NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kategorija
  • Dieninės užuolaidos
  • Naktinės užuolaidos
  • Terasos užuolaidos
  • Vaikiškos užuolaidos
  • Užuolaidos viešbučiams
Rinkiniai
Kaina
   
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Užuolaidos yra vienas svarbiausių namų interjero elementų, todėl jos turi derėti prie bendros visumos ir atitikti Jūsų lūkesčius. Tai susiję ir su spalva, dizainu ir motyvų elementais. Mes tai suprantame, todėl pirmiausia gaminame audinį pagal kliento poreikį, o vėliau iš jo siuvame užuolaidas. Štai kodėl visos mūsų užuolaidos pagal užsakymą visada atitinka bet kokius kliento norus. Ši inovacija leidžia mums pagaminti bet kokio dydžio užuolaidas, jei jų plotis neviršija 142 cm.

Dieninės užuolaidos

Jei Jums reikalingos išskirtinės užuolaidos dieninės, esate ten, kur reikia, nes mes pagaminsime specialiai Jums medžiagą, kuri atitiks bet kokius Jūsų norus ir mūsų galimybes, o iš jos pasiūsime atitinkamo ilgio užuolaidas. Čia fantazijai ribų nėra. Trumpos dieninės užuolaidos, madingos dieninės užuolaidos, o gal reikalingos ilgos dieninės užuolaidos – tereikia išsirinkti norimą dydį, o jei jo neradote, kreiptis tiesiogiai pas mus ir mes pasistengsime įgyvendinti tai, ko Jums reikia. Tik atkreipkite dėmesį, kad viso pasiūtos dienines užuolaidos internetu ar perkamos tiesiogiai yra visada gaminamos pagal specialius užsakymus, tad jos negrąžinamos ar nekeičiamos. Dieninėms užuolaidoms naudojame SATINET audinį - tai puikai krentantis, plonas audinys, kuris nesunkiai praleidžia saulės spindulių, tad kambaryje visada yra jauki dienos šviesa.

3d dieninės užuolaidos

Jums reikalingas 3 d efektas? Jokių problemų – atsiųskite Jums patinkantį motyvą, dizainą ar nuotrauką, o mes pagaminsime atitinkamą medžiagą. O jei sunkiai sekasi surasti tai ko norite, visada savo mintimis galite pasidalinti su mūsų specialistais, kurie su malonumu Jums pagelbės. Marinistinės užuolaidos, užuolaidos vaiko kambariui su futuristinėmis super mašinomis ar maloniai atrodančios žydinčios pievos motyvas – idėjų gali būti milijonai ir mes visas jas galime įgyvendinti.

Užuolaidos svetainei

Svetainės užuolaidos ypatingos tuo, kad, kaip ir visas kambarys, jos turi būti idealios, nes čia susirenka svečiai bei namiškiai, todėl visas turi derėti ir būti savo vietoje. Kilimas, sienų apmušalai ar dekoras, užuolaidos susijungia į bendrą visumą ir suteikia kambariui atitinkamą aurą ir charakterį. Tad specialiai sukurtos ir pasiūtos užuolaidos kambariui suteikia unikalumo ir išskirtinumo. Pasinaudokite šia proga  - visi Jūsų kambariai taps originalūs ir unikalūs.

Dieninės užuolaidos internetu

Visos užuolaidos gali būti užsakomos internetu ar atvykus į pardavimo vietą. Visa gamyba vyksta Lietuvoje, tad mes galime garantuoti, kad prabangios užuolaidos gali būti pasiūtos ir pigiau. Gera kaina, greitas pasiuvimas ir dar geresnis servisas tikrai Jus sužavės. Reikalingos užuolaidos namams, vasarnamiui ar terasai? Pagaminsime! Visa tai norite užsisakyti namams užsienyje? Ne problema – nusiųsime! Jums tereikia kreiptis pas mus ir mes profesionaliai viską atliksime.

Naktinės užuolaidos

Visos mūsų naktinės užuolaidos yra madingos, stilingos ir gali atrodyti prabangiai, nes jos siuvamos pagal Jūsų individualius užsakymus ir norus. Idealiai atrodančios ir stilingai priderintos, jos suteikia erdvei jaukumo ir gero skonio pojūtį. Ir nors jų kaina nėra didelė, kai kuriais atvejais jos gali būti vertinamos kaip pigios naktinės užuolaidos, tačiau nereikia apsigauti – jūs perkate tiesiogiai kūrėjų ar gamintojų, todėl mes galime pasiūlyti geriausios kainos garantiją.

