NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Dydis
Spalva

DEVOLD vyriškų apatinių kolekcija Breeze siūlo aukščiausios kokybės kelnaites, bokserius vyrams, marškinėlius ir palaidines trumpomis ir ilgomis rankovėmis, pagamintus iš 100 % merino vilnos. Aukštos kokybės apatiniai yra būtini vyrų komfortui, sveikatai ir bendrai gerovei, suteikiant pirmąjį apsaugos ir palaikymo sluoksnį visą dieną. Merino vilnos apatiniai – tai itin populiari apranga motociklininkams, kai reikalinga šiluma ir komfortas įvairiomis oro sąlygomis.

Merino vilnos trumpikės vyrams

Vyriški bokseriai pagaminti iš merino vilnos suteikia neprilygstamą komfortą ir patogumą. Natūralus merino vilnos minkštumas užtikrina švelnų prisilietimą prie odos, o jos kvėpavimas ir drėgmės išgarinimo savybės leidžia išlikti sausam ir jaustis patogiai visą dieną. Šios trumpikės yra sukurtos judėti kartu su jumis, suteikdamos puikų elastingumą ir prigludimą prie kūno. Merino vilnos atsparumas kvapams daro juos idealiu pasirinkimu tiek kasdieniam dėvėjimui, tiek aktyviam gyvenimo būdui, užtikrinant, kad jausitės gaiviai ir pasitikintys savimi.

Vilnoniai marškinėliai ir palaidinės

DEVOLD Breeze kolekcijos marškinėliai ir palaidinės siūlo tobulą komforto ir funkcionalumo derinį. Pagaminti iš 100% merino vilnos, šie drabužiai užtikrina puikų šilumos reguliavimą, tad jus jaustumėtės vėsiai šiltu oru ir šiltai vėsesnėmis oro sąlygomis. Jų lengvas ir kvėpuojantis audinys tinka tiek sluoksniavimui, tiek dėvėjimui atskirai. Natūralus merino vilnos tamprumas leidžia laisvai judėti, todėl šie marškinėliai yra idealus pasirinkimas tiek kasdieniam dėvėjimui, tiek lauko veiklai.

Merino vilnos privalumai

Merino vilna yra žinoma dėl savo išskirtinių savybių, todėl ji yra puikus pasirinkimas apatiniams drabužiams. Šis natūralus pluoštas yra nepaprastai švelnus ir patogus liestis prie odos, tai užtikrina komfortą visą dieną. Merino vilna turi puikias termo reguliacines savybes. Merino vilna yra puikiai kvėpuojanti ir drėgmę išgarinanti medžiaga, padedanti išlikti sausam fizinio krūvio metu. Be to, ji natūraliai atspari kvapams, todėl jūsų drabužiai ilgiau išlieka gaivūs. DEVOLD įsipareigojimas kokybei akivaizdus visose gamybos procesuose, užtikrinant etišką gamybą ir aukščiausios kokybės standartus.

Rodyti daugiau