NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Spalva

Mediniai padėkliukai – stilinga interjero detalė, apsauganti jūsų stalo paviršių nuo karščio, šalčio ir drėgmės. Padėkliukai pagaminti iš kruopščiai atrinktos beržo faneros, išpjauti lazeriu, kiekvienas padėkliukas kruopščiai šlifuojamas rankomis ir impregnuojamas, kad būtų atsparus drėgmei ir karščiui. Mediniai padėkliukai Vilniuje taip pat gaminami pagal individualius užsakymus – paruošiame jūsų pageidavimus atitinkančius maketus, suderinsime dizainą, dydį ir pasiūlysime geriausią kainą. www.lietuviskigaminiai.lt internetinėje parduotuvėje jūs galite rasti bene plačiausią medinių padėkliukų kolekciją žemiausiomis kainomis.


Kiekvienas medinis padėkliukas puodeliui yra unikalus ir vienetinis, nes gamtoje juk nerasite vienodo medžio ar šakos. Mediniai padėkliukai maistui gali būti įvairiausio dydžio ir formos. Populiariausios padėkliukų formos yra apvalūs ir kvadratiniai.


Tai puiki dovana galinti reprezentuoti mūsų šalį – unikalus dizainas, išskirtinė pakuotė – tai puiki verslo ar asmeninė dovana iki 5 Eur.

Personalizuoti mediniai padėkliukai – tai puiki idėja, jei ieškote kažko išskirtinio ir nebrangaus vestuvių, krikštynų, išleidusių proga.


Kiekvienas padėkliukas supakuotas į ekologišką perdirbamo popieriaus pakuotę, kuri taip pat gali būti sukurta pagal jūsų dizainą ir personalizuota. Tai puiki verslo dovana – pagaminsime medinius padėkliukus su įmonės logotipu ir pavadinimu. Nuostabi dovanų idėja darbo kolektyvui Kalėdų proga, ant kiekvieno padėkliuko gali atsirasti kolegos vardas ir asmeninis palinkėjimas.

Negalite išsirinkti jums patinkančio dizaino – galime sukomplektuoti medinių padėkliukų rinkinį, kurį sudarys skirtingi padėkliuko modeliai.

Personalizuotos dovanos – tai dovanos sukurtos jūsų šventei, pritaikytos jūsų poreikiams.

Turi savo idėją? Mes mielai ją išpildysime ir pagaminsime tau vienetinį medinį padėkliuką arbatai. Dėl didesnių medinių padėkliukų gamybos kiekių bei individualaus dizaino – prašome kreiptis el. paštu arba telefonu – info@lietuviskigaminiai.lt, tel.: +37065577669.

Rodyti daugiau