NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kaina
   
Prekių ženklai
Dydis
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Savo mažiausiems norime atiduoti visą savo širdį. Jie juk dar kūdikiai gražiai besišypsantys ir saldžiai bemiegantys kiaurą parą. Saldžiam miegui ir gerai nuotaika labai svarbi kokybiška ir patikima apranga kūdikiams. Būtent merino vilnos rūbai visada turėtų būti NUMERIS 1 mūsų mažiesiems, pats didžiausias prioritetas, kurio nepaisyti nevalia. Merino vilna kūdikiui yra ypač svarbi. Tai ypatingai švelnus natūralus ekologiškas pluoštas, kuris ne tik šildo kūdikį bet ir skatina jo kraujotaką, ko pasekoje labai prisideda prie Jūsų mažylio sveikatos. Juk neveltui ką tik gimusiam vaikeliui iš karto dedame vilnones kojines.

Merino vilnos savybės ir nauda kūdikiams

Merino vilnos savybės yra visada plačiai aptarinėjamos, tad geriau paieškojus internete, galima rasti labai daug informacijos. Vis dėlto mums visada malonu dar kartą apie tai priminti. Juk kalbėti apie gerus daiktus niekada nenusibosta, o kai tai liečia mūsų brangiausius – netgi būtina. Tad panagrinėkime?

Merino vilna – natūralus kvėpuojantis pluoštas

Merino vilna – natūralus audinys, leidžiantis mūsų odai kvėpuoti. Tai ypač aktualu kūdikiams, kurių imuninė sistema dar nėra tokia stipri. Kvėpuojantis audinys ne tik leidžia laisvai patekti deguoniui, tačiau taip pat sudaro galimybę pasišalinti anglies dioksidui, kitoms dujoms, o svarbiausia – perteklinei drėgmei, kuri atsiranda kūdikio odai intensyviai kvėpuojant, taip pat jei įvyksta pratekėjimas per sauskelnes ar vystyklus.

Sausa oda ir rūbai leidžia lengviau palaikyti optimalų kūno šilumos kiekį, kuris taip svarbus yra kūdikiui.

Tad mūsų patarimas Jums – rinkitės tik natūralius, kvėpuojančius pluoštus ir audinius savo mažyliams.

Merino vilna sugeria skysčius

Ar žinojote, kad merino vilna geba sugerti iki 30-35 procentų savo masės drėgmės ir vis tiek geba išlaikyti optimalią kūdikiui šilumą? Tai neįtikėtina, bet tai tiesa. Mūsų kūdikiai miega, valgo, ir vėl miega bei valgo, kartais pažvelgia į mus, nusišypso ir vėl miega. Kartais reikia jiems pasituštinti, ko pasekoje išorinis drėgmės perteklius staiga padidėja. Būtent čia termo rūbai iš merino vilnos parodo geriausias savo savybes. Net ir įvykus pratekėjimui, kūdikis ramiai miega, nes šilumos kiekis yra užtikrintas, o ir pati vilna leidžia jam lengvai po truputį pasišalinti jam garuojant.

Merino vilna skatina kraujotaką

Merino vilnos rūbeliai, kojinės, kepurėlė – tai būtinas kūdikio kraitelis pirmosiomis jo gyvenimo akimirkomis. Vilna ne tik šildo, bet ir skatina kraujotaką. Maži merino vilnos plaukeliai švelniai dirgina ir masažuoja odą, ko pasekoje kraujas pradeda greičiau judėti nešdamas kūdikiui taip reikalingą deguonį ir maisto medžiagas. Geresnė kraujotaka – stipresnis ir sveikesnis Jūsų vaikelis.

Merino vilna – anti bakterinis pluoštas

Ar žinojote, kad merino vilna sukuria bakterijoms nepalankią aplinką daugintis? Iš tiesų unikali savybė. Bakterijos supa mus visur, tačiau mažiausiai norime, kad jos veistųsi ant mūsų kūdikio rūbelių. Tad pasirinkę mūsų merino vilnos termo rūbelius, tikrai pastebėsite rezultatą. Merino vilna neleidžia taip aktyviai daugintis bakterijoms, drabužiai mažiau turi nemalonių kvapų, o Jūsų kūdikis – mažiau suirzęs ir gali ramiai miegoti.

Merino vilna – minkšta, švelni ir šilta

Tai vienas švelniausių ir mieliausių gamtos dovanotų stebuklų. Merino vilna taip pat yra pluoštas, gebantis sukurti optimalų mikro klimatą kūdikiui. Jam nei per karštą, nei per šalta, todėl sakoma, kad merino vilna vasarą vėsiną, o žiemą šildo. Neįtikėtinas reikalas, bet ko nepadarysime dėl savo mylimiausių.

Merino vilnos standartas

Merino vilna yra išgaunama tik iš merinosų avių. Šiuo metu išsivysčiusios šalys taiko gyvūnų gerovės standartus, tad visa merino vilna, kuri naudojama mūsų parduodamų prekių asortimente internetu, yra licencijuota, o gyvūnų gerovei taikomi aukščiausi standartai. Tad ši vilna yra tikrai saugi, išgaunama tik iš laimingų avių.

