NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Dydis
Spalva

Merino vilnos džemperiai moterims sujungia funkcionalumą su elegantišku dizainu. Šie džemperiai yra sukurti veiklai tiek šiltajam, tiek šaltajam sezonams, ypatingai pritaikyti lauko veiklai, suteikia puikią termoreguliaciją, leidžia odai kvėpuoti. Natūralios merino vilnos savybės užtikrina komfortą ir funkcionalumą, todėl šie džemperiai yra idealūs žygiams, slidinėjimui ar kasdieniam dėvėjimui šaltuoju sezonu, puikiai pasitarnauja vėsiais vakarais gamtoje ar stovyklaujant. DEVOLD merino vilnos džemperiai suteikia tiek praktiškumą, tiek stilių visose gyvenimo situacijose kai reikalingas patogumas ir nepriekaištinga kokybė.

Merino vilnos gaminių savybės

Merinosų vilna arba kitaip merino vilna yra žinoma dėl savo išskirtinių savybių, todėl ji yra ypač populiari gaminant lauko drabužius ir termo rūbus. Šis natūralus pluoštas yra ypač minkštas ir suteikia komfortą jūsų odai. Merino vilna turi puikią šilumos reguliaciją ir išlaiko šilumą šaltomis sąlygomis ir vėsindama, kai šilta. Merino vilna taip pat yra kvėpuojanti ir drėgmę išgarinanti medžiaga, užtikrinanti sausumą ir patogumą fizinės veiklos metu. Be to, ji natūraliai atspari kvapui ir ilgaamžė, išlaiko savo efektyvumą ir išvaizdą ilgą laiką.

Moteriškų džemperių derinimas su kitais drabužiais

Norint pasiekti optimalų komfortą ir reikiamą šilumos lygį, rekomenduojame drabužius sluoksniuoti. Merino vilnos džemperiai yra ideali vidurinė arba antra sluoksnio dalis. Pirmasis sluoksnis, paprastai lengvas ir drėgmę išgarinantis audinys, kuris išstumia prakaitą nuo odos. Vidurinis sluoksnis, kaip antai merino vilnos džemperis, suteikia izoliaciją ir padeda išlaikyti kūno šilumą. Jis veikia kartu su pirmuoju sluoksniu, kad padidintų šiluminį efektyvumą. Viršutinis sluoksnis, dažniausiai atsparus vandeniui ir vėjui, apsaugo jus nuo įvairių oro sąlygų. Moteriški džemperiai iš merino vilnos DEVOLD puikiai tinka kaip vidurinis sluoksnis, suteikia šilumą bei palaiko odos kvėpavimą optimaliam jūsų komfortui įvairiomis sąlygomis.

Vilnoniai džemperiai kasdienai su gobtuvu

Merino vilnos džemperiai su gobtuvu DEVOLD yra puikus kasdienis pasirinkimas dėl savo universalumo ir praktiškumo. Gobtuvas arba kitaip kapišonas suteikia papildomą šilumą ir apsaugą, todėl šie džemperiai tinka įvairioms oro sąlygoms. Nesvarbu, ar tvarkote reikalus mieste, vykstate į darbą ar mėgaujatės laisvalaikiu gamtoje, lengvas ir stilingas DEVOLD merino vilnos džemperis užtikrins, kad visą dieną jaustumėtės patogiai ir gražiai. Natūralus merino vilnos tamprumas leidžia lengvai judėti, o šios medžiagos kvėpavimo ir drėgmės išgarinimo savybės padeda jaustis gaiviai ir sausai visą dieną.

Rodyti daugiau