NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kategorija
  • Pledų rinkiniai
  • Lietuviški pledai
  • Pledai iki 100 Eur
  • Pledai iki 200 Eur
Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 9 18 36 72

Vilnoniai pledai - unikali B2B verslo dovana

Pledai yra bene viena populiariausių verslo dovanų pasaulyje. Tai lemia tai, kad tai labai praktiška, patogi transportuoti  ir universali dovana. Kitas svarbus aspektas, kad pledai yra lengvai personalizuojami, suasmeninami ar net išaudžiami pagal įmonių poreikius.

Dizainas. Pledų dizainas yra svarbus elementas, nes juo siekiama perduoti tam tikrą žinutę.

Visi mūsų gaminami ar pristatomi pledai turi aiškius Baltijos jūros regionui būdingus dizaino raštus ar fragmentus. Tai ypač svarbu siekiant pristatyti šį regioną, jo kultūrinį paveldą, tame tarpe žinoma ir Lietuvą.

Baltijos šalių regionas buvo įtakojamas kaimyninių šalių kultūros, todėl čia atsispindi ne tik mums įprasti senoviški baltiški motyvai, tačiau ir kiti elementai turintys bendras sąsajas su germanų, skandinavų ir slavų tautomis.

Siekdami geriau pristatyti Lietuvą pasauliniu mastu, mes sukūrėme tradicinius Lietuvos regionų raštų  pledų dizainus. Taip ir gimė pledai aukštaičiai, žemaičiai, dzūkai, suvalkiečiai ir kuršiai (Mažosios Lietuvos atstovai).

Kiekvienas raštas yra unikalus nupasakojantis atitinkamo regiono istoriją ir kultūrinį paveldą.

Žinoma, pledai gali būti gaminami ir pagal kliento pateiktus piešinius ar dizainus, tačiau svarbu žinoti, kad siekiant kurti atitinkamus pledų dizainus gamybai, yra tam tikros taisyklės. Įprastai klientai prieš kurdami suderina esminius elementus, todėl vėliau kūrybiniame etape neaiškumų pasitaiko žymiai mažiau.

Gamyba. Visi mūsų pledai gaminami tik iš 100 proc. Vilnos, siekiant aukščiausių pledų kokybės standartų. Gamyba prasideda nuo suderinto gaminio dizaino, apibrėžiant kokybės kriterijus (svoris, tankumas, vilnos verpalai ir t.t.), dydį, spalvas ir t.t. Kadangi verpalai dažnu atveju yra gaminami atskirai, kiekvienam užsakymui yra minimalus užsakymo kiekis, paprastai jis būna ne mažesnis nei 120 vnt. Gamyba trunka 4-5 savaites.

Vilna. Mes naudojame tik 100 proc. Vilna mūsų gaminamiems vilnoniams gaminiams. Vilna gali būti įvairi: tarkim, Naujosios Zelandijos merino avių vilna (merinosų vilna), norvegiška vilna, Gotlando vilna, alpakos (alpaca wool) vilna, alpakų jauniklių vilna, kašmyro vilna ir daugelis kitų. Įvairios vilnos gali būti tarpusavyje maišomos siekiant geresnės kokybės, tarkim stipresnio ir švelnesnio verpalo.

Kolekcijos. Mūsų pristatomos kolekcijos dažniausiai atspindi mūsų regiono mentalitetą bei kultūrinį skonį ir paveldą. Tai gali būti pasaulyje ypač mėgstamas tradicinis skandinaviškas stilius, lietuviškų pasakų motyvų sukurtas dizainas ar jau aptartas Lietuvos regionų dizainas (Aukštaitija, Žemaitija, Suvalkija, Dzūkija, Mažoji Lietuva). Bet kuriuo atveju, kolekcijų kūrimas dažniausiai apibrėžiamas užsienio klientų skonio ribose, nes dauguma pagamintos produkcijos yra eksportuojama.

Įpakavimas. Pledai yra supakuojami pagal iš anksto su klientu suderinta pakuote. Siekiant kuo mažiau teršti aplinka, po truputi yra bandoma atsisakyti plastikinių pakavimo maišelių. Jas dažnu atveju keičia kartotinės dovanų dėžutės ar kita pakuotė (pvz tekstiliniai maišai).

Logotipai, etiketės, siuvinėjimas. Visi pledai gali būti reprezentaciniai prisiūnant įmonių etiketes su logotipu, juos išsiuvinėjant ar kitaip apdirbant, siekiant kuo geriau pristatyti įmones ir jų filosofiją. Pledai su įmonės simbolika (simboliais) yra labai populiarūs tarp „verslo dovanos“ segmente.

Pagaminta Lietuvoje. Visi mūsų pristatomi pledai yra pagaminti Lietuvoje. Tai patvirtinantį faktą galima rasti ant etiketės. Pledai su MADE IN LITHUANIA eksportuojami į daugiau nei 40 pasaulio valstybių.

Rodyti daugiau