NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Rodyti po: 9 18 36 72

Originalios dovanų idėjos vyrams visada praverčia ieškant praktiškos ir išskirtinės dovanos. Mes tai žinome, todėl paruošėme platų dovanų asortimentą visiems skoniams ir visoms progoms.

Dovana vyrui gimtadienio proga

Ieškote naudingos dovanos vyrui, o gal reikalinga gimtadienio dovana vaikinui – esate ten, kur reikia. Čia dovanos internetu vyrams parduodamos 24 valandas per parą. Tad apžvelkime, kokios originalios dovanos vyrams šiandien dienai yra ant bangos iki 50 Eur.

 • Termo rūbai vyrams. Jei praktiškos dovanos vyrui yra prioritetas, tai ko gero vienas geriausių pasirinkimų, kai reikalingos dovanos vyrui gimtadienio proga. Ir tai nieko keisto, nes vyrams patinka kokybiški ir universalūs daiktai, kuriuos galėtų naudoti kiekvieną dieną, vos tik pasirodo šaltukas. Rinkitės ir mėgaukitės, nes čia ir termo marškinėliai, maikutės, termo kelnės ar net termo džemperiai. Viskas pagaminta iš švelnios merino vilnos, gaminiai yra labai kokybiški, o tinkamai prižiūrimi tarnauja ilgai ir be rūpesčių. Daugiau informacijos apie termo aprangą galite rasti skyriuje TERMO RŪBAI.
 • Pirties gaminiai. Dauguma vyrų dievina pirtį. Ir tai ne tik vantos, bėgantis prakaitas ir kartais nepakeliama temperatūra. Tai daug daugiau. Čia ir pokalbiai, smagios istorijos ir patirtis, todėl būnant vyrų kompanijoje turi atrodyti tvarkingai. Tad rinkitės gaminius iš mūsų pirties asortimento. Čia ir pirties prijuostės įvairių dydžių ir medžiagiškumo. Pirties kepurės ir kiti pirties aksesuarai. Norite, kad dovana būtų išskirtinė? Išsiuvinėkite! Išsiuvinėti pirties žiurstai, prijuostės yra kaip asmeninė dovana, niekas jau tokio daikto nepaims ir nepasisavins. Geras sprendimas, kai reikalingos originalios dovanų idėjos vyrams.
 • Barzdos skustuvas. Visi vyrai skutasi, net ir tie, kurie augina barzdas. Nes ir barzdoms reikalinga tinkama priežiūra. Originalūs ir kokybiški barzdos skustuvai Jūsų paslaugoms. Graži pakuotė, praktiškas turinys ir išskirtinis pateikimas. Tai vienos populiariausių dovanų vyrams iki 50 Eur.

Jei nežinote ką dovati vyrams, dovanų rinkiniai vyrams visada puiki mintis - https://www.lietuviskigaminiai.lt/katalogas/dovanos/dovanos-vyrams/dovanu-rinkiniai-vyrams/

Kalėdų dovanos vyrams

Kalėdos jau ant nosies, o taip ieškomos naudingos dovanos vyrams vis dar nesurastos? O gal ieškote sprendimo, kad tai kartu būtų ir Kalėdinės dovanos šeimai? Nieko tokio, čia visos dovanos vyrams internetu yra vienoje vietoje. Tad rūpintis daugiau Jums dėl nieko nereikia. Tereikia įsigyti patikusią prekę, o mes ją pristatysime maksimaliai greitai. Telieka tik išsirinkti dovanas iš mūsų rekomenduojamo sąrašo. Pasidaliname keletą Kalėdinių dovanų idėjų vyrams.

