išskirtinės dovanos – tai galimybė. Rinkitės mūsų siūlomus dovanų rinkinius, kurie kaskart yra vis kitokie, kiekvienas įdomus ir žadinantis smalsumą. Nustebinkite, būkite originalūs ir nenuspėjami.

Kalėdinės dovanos draugams

Jei reikalingos Kalėdinės dovanos draugėms, jos nebūtinai turi būti labai brangios. Čia svarbiausia yra dėmesys ir originalumas. Tam reikalui esame sukūrę išties nuostabią kolekciją, kurią galima transformuoti pagal Jūsų poreikius. Kurkite dovanas patys, mėgaukitės šiuo procesu ir nustebinkite savo geriausias drauges savo originalumu ir išskirtinėmis dovanomis.

Rodyti daugiau