NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Dydis
Spalva

Vyriški džemperiai iš merino vilnos DEVOLD yra sukurti optimaliai šilumos izoliacijai, todėl jie puikiai tinka dirbantiems lauke ir žiemos sporto entuziastams. Šie džemperiai apjungia funkcionalumą ir stilių, suteikdami šilumos jausmą ir odos kvėpavimą šaltomis oro sąlygomis. Jie pasižymi drėgmės išgarinimo ir atsparumo kvapui savybėmis, užtikrinančiomis komfortą ir sausumą atliekant intensyvias veiklas. Tai taip pat puikus pasirinkimas kasdieniai veiklai, pasivaikščiojimams gamtoje, stovyklavimui ar žygiams.

Vilnoniai džemperiai vyrams kaip antras sluoksnis

Merino vilnos džemperiai puikiai tinka termo izoliacijai ir šilumos efektyvumui kaip vidurinis aprangos sluoksnis. Kai jie dėvimi kartu su drėgmę išgarinančiu pirmuoju sluoksniu ir apsauginiu išoriniu sluoksniu, šie džemperiai padeda išlaikyti kūno šilumą ir leidžia odai kvėpuoti. Ši sluoksniavimo sistema idealiai tinka lauko darbams ir žiemos sportui, suteikdama komfortą įvairiomis oro sąlygomis.

Pagrindinės merino vilnos gaminių savybės

Merino vilna išsiskiria savo ypatingu minkštumu ir šilumos reguliavimu. Ji šildo šaltu oru ir vėsina šiltesnėje temperatūroje. Puikiai kvėpuojanti ir drėgmę išgarinanti merinosų vilna užtikrina, kad jūs jausitės komfortiškai fizinio aktyvumo metu. Merino vilnos natūralus atsparumas kvapams ir ilgaamžiškumas daro ją patikimu pasirinkimu lauko užsiėmimams ir aktyviam dėvėjimui, išlaikant našumą ir gerą išvaizdą ilgą laiką.

Laisvalaikio drabužiai: vyriški džemperiai su gobtuvu

Vilnoniai džemperiai su gobtuvu arba kitaip su kapišonu DEVOLD yra universalūs ir patogūs, todėl jie idealiai tinka kasdieniam dėvėjimui. Gobtuvas suteikia papildomą šilumą ir apsaugą galvai, todėl galite dėvėti šį džemperį įvairiomis oro sąlygomis. Nesvarbu, ar dirbate lauke, keliaujate į darbą, ar užsiimate žiemos sportu, šie lengvi ir stilingi džemperiai užtikrina, kad jaustumėtės šiltai ir patogiai. Natūralus merino vilnos tamprumas leidžia lengvai judėti, o jos kvėpavimas ir drėgmės išgarinimo savybės padeda jaustis gaiviai ir sausai visą dieną.

Rodyti daugiau