 • Vilnonės kojinės. Tai universalios dovanos, kurios tinka ne tik Kalėdoms. Tai ir puiki dovana draugui gimtadienio proga, tėvui – tėvo dienos proga, kariui – Kariuomenės dienos proga ir t.t. Šiltos dovanos visada bus sutiktos su dideliu džiaugsmu ir dėkingumu.
 • Automobilių kvapai ir kvapukai. Čia iš tiesų nepaprastas, o kartu ir stebuklingas pasirinkimas. visi mūsų pristatomi auto kvapai ir kvapukai gali būti graviruojami, tad sukurti išskirtinę dovaną daug pastangų neprireiks. Mėgaukitės išskirtinumu ir kiekvieno vyro dėkingumu, kuriam sugalvosite įteikti tokią dovaną.
 • Dovanų rinkiniai. Tai vienas universaliausių pasirinkimų, kuris gali būti ir kaip Kalėdinės dovanos visai šeimai, Kalėdų dovana vaikinui, vyrui, tėvui ar seneliui. Kalėdiniai dovanų rinkiniai ir yra unikalūs, tad čia Jūs galite susikomplektuoti tai, ko geidžia Jūsų širdis. Ir tai ne tik praktiškos Kalėdinės dovanos. Tai pirmiausia visos Jūsų Kalėdinės dovanų idėjos vienoje dėžutėje, Jūsų fantazijos išraiška ir visas didelis dėmesys kiekvienai detalei. Tai iš tiesų stebuklingas metas, tad kodėl stebuklingos dovanos negalėtų būti dalis viso to?

Dovanos tėvo dienos proga

Ši diena yra ypatinga, nes leidžia mums priminti, kokio laiminga šeima mes esame. Tad atrinkome keletą gaminių, su kuriais atrodysite tikrai originaliai.

 • Durų kilimėlis. Kilimėliai prie durų yra tikrai labai ypatinga dovana, nes jais naudojamės kiekvieną dieną. O jei tai durų kilimėliai su specialia žinute, kaip „We are family“, „Happy family“. Tai nuostabu. Padovanokite geriausius prisiminimus savo tėvui. Jis tikrai liks sužavėtas ir dar ilgai bus dėkingas už tokias nuostabias dovanas.
 • Susikurk savo dovanų rinkinį. Tai sprendimas, kai norisi daug ir visko. Čia savo vietą gali rasti ir termo rūbai vyrams, ir vilnonės kojinės, išskirtinės kokybės pledai ir stilingi barbeque žiurstai. Viskas priklauso tik nuo Jūsų ir Jūsų fantazijos.

Dovanos vyrams vyrų dienos proga

 • Linksmos dovanos vyrams – ančiukai. Tai unikali dovanų idėja, ieškantiems išskirtinių, tačiau nebrangių dovanų. Vonios ančiukai šį kartą yra specialybių, pomėgių ir hobių amplua. Šios šmaikščios dovanos tinka ne tik vyrų dienos proga. Čia ir dovana virtuvės šefui, dovana bosui ar išskirtinė ir labai juokinga dovana tėvo dienos proga. Pasinaudokite proga ir sukurkite nepamirštamas emocijas – šypsena iš vyrų lūpų dar ilgai nedings.
 • Stilingi pirkinių krepšiai. Tai dovanos – susikurk pats. Jums tereikia atsiųsti nuotraukas, juokingą užrašą ar motyvą, o mes medžiagą atspausdinsime, susiūsime ir pagaminsime išskirtinę ir vienetinę dovaną Jums. Vienetinės dovanos, kaip ir vardinės dovanos visada yra labai laukiamos, o jų suteiktos emocijos lieka ilgam.

Dovana draugui Valentino dienos proga

 • Stilingos linksmos pagalvėlės. Kai reikalingos šmaikščios dovanos, o gal linksmos dovanos vaikinui ar vyrui, džiaugtukai – linksmos pagalvėlės yra ko gero vienas geriausių pasirinkimų. Čia gali būti ir dovana kariui, dovana žvejui ar medžiotojui, dovana virtuvės šefui ar santechnikui. Viską lemia Jūsų fantazija.

Personalizuotos pagalvėlės su nuotrauka - https://www.lietuviskigaminiai.lt/katalogas/dovanos/personalizuotos-dovanos/personalizuotos-pagalveles/

Tad rinkitės ir džiaukitės – originalios dovanos vyrams laukia Jūsų.

Daugiau dovanų idėjų Jūsų mylimiems vyrams - https://www.lietuviskigaminiai.lt/lt/katalogas/dovanos/dovanos-vyrams/dovanu-idejos-vyrams/

Rodyti daugiau