NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kategorija
  • Pledų rinkiniai
  • Lietuviški pledai
  • Pledai iki 100 Eur
  • Pledai iki 200 Eur
Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 9 18 36 72

Verslo dovanų idėjos kartais būna tikras iššūkis visiems, nes jas sunku apsibrėžti, o reikalavimų sąrašas iš ties didelis. Verslo dovanos turi būti kokybiškos ir patrauklios, praktiškos ir tvarios, išskirtinės ir už gerą kainą. Mes tai suprantame, todėl pagaminome išskirtines verslo dovanas visoms Jūsų įmonės progoms. Jums tereikia išsirinkti norimą motyvą, spalvą, dydį, o mes, iš savo pusės, galėsime ir personalizuoti, pagaminti firminę etiketę bei patraukliai supakuoti. Viskas paruošta, todėl pristatymas yra operatyvus ir greitas.

Kalėdinės verslo dovanos - pledų rinkiniai

Kalėdinės dovanos yra tos verslo dovanos, kurioms visada teikiamas didelis dėmesys ir ieškoma ne tik kokybė, bet ir naujovių. Būtent pledų rinkiniai ir pasižymi tuo, kad galimos yra įvairios komplektacijos, prisitaikant prie įmonės poreikių. Tai iš ties labai patogu, nes tokiu būdu galima realizuoti daug įmonės sumanymų, atitikti keliamus reikalavimus ir norus.

Pledų gamyba

Klientai gali rinktis pledus iš mūsų standartinės kolekcijos, pasirenkant spalvas, dydžius ir dizainus arba yra sudaromos sąlygos pagaminti pledus pagal specialius užsakymus, suderinant dizainą ir kitus parametrus. Gamyba visada yra patogi tuo, kad galima pagaminti tiksliai tai, ko reikia klientams, tai yra išausti įmonės logotipą, patinkantį raštą, parenkant atitinkamas spalvas. Tiesa, visada egzistuoja minimalus gamybos kiekis, tad raginame klientus prieš tai su mumis susisiekti ir suderinti gamybos galimybes. Atkreipiame dėmesį, kad Kalėdinis laikotarpis yra labai užimtas, todėl gamybos terminai gali būti ilgesni nei įprastai.

Pledai ir namų kvapai

Šis dovanų rinkinys yra labai populiarus, nes pledai suteikia jaukumo namas, o namų kvapai – malonų kvapą. Šis duetas idealiai papildo vienas kitą. Pledus galima pasirinkti iš mūsų kolekcijos kaip ir namų kvapus. Visa tai gražiai supakuota į dovanų dėžutę. Tiek pledai, tiek ir namų kvapai gali būti personalizuojami. Personalizuotos verslo dovanos yra mūsų įmonės gyvenimo dalis, todėl mes puikiai žinome, ką ir kaip padaryti. Pledai gali būti siuvinėjami, jiems pagaminamos etiketės su įmonės logotipu, atitinkamai namų kvapai – lipdukų gamyba su įmonės logo bei prisitaikymas prie užsakovo poreikių.

Pledai ir žvakės

Šis dovanų rinkinys su savo galimybėmis mažai kuo skiriasi nuo pledai ir namų kvapas rinkinio. Čia namų kvapą keičia žvakė. Rinkinys pledas ir žvakė taip pat yra vienas populiariausių pasirinkimų, nes ši dovana spinduliuoja šilumą ir ramybę. Žvakių pasirinkimas taip pat gali būti labai įvairus, pradedant, kad tai gali būti sojų vaško žvakės, rapsų vaško žvakės ar žvakės, specialiai dekoruotos ir personalizuotos pagal įmonių poreikius. Personalizuotos žvakės išsiskiria tuo, kad kiekviena žvakė yra dekoruojama atskirai, čia galima nupiešti ir įmonės logo, parašyti palinkėjimą ar kokią nors svarbią žinutę. Galimybių yra labai daug ir mes su malonumu esame pasiruošią pasidalinti su Jumis savo Kalėdinėmis dovanų idėjomis.

Pledai - Lietuviškos verslo dovanos

Lietuviški pledai yra pasididžiavimas

Tai ir išskirtinė kokybė, kruopščiai atrinkta vilna, visada patrauklūs dizainai. Jeigu reikalingos lietuviškos verslo dovanos, ko gero tai vienas geriausių pasirinkimų siekiant reprezentuoti ir Jūsų įmonę ir šalį. Čia galite rasti tai, kas Jums patinka, o gausus pledų asortimentas leis išsirinkti tinkamiausią variantą. Visi pledai turi dovanų dėžutes, kurios yra įskaičiuotos į kainą. Ar tai nenuostabu? O svarbiausia, kad pledai internetu mūsų parduotuvėje parduodami visą parą, didžiąją dalį asortimento mes turime savo sandėliuose, todėl pristatymas yra labai greitas, o dažnu atveju ir nemokamas. Nemokamas pristatymas, gera kaina, pledai su nuolaida, įvairios akcijos – tai mūsų išskirtinumas ir padėka savo pirkėjams. Rinkitės tai, kas tikra – lietuviški pledai – tikrai puikios verslo dovanų idėjos.

