NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Rodyti po: 9 18 36 72

Mes žinome, kokios dovanos vyrams turi būti. Mes žinome ir tai, kad vyrams patinka stilingos, naudingos, unikalios ir originalios dovanos. Tad pasinerkime į dovanų idėjas, kur savo vietą randa ir dovana geriausiam draugui, Kalėdinė dovana vyrui ar dovana vaikinui Valentino dienos proga.

Dovanų idėjos vyrui bet kokia proga

Originalios dovanų idėjos vyrams prasideda nuo jų paieškų. Kuo turite daugiau pasirinkimo, tuo daugiau šansų vyrą nustebinti. Aišku, yra ir tam tikros taisyklės, kurios leidžia susiaurinti idėjų paieškos ratą – tai ir vyrų norų pažinimas, žinoti apie ką jis svajoja, ko trokšta ir ko jam trūksta. Tai gali būti ir daiktas, gali būti ir pramoga, tačiau tikslas visada yra vienas – nustebinti ir sukelti nepakartojamų emocijų pliūpsnį. Štai ir mūsų yra toks tikslas.

Mūsų parduotuvės pristato tiek gaminius, tiek ir dovanų idėjas su įvairiomis modifikacijomis vienu metu. Tai labai patogu, nes viską galima įsigyti ne tik iš vienų rankų, tačiau ir būti tikriems – visos dovanos yra puikios kokybės, išskirtinės ir nenustoja žavėti ilgą laiką. O geriausias viso ko pasirinkimas – pritaikyti dovanas konkrečioms situacijoms ir žmonėms. Ir tai galima padaryti, kai vienetinės dovanos gaminamo būtent tik Jums, personalizuojamos ar kitaip apipavidalinamos. Čia yra galybė galimybių pasireikšti jūsų minčių potencialui ir išraiškai. Tad nenustokite svajoti, nesustokite kurti ir įgyvendinti savo svajones, iš kurių ir gimta Jūsų pačios geriausios dovanų idėjos.

Dovanų idėjos tėvui

Ieškote dovanų tėvo dienos proga? O gal nežinote, ką padovanoti tėčiui gimtadienio dienos proga? Rinkitės praktiškas ir laiko patvirtintas dovanas ir tikrai nenusivilsite. Čia ir termo apranga, ir geri bei kokybiški vilnoniai pledai ar šalikai, pirties ir griliaus prijuostės ir dar daug kitų dovanų idėjų, kurios pasiruošusios Jums patarnauti. Nepraleiskite progos šias dovanas taip pat įprasminti su širdį veriančia prisiminimų žinute, juokingu pokštu ar išsiuvinėtu vardu. Vardinės dovanos Jūsų tėvą pavers pačiu laimingiausiu žmogumi tą akimirką. Mes tikrai tuo tikime.

Dovanų idėjos seneliui

Kai reikia dovanos vyrui, kuris viską turi, tikraisiai tai eina šneka apie senelį. Įprastai jam nieko nereikia, o pasakymas „kam Jūs tai pirkote, ''nereikėjo'' ko gero yra klasika. Vis dėlto yra ir tokios dovanų idėjos, kurios išverčia iš koto net ir seną krieną. Geros ir šiltos vilnonės kojinės. Šiai dovanai tikriausiai neatsispirs net ir užkietėjęs senelis, o ištarta frazė „Na, gerai“ sufleruos, kad pataikėte tiesiai į dešimtuką. Pabandykite, neabejoju, kad šis pasirinkimas sulauks tikrai didelės sėkmės.

Dovanų idėjos draugui

Dovanų idėjos vaikinui norisi tokios, kad jis niekad nesuabejotų, kokia ypatinga Jūs esate. Čia ir prasideda magija, kurios rezultatas išskirtinė, linksma, nenuobodi ir ypatinga dovana, nors ir ne visada yra brangi. Tokios dovanos turi būti išjaustos, apgalvotos ir dovanojamos su meile. Tad personalizavimas čia kaip tik yra pakeliui. Išgraviruokite išskirtinę tik Jums svarbią žinutę, išsiuvinėkite inicialus ar atspausdinkite tai, ko Jūsų vaikinas visada troško. Nebijokite fantazuoti ir įgyvendinti savo idėjų. O kas tai galėtų būti? Pagalvokite.