Merino vilnos rūbai kūdikiams DEVOLD

Mūsų kūdikiams galbūt nereikia tiek daug įvairių rūbų ir aksesuarų, kiek turi suaugę žmonės, tačiau mes turime pasirūpinti, kad tai, kas jiems yra reikalinga atitiktų aukščiausius reikalavimus. Merino vilnos apranga tam idealiai tinka, tad pasinagrinėkime mūsų rūbelių asortimentą:

Bodžiai, bodžiukai, glaustinukės, smėlinukai iš merino vilnos

Vilnoniai kūdikių drabužėliai kaip bodžiai ar smėlinukai yra baziniai kūdikio rūbeliai, be kurių sunku apsieiti. Mūsų siūloma merino vilnos termo apranga kūdikiams yra idealus pasirinkimas, nes merino vilnos savybės pateisina visus mūsų lūkesčius ir kūdikėlio poreikius. Gali būti su ilgomis arba trumpomis rankovėmis. Specialiai sukurti lekalai ir modeliai nevaržo vaikelio judesių ir leidžia jam lengvai miegoti. Galite rinktis iš plonos 100 procentų vilnos ar dvisluoksnių termo rūbelių kolekcijos. Tai labai praktiški, specialiai sukurti kūdikiams merino vilnos rūbai, kurie yra labai draugiški kūdikio odelei bei lengvai prižiūrimi. Juos galima skalbti net ir automatinėse skalbimo mašinose.

Merino vilnos kelnės

Vilnonės termo kelnės yra pagamintos iš tos pačios medžiagos kaip ir bodžiukai, tad atitinka tas pačias savybes. Jos gali būti įvairių spalvų, medžiagiškumo, modelių ir skirtingos sudėties, priklausomai nuo metų laiko ir poreikio. Kelnės idealiai užsideda, kai bodis, bodžiukas ar smėlinukas jau yra ant vaikelio kūno. Galite derinti spalvas ar rinktis jas skirtingas.

Kombiai, kombinezonai iš merino vilnos

Merino vilnos kombinezonai? Nerealu. Taip, tai tiesa. DEVOLD yra sukūrę specialiai kūdikiams šiuo viršutinius rūbeliai. Merino vilnos kombiai pasižymi neįtikėtinomis merino vilnos savybėmis, leidžia kūdikiui laisvai judėti ir vaikščioti. Nepriekaištingai deri su bodžiai, bodžiukais ir smėlinukais. Merino vilnos kombinezonai yra sukurti tiek namams, tiek ir lauko. Tad nedelskite ir išbandykite, tikrai nerealus reikalas.

Merino vilnos pižama kūdikiams

Vaikiška pižama ar pižama kūdikiams yra specialiai sukurta, kad Jūsų vaikelis miegotų saldžiai ir ramiai. Merino vilna apsaugo ir sušildo, tad Jums tikrai dėl to nereikia daugiau jaudintis.

Vilnonės kojinės kūdikiams

Kaip jau minėjome anksčiau, merino vilnos kojinės yra idealiausias pasirinkimas Jūsų vaikeliui. Vilna yra be galo minkšta, švelni ir sveika kūdiko odelei. Pėdutės išliks šiltos, o nosis – nešals. Rinkitės merino vilnos kojines iš mūsų kolekcijos ir tikrai liksite sužavėti rezultatu. Be to jas labai lengva prižiūrėti.

Kaina, pirkimas internetu ir pristatymas

Mūsų parduodami termo rūbai internetu yra aukščiausios kokybės, todėl kiekvienais metais mes jų gaminame vis daugiau ir daugiau. Mums smagus toks pripažinimas, todėl stengiamės savo klientus kas kartą palepinti. Neretai mūsų parduodama termo apranga kūdikiams yra parduodama su nuolaida, dažnai taikomos akcijos. Gera kaina ir aukšta kokybė yra mūsų prioritetas ir įsipareigojimas prieš klientą.

Mūsų asortimentą galite rasti internete mūsų elektroninėse parduotuvėse. Pirkimas internetu mums leidžia pasiūlyti Jums geriausius mūsų variantus. Jei Jums kyla klausimų dėl apsipirkimo, visada galite kreiptis pas mūsų specialistus.

Dauguma parduodamų prekių yra mūsų sandėliuose, todėl pristatymas yra greitas, dažnu atveju – pristatymas ir grąžinimas nemokamas. Mes džiaugiamės, kad mūsų klientai tai vertina, tad ateityje stengsimės Jiems pasiūlyti dar daugiau naudos.

Dovanos kūdikiams

Kai gimsta kūdikis, yra tokia tradicija, ką nors naudingo padovanoti ir mamai ir kūdikiui, linkėdami abiems sveikatos ir tvirtybės. Graži tradicija, bet kas geriausiai tinka kūdikiui, kaip jo poreikiai yra miegas, valgymas ir miegas? O geram miegui visada praverčia merino vilnos rūbeliai arba merino vilnos pledukas (pledas). Tad jei reikalingas kūdikio kraitelis ir naudinga dovana kūdikio gimimo proga, rinkitės mūsų merino vilnos gaminius. Pledai, bodžiukai, smėlinukai, kombinezonai, kepuraitės, kelnės, marškinėliai ir t.t. – visa tai tik aukščiausios kokybės. Tai tokios dovanos, kurios visada pravers ir suteiks nepakartojamų džiaugsmo akimirkų.

Rodyti daugiau