Blackout užuolaidos

Jei mėgstate numigti dieną ar nemėgstate sklindančios mėnesienos šviesos nakties metu, tokiu atveju naktinės blackout užuolaidos yra vienas geriausių pasirinkimų. Šis audinys sukurtas taip, kad praleistų minimalų kiekį šviesos, todėl yra vertinamas tų, kurie mėgsta miegoti tamsoje. Šių užuolaidų gamyba, t.y. užuolaidų audinio marginimas, užuolaidų siuvimas vykta pagal individualius užsakymus. Tereikia pasidalinti savo idėjomis, atsiųsti norimą dizainą ar motyvus, išsirinkti spalvą, dydį ir pakabinimo technologiją ir mes pradedame gaminti. Viskas labai paprasta ir aišku. Išbandykite, mes esame tikri, kad Jūs liksite sužavėti. Užuolaidos internetu visiems Jūsų poreikiams.

3d naktines užuolaidos

Reikalingos pasiūtos naktinės užuolaidos pagal Jūsų reikalavimus? Mėgstate 3d dizainą? Jokių problemų – mes pagaminsime. Jūs galite rinktis iš mūsų turimos kolekcijos arba pasidalinti savo idėjomis ar nuotraukomis. O mes iš savo pusės paruošime audinį ir jį susiūsime. Ar tai brangu? Visai ne! Tai nebrangios naktinės užuolaidos, nors atrodo tikrai neblogai ir dažnu atveju – prabangiai. Pasiūtos užuolaidos pagal Jūsų dizainą išsiskirs ne tik originalumu, tačiau suteiks kambariui išskirtinumo ir žaismingumo. Tai idealus pasirinkimas, kai reikalingos originalios užuolaidos vaiko kambariui ar užuolaidos miegamajam bei svetainei. Kadangi mes atliekame visą kūrybinį procesą, tai visas užuolaidas visada galima įsigyti pigiau, nepermokant.

Vaikiškos užuolaidos

Reikalingos originalios vaiko kambario užuolaidos? Esate ten, kur reikia. Čia visos užuolaidos pagal užsakymą! Išsirinkite norimą dizainą, o jei jo nerandate – atsiųskite, ir mes viską pagaminsime taip, kaip Jums reikia. Visos pasiūtos užuolaidos išsiskiria savo kokybe, taip pat galima rinktis – dieninės užuolaidos ar naktinės užuolaidos. Galite rinktis reikiamą ilgį, o plotis – iki 142 cm. Užuolaidų komplektai gali būti sudaryti iš dviejų ar trijų užuolaidų.

Užuolaidos vaikų kambariui gali būti įvairios. Tai ir pasakų motyvai, multiplikacinių filmukų herojai ar patinkanti nuotrauka. Reikalingos stilingos ir madingos užuolaidos – pagaminsime. 3d užuolaidos vaiko kambariui? – Ne problema!  Užuolaidos internetu – visada. Kreipkitės pas mus ir mes su malonumu suteiksime visą informaciją apie dizaino paruošimą ir užuolaidų pasiuvimą.

Terasos užuolaidos

Reikalingos įdomios ir originalios užuolaidos terasoms? Visos terasų užuolaidos iš vienų rankų. Mes jas kuriame, siūname ir pritaikome pagal Jūsų poreikius. Idealus pasirinkimas, kai norite išsiskirti iš kitų. Rinkitės iš mūsų dizainų arba atsiųskite savo pageidavimus – visos terasos užuolaidos siuvamos pagal Jūsų užsakymus. Be to šios užuolaidos internetu parduodamos 24 valandas per parą. Išskirtinės užuolaidos, greitas pasiuvimas ir pristatymas bei gera kaina. Reikalingos užuolaidos pigiau – esate ten, kur reikia!

Užuolaidos viešbučiams

Visos užuolaidos viešbučiams kuriamos pagal individualius užsakymus. Čia galite rinktis iš didelio mūsų asortimento arba pasidalinti savo dizaino mintimis ir mes sukursime atitinkamą, Jūsų poreikius tenkinantį eskizą. Užuolaidos su miesto vaizdais, foto užuolaidos ir kitos galimybės – viskas, kad būtų sukurtas išskirtinis originalumas ir jaukumas.

Rodyti daugiau