NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Reikalingos dieninės užuolaidos namams? Esate ten, kur reikia. Čia galite rasti platų užuolaidų asortimentą, kurios gali būti kuriamos ir siūnamos pagal Jūsų norus ir poreikius. Neįtikėtina, bet tai tiesa. Rinkitės, puoškite namus ir mėgaukitės išskirtiniu stiliumi.

Originalios dieninės užuolaidos

Visos mūsų pristatomos užuolaidos yra dažniausiai gaminamos, nes klientų poreikiai visada yra skirtingi. Mūsų lankstumas, atidumas detalėms, aukšta kokybė ir didelė dizainų pasiūlą jau senai yra pastebėta ir puikiai įvertinta mūsų klientų, kurie džiaugiasi galėdami originaliomis ir išskirtinėmis užuolaidomis papuošti savo namus. Mūsų kolekciją sudaro įvairių menininkų piešiniai bei DI kuriami eskizai, pasižymintys universalumu, intensyviomis spalvomis ir įdomiomis dizaino temomis. Išskirkime pačias populiariausias dizainų temas:

  • Provence motyvai. Norite pagražinti namus kaime? Tokiu atveju provence stiliaus užuolaidos yra geriausias pasirinkimas. Čia gali atsispindėti Jūsų norimi ir levandų laukai, nepakartojamas saulėlydžio vaizdas paplūdimyje, kai saulė paskęsta jūroje ar šalimai esantis nepakartojamo grožio landšaftas. Viskas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos. Pasidalinkite savo idėjomis ir mes tikrai pasistengsime pateikti patrauklius ir širdžiai mielus Provanso motyvus
  • Gėlių ir medžių motyvai. Čia pražysta visos gėlės ir medžiai. Patinka niekad nesibaigiantis pavasaris ir vasara? Tuomet rinkitės šiuos motyvus, kurie kambario erdvei suteiks jaukumo ir šiltumo. Nerandate gėlių ar medžių, kurie Jums patiktų? Nieko tokio, kreipkitės pas mus ir mes pasistengsime sukurti unikalų dizainą Jums. Tai patogu, originalu, o svarbiausia, kad nereikia priimti jokio kompromiso, nes užuolaidos siūnamos specialiai Jums.
  • Miestų ir kitų urbanizuotų vietovių motyvai. Reikalingos modernios ir išskirtinės užuolaidos? Rinkitės miestų nuotraukas, žymių vietų iliustracijas ar grafiti stiliaus motyvus. Daug spalvų, išskirtinumas ir originalumas. Čia gali būti ir New York, Paris, London, Tokyo ar bet kuris Jūsų pasirinktas miestas. Įdomu? Tokiu atveju, kreipkitės pas mus. Tokio tipo užuolaidos tinka ne tik namų interjerui, tačiau idealiai deri ir kaip užuolaidos viešbučiams, restoranams ar kitoms viešosioms erdvėms.
  • Sporto ir kitų laisvalaikio temų motyvai. Futbolas, krepšinis ar moto sportas yra Jūsų gyvenimo aitra? Tokiu atveju, tai užuolaidos, kurias privalu turėti. Pasidalinkite savo idėjomis, o mes pasistengsime pateikti keletą pasiūlymų. Mėgaukitės savo aistra ir namuose – originalios ir išskirtinės dieninės užuolaidos Jus tikrai nustebins.
  • Filmų, animacinių filmukų, knygų personažų motyvai. Agentas James Bond, Žvaigždžių karai, Titanikas ir t.t. – esate šių filmų gerbėjas? Tuomet šios užuolaidos kaip tik Jums, nes čia gali būti bet kas, viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos. Mažasis Princas – padarysime! Avangardas – pasiūsime. Beribės galimybės ir gamyba – tai mūsų privalumas ir Jūsų galimybė susikurti originalius namus.
  • Foto užuolaidos. Esate įamžinę nuostabius vaizdus, kurie, Jūsų manymu, idealiai tiktų namų interjere? Pasidalinkite šiomis nuotraukomis su mumis ir mes sukursime išskirtines dienines užuolaidas bet kuriai pasirinktai namų erdvei. Tai idealus pasirinkimas tiems, kuriems neįdomios įprastos užuolaidos. Pamėginkite – Jūsų pastangos tikrai liks pastebėtos.
  • Šuniukai ir kačiukai. Esate šunų ar kačių mylėtojai? Neįsivaizduojate savo gyvenimo be savo augintinio? Mėgstate jį fotografuoti ir juo žavitės? Tokiu atveju, dieninės užuolaidos galėtų tarnauti ir kaip didelis foto albumas, pakabintas ant karnizo. Originalus ir išskirtinis namų dekoro elementas. Turite klausimų? Kreipkitės Jums patogiu metu. Kokybiškos užuolaidos, gera kaina, greitas pasiuvimas garantuoti.
  • Kalėdinės užuolaidos. Kalėdinė nuotaika užburia visus. Čia ir Kalėdinės dovanos, papuošta eglutė, jaukiai deganti žvakė. Vis dėlto, jei Jums dar trūksta Kalėdinės nuotaikos, Kalėdinis interjeras su dieninėmis užuolaidomis prieš akis yra tai, ko Jums reikia. Pasidalinkite savo mintimis, o mūsų pasiūtos užuolaidos Jums tikrai papildys Kalėdinę dvasią išskirtiniu originalumu.

Dieninės užuolaidos internetu

Visos pasiūtos dieninės užuolaidos pirktos internetu yra kokybiškos ir išskirtinės, tad visi mūsų klientai turi galimybę susikurti originalų ir nepakartojamą savo namų interjerą, įsigydami mūsų gaminius. Kaip visa tai vyksta? Pirmiausia,  Jūs turite išsirinkti Jums patikusias užuolaidas mūsų pardavimo portaluose, pasirinkti dydį ir kitus kriterijus. Jei nerandate reikalingo dizaino ar spalvų derinio, visada galite kreiptis tiesiogiai ir mes pabandysime Jums pagelbėti. Kaina, pristatymo sąlygos priklauso, kokios dieninės užuolaidos Jums reikalingos. Atkreipkite dėmesį, kad galima pasirinkti užuolaidų kabinimo būdą ir technologiją.

Užuolaidų gamyba, kaina ir pristatymas

Užuolaidų siuvimas pagal užsakymą vyksta pagal Jūsų pasirinktus parametrus. 3d užuolaidos, foto užuolaidos ar kitos dieninės užuolaidos gaminamos pasirenkant mūsų dizainus ar pagal pateiktus kliento dizainus, prieš tai pasitvirtinus maketą. Kaina priklauso nuo užuolaidų dydžio, medžiagos ir kitų veiksnių, tačiau bendrai, tai yra nebrangios užuolaidos, tačiau unikalios ir išskirtinės.

Pats gamybos procesas vyksta, kai pagal patvirtintą maketą yra uždedamas atitinkamas printas ant medžiagos, įprastai ant 100 proc. poliesterio, ir jis užfiksuojamas. Paskui siūnamos užuolaidos, prisiūnant atitinkamus priedus. Kaip ir minėjome, kaina priklauso nuo užuolaidos dydžio. Pristatymas vyksta po visą pasaulį, pasirenkant atitinkamą kurjerį ir pristatymo būdą.

Rodyti daugiau