  • Jūsų vaikinas turi automobilį? Jums reikia nebrangios, tačiau praktiškos dovanos? Auto kvapas su išgraviruotu simboliu jam tikrai patiks.
  • Jūsų vaikinas žvejys, medžiotojas ar karys? O gal jis vairuoja motociklą? Termo rūbai vyrams ko gero tikrai bus tai, kas jį sužavės ir neleis sušalti šaltuoju metų laiku.
  • Jūsų vaikinas dievina keliones į gamta? Padovanokite jam kokybišką pledą, išsiuvinėkite jos inicialus, kad dovana būtų asmeniška. Vilnonis pledas lydės jį visur, kur jis tik bebus.
  • Reikalingos linksmos dovanos? Norite nustebinti, tačiau trūksta pinigų. Geriausias pasirinkimas – šmaikščios taupyklės ir labai juokingi Funny duck ančiukai, kurie prajuokins kiekvieną ir pripildys geras emocijas kiekvieną dieną.
  • Norite daugiau dovanų idėjų? Pasikonsultuokite su mūsų specialistais, jie tikrai ras geriausią būdą nustebinti kiekvienos merginos kiekvieną vaikiną.

Dovanų idėjos kariui

Norite nustebinti karį praktiška dovana? Ko gero termo apranga kareiviams yra pats geriausias pasirinkimas šiuo atveju, nes termo rūbai armijai ir kariams visada yra reikalingi, ypač šaltuoju metų laiku. Tad nelaukite specialiai kažkokios progos – porodykite iniciatyvą patys ir būkite pirmi. Juk nieko nėra maloniau, kai gauni dovaną visiškai netikėtai.

Dovanų idėjos medžiotojui

Dovana medžiotojui visada sukasi aplink medžioklę. Žinoma, šautuvo nedovanosi, bet praktiškos dovanos kaip šilti vilnoniai apatiniai termo rūbai, movos, ar šiltos kojinės visada yra gera mintis. Belieka tik gražiai įpakuoti ir Jūs turite idealią dovaną medžiotojui.

Dovanų idėjos žvejui

Žvejai žvejoja visus metus. Tai ir pomėgis, atsipalaidavimas ir aistra. Tad ką padovanoti žvejui, kuris į žvejybą žiūri rimtai, o žvejybos įrankius renkasi tik pats? Pirkti dovanas pagal žvejo norų sąrašą? Galbūt, bet tai ne originalu ir nėra jokio smagumo. Norite jį nustebinti? Tuomet padovanokite kažką, kas jam neleis sušalti. Šiltos vilnonės kojinės, ar termo rūbai žvejams yra tikrai gera dovanų idėja. Pasinaudokite šia proga ir padėkite žvejui pagauti jo gyvenimo žuvį. Juk nėra blogo oro – yra tik bloga apranga. Nei žvyno – nei uodegos!

Dovanų idėjos sportą mylintiems žmonėms

Jūsų vyrai mėgsta slidinėti, važinėti sniego motociklu ar rogėmis? Termo apranga slidinėjimui yra tikrai puiki dovanų idėja. Čia pat galite pridėti ir slidinėjimo kojines prie bendro komplekto. Arba čia taip pat nepamaišyti ir šilta vilnonė merino vilnos kepurė ar geros vilnonės pirštinės. Norite dar idėjų? Termo džemperiai, šilti vilnoniai megztukai ir kokybiškos vėjui nepralaidžios striukės.

Dovanų idėjos vyrams Kalėdų proga

Kai reikalingos Kalėdinės dovanos vyrams, dažnai būna, kad visos idėjos ima ir pasimiršta. O taip norisi nustebinti. Atminkite, kad kartais nėra svarbi dovanos kaina, daug svarbiau, kad Jūsų pasirinktos dovanos būtų stilingos, naudingos, unikalios ar originalios. Tad rinkitės tai, kas Jums patinka, personalizuokite, gražiai įpakuokite ir sukurkite nepamirštamus prisiminimus apie šią nuostabią šventę.

Dovanų idėjos Valentino dienos proga

Visos dovanos vyrams Valentino dienos proga dažniausiai būna linksmos ir kupinos meilės išraiškos, tad jei tikrai norite nustebinti sau brangų vyrą, sugalvokite ką nors originalaus ir netradicinio. Tam idealiai tiks mūsų siūlomos originalios dovanų idėjos. Nepamirškite, kad dauguma dovanų gali būti personalizuojamos. Tad pirmyn link to, kas nepaliaujamai stebina Jus kiekvieną dieną.

Kitos dovanų idėjos

Be jokios abejonės, yra ir dar daug kitų progų, kurioms reikalingos išskirtinės dovanų idėjos. Tai ir dovanos vyrų dienos proga, ateina laikas, kai reikalingos dovanos boso dienos proga, verslo dovanos vyrams ar tiesiog lietuviški suvenyrai. Bet kuriuo atveju, viską rasite čia, mūsų parduotuvėse. Tad gražių Jums švenčių, o jei pritrūks dovanų idėjų, visada galite pasikonsultuoti su mumis.

Rodyti daugiau