NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 9 18 36 72

Mes suprantame, kad kiekviena verslo dovana – tai tarsi Jūsų įmonės vizitinė kortelė, kuri turi ne tik idealiai reprezentuoti pačią organizaciją, tačiau ir suteikti pačias geriausias emocijas tam, kam ji yra skirta. Tad įvertinkite tai, ką mes mokame gaminti geriausio – lietuviškos verslo dovanos ir jų rinkiniai:

Prabangios verslo dovanos - pledas ir namų kvapai

Jei reikalinga prabangi ir kartu universali dovana, ko gero dovanų rinkiniai pledai + namų kvapai yra vienas geriausių pasirinkimų. Tai praktiška, universali ir kokybiška dovana.

Ne paslaptis, kad dažnai verslo dovanos yra parnešamos į namus, todėl šis pledų ir namų kvapų dovanos duetas yra nuostabus pasirinkimas, nes vienu šūviu, gaunate dvi naudas – dovana vyrams ir dovana moterims. Štai kodėl tokio pobūdžio rinkiniai yra labai populiarūs: dovanos džiaugsmas dalinamas per pusę. O sutuoktinio, ar draugo/ draugės nuomonė visada svarbi, tad ši maža dovana padės tikrai labiau sustiprinti draugystę su pačia įmone. Daugiau patenkintų darbuotojų ar verslo partnerių – visuomet didesnė nauda įmonei.

Kokį pledą ar namų kvapą galite pasirinkti į rinkinį? Visi pledai ir namų rinkiniai yra galimi būti šio rinkinio dalimi, tad rinkitės nesivaržydami. Jei norite paruošti dovanų rinkinį pagal įmonės reikalavimus, kreipkitės pas mus ir mes Jums padėsime.

Verslo dovanos Kalėdoms - pledas ir padėkliukas su sveikinimo atviruku

Reikalingos praktiškos ir universalios dovanos įmonės darbuotojams ir užsienio svečiams? Rinkitės šį dovanų rinkinį ir gaukite maksimalią naudą, nes tai gali būti vienas universaliausių sprendimų – tiek ir kaip dovanos vyrams, tiek ir kaip dovanos moterims. Panagrinėkime šį rinkinį atidžiau.

Šį rinkinį sudaro pledas, medinis padėkliukas ir sveikinimo atvirukas. Jei pledą galite rinktis iš visos mūsų kolekcijos, ką šiuo metu turime ar gaminame, tai padėkliukas ir sveikinimo atvirukas kuriami specialiai pagal įmonės dizainą ar poreikį, atsižvelgiant į dovanos praktinį panaudojimą.

Medinis padėkliukas yra iš tiesų labai originali ir praktiška dovana, o jo panaudojimas – labai universalus. Jis ras vietą bet kur, tiek ofise ant stalo, tiek namuose. Juk kavą ar arbatą mėgstame visi! Be to jis dažnai naudojamas ir pasidėti taurę vyno ar alaus bokalą. Tai tikrai geras pasirinkimas, ypač žinant, kaip dažnai šis daiktas gali būti naudojamas. Tad šiuo atveju, padėkliukas kuriamas pagal individualų užsakymą net tik su mintimi būti patraukliu, tačiau ir perduoti ypatingą įmonės žinutę. Štai kodėl labai dažnai padėkliuko dizaine atsiranda organizacijos simboliai. Juk dovanos su įmonės logotipu visada kuria pridėtinę vertę ir pačiai įmonei. Todėl verta pasinaudoti šia unikalia galimybe ir sukurti savo originalią ir ypač patrauklią dovaną.

Atvirukai dažniausiai sukuriami pagal įmonės pateiktą šabloną ir yra pritaikomi atitinkamai situacijai.

Tai tikrai geras universalus pasirinkimas, kai reikalingos Kalėdinės dovanos vyrams ar moterims.

Kalėdinės dovanos darbuotojams – pledas ir žvakė 

Kvepiančios ir šiltos dovanos visada pranašauja Kalėdas, tad šis dovanos rinkinys – tai tikra Kalėdinė dovana darbuotojams ir įmonės partneriams. Rinkitės, čia kokybiški pledai ir kvepiančios žvakės Jūsų paslaugoms. Labai patrauklus ir Kalėdiškas rinkinys tiks bet kuriai įmonei ar organizacijai.

Pledai su klientų dizainu – gamyba

Visi pledai taip pat gali būti gaminami pagal įmonės dizainus, ir kaip verslo dovanos, atitikti tam keliamus reikalavimus. Vis dėlto reikia atkreipti dėmesį, kad gamyba vyksta nuo 120 vienetų per dydį ir spalvą, o pati gamyba gali trukti nuo 60 iki 150 dienų, priklausomai nuo klientų pageidavimų ir norų.

Tad pati pledų gamyba yra labai reikli laikui ir priklausomai nuo reikalavimų ir sezono užimtumo, gali užtrukti pakankamai ilgai. Bet kokiu atveju, visada kreipkitės pas mus ir mes pasistengsime įvertinti savo galimybes.

Vis dėlto, jeigu reikalingos personalizuotos dovanos, yra ir kitokių būdų, kaip padaryti dovanas išskirtines ir asmenines. 

Personalizuoti gaminiai – Kalėdinės dovanų idėjos

Pledai – personalizuoti pledus galima juos siuvinėjant arba prisiūnant gaminio etiketes su įmonės logotipu. Šis pasirinkimas yra labai populiarus, nes greitai įgyvendinamas laiko atžvilgiu ir nėra labai brangus. Visos šios papildomos paslaugos visada derinamos atskirai ir kaina skaičiuojama pagal atliktų darbų faktą.

Namų kvapai gali būti personalizuojami užklijuojant lipduką ant tūtos. Lipduko dizainas derinamas atskirai ir jo gamyba rūpinamės mes patys. Jei klientai pageidauja pasidaryti patys lipdukus, mes šiuo atžvilgiu, galime pagaminti namų kvapus be etikečių.

Padėkliukai yra nuostabus pasirinkimas, kai reikalingos tvarios dovanos. Mes galime sukurti specialų dizainą pagal Jūsų įmonės poreikius. Kiekvienas padėkliukas yra dažomas rankų darbo būdu, siekiant jį apsaugoti nuo tiesioginio vandens ir kitų skysčių poveikio.

Žvakės yra liejamos, o ornamentai yra piešiami rankomis kiekvienai žvakei atskirai. Vis dėlto, jei reikalingas pigesnis sprendimas, mes galime užklijuoti skaidrų lipduką su įmonės logo. Bet kuriuo atveju, reikėtų prieš tai pasidalinti su mumis Jūsų vizija, ir mes mielai galėsime rekomenduoti geriausius personalizavimo būdus.

Norime atkreipti dėmesį, kad atskiras personalizavimas pagal įmonės poreikius į kainą neįeina ir yra skaičiuojamas kiekvieną kartą atskirai.

Rodyti daugiau