NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Pristatymas

NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į Jūsų pasirinktą DPD Pickup siuntų terminalą.

*Jei siunta dėl jos dydžio netelpa į DPD terminalą, susisiekus su klientu, siuntą siunčiame nemokamai su DPD kurjeriu kliento nurodytu adresu.

Jeigu Pirkėjas atsisako priimti siuntą arba kurjeris negali pristatyti siuntos dėl Pirkėjo kaltės, arba Pirkėjas laiku neatsiima savo siuntos iš paštomato per pristatymo informacijoje numatytą laiką, pinigai už siuntimo išlaidas nėra grąžinami. Pakartotinai siunta Lietuvoje yra siunčiama už 3 Eur mokestį į DPD paštomatą/su kurjeriu, 5 Eur mokestį registruotu paštu.

Kai siunta pristatoma į pasirinktą DPD terminalą, Jūs gaunate kodą trumpąja SMS žinute, siuntai atsiimti. Siunta iš terminalo turi būti atsiimta per 72 valandas nuo SMS gavimo. Siuntos pristatomos darbo dienomis ir šeštadieniais (į didžiuosius miestus).

Pristatymo kaina su DPD kurjeriu jūsų nurodytu adresu Lietuvoje (*išskyrus Kuršių Neriją) - 3 Eur. 

Gaminius, esančius mūsų sandėlyje, Lietuvoje* (*išskyrus Kuršių Neriją) nurodytu adresu pristatome su DPD kurjerių tarnyba per 1-2 darbo dienas, jei užsakymas pateikiamas iki 13:00 val. Kitu atveju, užsakymo vykdymas perkeliamas į kitą darbo dieną.

Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu, pristatymo kaina - 5 Eur. 

Express skubus pristatymas su autobusu, pristatymo kaina - 6 €.
Pristatysime Jūsų siuntą Lietuvoje tą pačią dieną! Siuntą gavėjas atsiima pats autobusų stoties siuntų terminale. Jei mieste nėra siuntų terminalo, siuntą reikia pasiimti iš vairuotojo.
Jei į norimą miestą autobusas nebevažiuoja (dėl vėlaus laiko ir pan.) – siunta nukeliaus kitos dienos ryte.

Mieste, kuriame nėra siuntų terminalo, gavėjas nurodytu laiku turi pasiimti siuntą tiesiai iš vairuotojo. Jei siunta nebuvo laiku atsiimta iš autobuso, ji yra grąžinama į siuntėjo stoties siuntų terminalą.
Į terminalą atvežtos siuntos nemokamai saugomos dvi darbo dienas, šventinės ir savaitgalio dienos neapmokestinamos.
Už kiekvieną sekančią darbo dieną, saugant siuntą, mokamas 0,30 € mokestis.
Neatsiimtas siuntas terminale saugome 20 dienų. Vėliau jas grąžiname į siuntėjo stotį.
Siuntos atiduodamos tik adresatui arba asmeniui, turinčiam adresato pasirašytą raštišką įgaliojimą. Įmonėms skirtos siuntos atiduodamos tik asmenims, turintiems galiojantį įmonės darbuotojo pažymėjimą arba įmonės suteiktą įgaliojimą.

Atsiimant siuntą būtinai pateikite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą su nuotrauka.
Įmonėms skirtas siuntas atiduodame tik asmenims, turintiems galiojantį įmonės darbuotojo pažymėjimą arba įmonės suteiktą įgaliojimą.

Prašome atkreipti dėmesį, kad skirtingų prekių, prekių grupių gamybos ir pristatymo terminas gali skirtis.

Pasirinkus papildomas paslaugas (siuvinėjimas, personalizuota dėžutė ir t.t.), gali pailgėti gaminio pristatymo laikas. 

Išsiuntus siuntą su DPD, jūs gausite SMS žinutę. Jei nenorite, kad siuntą jums pristatytų kurjeris, SMS žinutėje esančioje nuorodoje, galite savo siuntą nusikreipti į DPD paštomatą.

 

Prekes į EU šalis pristatome su DPD kurjeriu*, pristatymo kaina - 15 Eur. Pristatymo trukmė priklausomai nuo šalies - 3-7 d.d.

Prekes į UK pristatome su DPD kurjeriu*, pristatymo kaina - 20 Eur. Pristatymo trukmė - 5-7 d.d.

Prekes į ne EU šalis siunčiame registruotu pirmenybiniu LT paštu, pristatymo kaina - 30 Eur. Jei klientas pageidauja, už papildomą mokestį galime siųsti su express UPS.

 

* Kainos nurodytos išskyrus salas ir atokias vietoves (kainos tikrinamos pagal pašto kodą). 

 

Dėl prekių pristatymo į kitas valstybes prašome kreiptis el. paštu lietuva@lietuviskigaminiai.lt