NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Dydis
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Kaip išsirinkti kokybišką pledą? Nuo ko tai priklauso? Kokią vilną geriausiai pasirinkti?

Merino vilna – ko gero labiausiai vertinama ir geriausiai žinoma avių vilną. Šios vilnos populiarumą lėmė išskirtinis vilnos švelnumas, lengvumas ir kitos gerosios savybės. Tad panagrinėkime, kuo ypatingi merino vilnos pledai

Merino vilnos pledų savybės

Merino vilna yra natūralus pluoštas su geriausiomis gamtos sukurtomis pluošto savybėmis. Ji lengva, minkšta ir pralaidi orui. Puikiai apsaugo tiek nuo šalčio, tiek nuo karščio, geba palaikyti stabilią kūno temperatūrą ir sukurti optimalų mikro klimatą, todėl visi gaminiai, pagaminti iš šios vilnos gali būti naudojami ištisus metus, bet kokiu oru, bet kurioje vietoje. Be to merino vilna pasižymi anti bakteriniu poveikiu, gebėjimu skatinti žmogaus kraujotaką, ko pasekoje visos šios aplinkybės leidžia stiprinti mūsų imuninę sistemą. Tad ir pledai, jie yra labai minkšti, švelnūs ir šilti. Tokie patys, kaip ir pati vilna. Tad nenuostabu, kad visas pasaulis tiesiog dievina merino vilnos pledus.

Skandinaviškas pledų dizainas

Visi merino vilnos pledai turi bendrą bruožą – sukurti remiantis skandinavišku stiliumi. Nesvarbu, ar tai pledai su avytėmis, briedžiukais, rombais ar linijom, ar Kalėdiniai pledai bei jų motyvai  – visi raštai yra mums žinomi, suprantami ir keliantys tik geriausias emocijas. Čia dominuoja mūsų tradicinės spalvos: natūrali balta, pilka, ruda, juoda, taip pat mėlyna, žalia, raudona, geltona ir kitos. Pats pledų dizainas sukurtas taip, kad merino vilnos pledai ne tik puikiai atrodytų ant žmogaus, bet ir pagyvintų namų interjerą, tad drąsiai rinkitės Jums patinkantį raštą bei spalvą ir tikrai nebūsite nusivylę.

Pledai gali būti su kutais arba be kutų. Be to šie pledai taip pat gali būti naudojami ir kaip paklodė, antklodė ar lovos užklotas, skirtas lovai papuošti ir patalams apsaugoti nuo dulkių.

Kaip prižiūrėti merino vilnos pledus?

Įsigijus merino vilnos gaminius, reikia pirmiausia atkreipti dėmesį gaminio priežiūros etiketę, kurioje nurodytos visos gaminio priežiūros rekomendacijos. Be kuriuo atveju, vilna yra natūralus verpalas, nemėgstantis specialaus trynimo, stipraus tempimo ar gręžimo.

Visada rekomenduojame, kaip galima dažniau vėdinti vilnonius gaminius. Vėdinami pledai geba „atiduoti“ nepageidaujamus kvapus, o vilna atsinaujinti. Vėdinamus vilnos gaminius reikia rečiau skalbti, jie ilgiau tarnauja. Vis dėlto, jei atsiranda poreikis skalbti vilnonius pledus, rekomenduojame tai daryti rankiniu skalbimu ar automatinėse skalbimo mašinose vilnos režimu, jei tai leidžia gaminio priežiūros ženklai. Naudokite vilnai draugiškas skalbimo priemones, venkite didelių vandens temperatūrų pokyčių, netrinkite, negręžkite ar kitaip nesukelkite bereikalingos trinties gaminiui išskalbti. Atminkite, kad vilna turi apsauginį sluoksnį lanoliną, todėl purvas į patį pluoštą neįsigeria, o tik prilimpa. Tokiu atveju, geriausia išeitis yra švelnus skalavimas.

Džiovinkite taip pat sulankstytą arba ištiestą ant lovos. Stenkitės šlapių vilnonių gaminių nedžiovinti pakabinus, nes jie gali prarasti formą ar automatinėse džiovyklėse. Jei turite klausimų, kaip prižiūrėti vilnonius gaminius, visada galite kreiptis pas mūsų specialistus.

Dovanokite merino vilnos pledus

Merino vilnos pledai yra idealus pasirinkimas kaip dovanos. Tai labai kokybiški, švelnūs, šilti ir ilgaamžiai gaminiai, o praktiškumas jų beribis. Jais galima apsigaubti, papuošti namų interjerą, jie gali būti ir kaip antklodės, lovatiesės ar lovų užtiesalai. Tai išties geras ir visada laukiamas daiktas, todėl, jei nuspręsite padovanoti pledą gimtadienio ar įkurtuvių proga, tikrai neprašausite. Tai gali būti dovanos vyrams ir dovanos moterims ar dovanos vaikams. Visas priklauso nuo Jūsų pasirinkimo.

Visi pledai gali būti kaip personalizuotos dovanos ar kaip vardinės dovanos. Juos galime išsiuvinėti, o verslo klientams – pagaminti specialias etiketes su įmonių logo. Personalizuoti gaminiai visada yra išskirtiniai, jie skirti konkrečiam asmeniui, todėl visada yra daug mielesni ir labiau vertinami. Išsiuvinėtas vardas, logotipas ar žinutė visada primins apie Jus, Jūsų rūpestį ir norą dovanoti tik tai, kas yra geriausia.

Merino vilnos pledai turi dovanų dėžutes. Visos dovanų dėžutės pagamintos iš gamtai draugiškų medžiagų, jos gali būti taip pat vardinės, personalizuotos ar kitaip apipavidalintos.

Tad, jei Jums reikalingos Kalėdinės dovanos, gimtadienio dovanos ar dovanos kitoms progoms – neabejokite, vilnonai pledai yra tikrai geras Jūsų pasirinkimas.

Kaina ir greitas pristatymas

Visus pledus galima įsigyti ir internetu. Kaina internete dažniausiai būna draugiškesnė mūsų klientams nei fizinėse parduotuvėse. Kainos su nuolaida ar akcijos yra dažnai sutinkamos mūsų svetainėse, tad tikrai verta pasinaudoti gerais pasiūlymais. Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos. Į atkreipkite dėmesį.

Didžioji dalis pledų yra mūsų sandėliuose, todėl pristatymas yra greitas. Nemokamas pristatymas dažniausiai yra taikomas pristatant gaminius į paštomatus, tačiau tai nėra taisyklė, galimos išimtys, todėl reikia sekti ir perskaityti gaminių pristatymo taisykles.

Gaminiai pristatomi po visą pasaulį. Riga, Tallinn, Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Kyiv – tai dalis mūsų, kur mes siunčiame savo gaminius labai greitai.

Jei turite klausimų, dėl gaminių pristatymo, kreipkitės nurodytais kontaktais.

Rodyti daugiau