NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Stilingi, originalūs ir labai kokybiški plaunami durų kilimėliai – tai kiekvienų namų svajonė. Papuoškite savo namus išskirtiniu dizainu ir mėgaukitės dėmesiu, suteikdami Jūsų namų interjerui daugiau spalvų ir jaukumo.

Išskirtinis ir originalus dizainas

Durų kilimėliai gali būti patiesti įvairiose erdvėse, tiek lauke, tiek ir viduje. Kiekvienas gaminio dizainas turi savo mintį ir gebą individualiai papildyti kiekvieną erdvę ir jai suteikti atitinkamą šarmą. Durų kilimėlis, tai ne tik kilimėlis prie lauko durų, tačiau jis gali atrasti savo vietą ir vonioje, terasoje ar virtuvėje. Viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos.

Lauko durų kilimėliai

Lauko durų kilimėlių dizainai kuriami tarsi su noru pakviesti į vidų ar informuoti, kas čia gyvena, kokie pomėgiai ar malonumai suteikia šiems namas prasmę. Tad čia galima atrasti įvairių spalvų kontekste užrašus „Welcome“, „Kviečiame užeiti“, „Mes esame šeima“ ir t.t.

Be jokios abejonės, kilimėlių motyvai ir dizainai dažnai priklauso ir nuo vietos ar lokacijos. Tarkim, jei tai pajūrio vila, namas, butas ar vasarnamis prie jūros, natūralu, kad čia dominuos marinistinis motyvas ar dizainas, kuriame atsispindi švyturys, jūra, inkarai ir t.t., bei atitinkamai, jei tai kaimas, kaimo sodyba ar vasarnamis gamtoje – čia dominuoja Provenso stiliaus peizažai, kaip antai malūnas, gėlės, įvairūs gyvūnai, katės, šuo ir .t.t Mėgstantiems originalumą, siūlome rinktis linksmus ir šmaikščius motyvus, o teikiantiems prioritetą klasikai -  įprastus spalvų derinius ir dizainus.

Terasa + daržas

Kilimėliai gali būti patiesti ten, kur Jums jie reikalingi. Terasa – tai ta vieta, kurioje šie kilimėliai pražysta naujomis spalvomis, o ir pačiai erdvei suteikia jaukumo ir originalumo. Rinkitės terasinėms erdvėms sukurtus kilimėlius ir džiaukitės maloniu jaukumo ir stilingu mados vėju.

Gyvūnai + draugai

Patinka katės, šunis ir kiti gyvūnai? Katė ar šuo karaliauja Jūsų namuose. Gyvūnų mylėtojams specialiai sukurti kilimėliai prie durų, voniai, prie lovos, virtuvei ir t.t. Papuoškite savo namus originaliais piešiniais, suteikiate jiems papildomo džiaugsmo ir jaukumo. Katės ir šunis liks Jums dėkingi amžinai.

Kai dizainas virsta menu

Meniško tipo kilimėliai yra puikus sprendimas, jei namuose karaliauja menas, išskirtinumas ir bohemiška dvasia. Išskirtiniai piešiniai, sodrios spalvos ir įmantrus pateikimas – tai yra tai, ko reikia sukurti bohemiško tipo dvasią Jūsų namuose. Čia ir dailininkų darbai ir jų interpretacijos, originalūs sprendimai ir stilius. Įvertinkite, mes esame tikri, kad tai Jums tikrai patiks.

Vienspalviai kilimėliai

Tai klasikinio stiliaus plaunami kilimėliai, kai prioritetas teikiamas konkrečiai spalvai. Puikiai deri klasikiniame interjere, nepamainomi siekiant pačio interjero suderinamumo.

Kodėl būtent plaunami durų kilimėliai?

Šie kilimėliai yra pagaminti pagal specialią technologiją Wash+Dry, kuri suteikia galimybę plauti ir skalbti durų kilimėlius tiesiog namuose. Be to juos galima ir išdžiovinti automatinėse džiovyklėse. Tai ypač patogu norint palaikyti namuose nuolatinę švarą ir tvarką. Švarūs durų kilimėliai užtikrina geresnę oro kokybę, nes mažiau kietųjų dalelių ir dulkių patenka į orą. Tai ypač aktualu įvairias alergijas ir kvėpavimo sutrikimus turintiems žmonėms. Be to šie kilimėliai idealiai geba nuvalyti purvą, tad, jei turite gyvūnus, ko gero tai vienas geriausių pasirinkimų rinkoje. Kilimėlis išsipurvino – nieko tokio, jį galite plauti tie, kiek reikia.

Be to šie kilimėliai yra pakankamai ploni, apie 7 mm., tad tik prie daugelio durų. Guminis pagrindas užtikrina stabilumą, tad kilimėliai neslidinėja ir nebijo drėgmės. Dėl šios priežasties, juos galima tiesti tiek lauke, tiek ir viduje, tarkim pirtyje ar vonioje.

Kokybiškos ir ilgai neblunkančios spalvos visada leis palaikyti atitinkamą kilimėlio išvaizdą, jis nenušiurs ir nepraras savo pirminės būsenos ilgus metus, tad nenuostabu, kad gamintojas suteikia net 5 metų garantiją. Visi kilimai ir kilimėliai yra pagaminti Europos Sąjungoje, laikantis ISO standartų.

Vis dėlto, reikėtų atkreipti dėmesį, kad kilimai ir kilimėliai, turintys guminį pagrindą bei tiesiogiai sąveikaudami su PVC, linoleumo ar šviežiai alyvuoto parketo grindimis, toje vietoje per tam tikrą laiką gali pakisti grindų spalva. Tai lemia dažniausiai natūralus grindų blukimas, o guma nepraleidžia šviesos ir saulės spindulių.

Kaip tinkamai prižiūrėti kilimėlius

Kaip jau esame minėję, visi šie kilimėliai gali būti skalbiami ir plaunami namų sąlygomis mūsų skalbyklose. Bet kuriuo atveju, visada rekomenduojame vadovautis gaminio priežiūros rekomendacijomis ir nurodymais. Rinkitės švelnią plovimo priemonę bei neviršykite 60 laipsnių temperatūros. Pirmasis skalbimas leis ištiesinti kilimėlio pluoštą, suaktyvinti plaukelius bei išlyginti visas raukšles atsiradusias dėl transportavimo. Jei naudosite automatinę skalbimo mašiną, nesirinkite daugiau nei 800 apsukų.

Durų kilimėlį Jūs galite džiovinti džiovyklėje pasirinkdami „lengva priežiūra“ ar „mišrus audinys“ programą. Taip pat kilimėlis gali puikiausiai išdžiūti tiesiog patiestas ant žemės. 

Rekomenduojame skalbti kilimėlį maždaug 3–4 kartus per metus arba žinoma daugiau, jei jis yra intensyviai naudojamas arba išsitepė.

Dovanų idėjos kiekviena proga

Durų kilimėliai yra puiki mintis, jei reikalingos dovanos vyrams ar moterims. Tai gali būti įkurtuvių dovanos, gimtadienio dienos proga ar net Kalėdinės dovanos. Pasirinkite Jums patinkantį dizainą ir mėgaukitės nuostabia ir originalia dovana. Išskirtinės dovanos dar niekad nebuvo taip lengvai prieinamos. Durų kilimėliai – tai praktiška, ilgaamžė ir labai kokybiška dovana, tad nedelskite, nustebinkite sau brangius žmones.

Rodyti daugiau