Pledai internetu iki 100 Eur

Visi verslo klientai gali pirkti pledus internetu net ir po keletą vienetų, jei yra renkamasi iš mūsų standartinio asortimento. Jei pledai turi būti personalizuojami, pačiai verslo dovanai turime pridėti pridėtinę vertę, tokiu atveju gali atsirasti ir minimalus užsakymo kiekis. Bet kuriuo atveju, visi individualūs užsakymai derinami atskirai, o kaina paskaičiuojama atsižvelgus į suteiktų paslaugų kiekį. Papildomos paslaugos už atitinkamą kainą teikiamos visiems pledams. Čia nėra svarbu, ar pledas perkamas už standartinę kainą, ar su akcija ar specialia nuolaida.

Prabangios verslo dovanos - pledai iki 200 Eur

Pledas gali būti pigus ir brangus, tad nuo ko priklauso kaina, ir kodėl kartais verta rinktis brangesnį gaminį, o kartais užtenka ir vidutinio kokybės lygio. Pledo kaina pirmiausia priklauso nuo gamybos šalies, vilnos kainos, pledo dydžio ir technologijos. Europoje pagaminti pledai yra visada brangesni net tik dėl didesnių gamybos kaštų, tačiau ir dėlto, kad čia dažniausiai labiau kontroliuojama kokybė, ko pasėkoje, pledai pasižymi ilgaamžiškumu, nėra teršiama aplinka, o visas procesas draugiškas žmogui ir gamtai. Be to europietiškiems pledams dažniausiai naudojamos aukščiausios kokybės vilna, kuri įprastai yra ženkliai brangesnė, nei žemos kokybės žaliava. Štai kodėl rinkdamiesi brangesnius gaminius, dažnu atveju, renkatės ir aukštesnį kokybės lygį. Įprastai pledai, kurie kainuoja apie 200 Eur yra gaminami iš itin švelnios vilnos, tai gali būti ir merino vilna, alpakų vilna ar kašmyro ožkų vilna. Neretais atvejais, siekiant dar aukštesnio lygio, vilna maišoma su šilku. Bet kuriuo atveju, kiekvienas pledas perkamas internetu turi ir gaminio aprašymą, kuriame yra nurodoma ir gaminio sudėtis. Jei iškilo klausimų, norite pasikonsultuoti, visada galite kreiptis pas mūsų specialistus, kurie su malonumu Jums pagelbės visais klausimais, susijusiais su verslo dovanomis, pledais, gamyba, pledų sudėtimi ir jų panaudojimu.

Pledų gamyba ir personalizuotos verslo dovanos

Visi mūsų pledai gaminami tik iš 100 proc. Vilnos, siekiant aukščiausių pledų kokybės standartų. Gamyba prasideda nuo suderinto gaminio dizaino, apibrėžiant kokybės kriterijus (svoris, tankumas, vilnos verpalai ir t.t.), dydį, spalvas ir t.t. Kadangi verpalai dažnu atveju yra gaminami atskirai, kiekvienam užsakymui yra minimalus užsakymo kiekis, paprastai jis būna ne mažesnis nei 120 vnt. Gamyba trunka 4-6 savaites.

Vilna. Mes naudojame tik 100 proc. Vilna mūsų gaminamiems vilnoniams gaminiams. Vilna gali būti įvairi: tarkim, Naujosios Zelandijos merino avių vilna (merinosų vilna), norvegiška vilna, Gotlando vilna, alpakos (alpaca wool) vilna, alpakų jauniklių vilna, kašmyro vilna ir daugelis kitų. Įvairios vilnos gali būti tarpusavyje maišomos siekiant geresnės kokybės, tarkim stipresnio ir švelnesnio verpalo.

Kolekcijos. Mūsų pristatomos kolekcijos dažniausiai atspindi mūsų regiono mentalitetą bei kultūrinį skonį ir paveldą. Tai gali būti pasaulyje ypač mėgstamas tradicinis skandinaviškas stilius, lietuviškų pasakų motyvų sukurtas dizainas ar jau aptartas Lietuvos regionų dizainas (Aukštaitija, Žemaitija, Suvalkija, Dzūkija, Mažoji Lietuva). Bet kuriuo atveju, kolekcijų kūrimas dažniausiai apibrėžiamas užsienio klientų skonio ribose, nes dauguma pagamintos produkcijos yra eksportuojama.

Įpakavimas. Pledai yra supakuojami pagal iš anksto su klientu suderinta pakuote. Siekiant kuo mažiau teršti aplinka, po truputi yra bandoma atsisakyti plastikinių pakavimo maišelių. Jas dažnu atveju keičia kartotinės dovanų dėžutės ar kita pakuotė (pvz. tekstiliniai maišai).

Logotipai, etiketės, siuvinėjimas ir personalizavimas. Visi pledai gali būti reprezentaciniai prisiūnant įmonių etiketes su logotipu, juos išsiuvinėjant ar kitaip apdirbant, siekiant kuo geriau pristatyti įmones ir jų filosofiją. Pledai su įmonės simbolika (simboliais) yra labai populiarūs tarp „verslo dovanos“ segmente.

Mes džiaugiamės, kad galime sukurti nepakartojamas verslo dovanas.

Rodyti daugiau