NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Dydis
Spalva

Pledai mus lydi nuo pat mažų dienų, tad nenuostabu, kad savo vaikams ieškome visko, kas yra geriausia. Norisi, kad daiktas būtų ir kokybiškas bei praktiškas, ir patiktų vaikui. Tad kaip išsirinkti tinkamus kokybiškus vaikiškus pledus ir nuo ko pradėti?

Vilnoniai vaikiški pledai

Vilna yra populiariausia natūrali žaliava pledų gamybai. Ir tai yra ne atsitiktinumas, nes šis pluoštas pasižymi eile gerųjų savybių, kurios ne tik užtikrina gerą gaminio funkcionalumą, praktiškumą, bet ir atitinkamą komfortą.

Vilna pirmiausia yra natūralus pluoštas, kurį dovanoja mums tam specialiai auginamos avys. Pledukai, pagaminti iš 100 procentų aukščiausios rūšies vilnos, neturi savyje jokios sintetikos, yra labai minkšti, šilti ir ilgaamžiai. Šis pluoštas pralaidus orui, todėl vaiko odelė gali laisvai kvėpuoti. Vykstant laisvai oro cirkuliacijai, kartu su oru pasišalina ir perteklinė drėgmė, tad yra sukuriamas idealus mikroklimatas, kuris leidžia puikiai jaustis, nesušalti ir saldžiai miegoti. Švelnūs vilnos plaukeliai skatina kraujotaką, ko pasekoje prisideda prie Jūsų vaikų geresnės sveikatos. Be to yra moksliškai įrodyta, kad vilna turi anti bakterinį poveikį, neskatina bakterijų dauginimosi, mažina nemalonių kvapų kaip prakaito intensyvumą. Lengva priežiūra, ilgaamžiškumas ir eilė kitų savybių daro vilnonius pledukus vaikams nepamainomus mūsų gyvenimo kompanjonus.

Vaikiški pledų dizainai

Mes jau žinome, kad vaikiški pledai iš vilnos yra išties geras pasirinkimas, bet ką daryti, kad vaikas pamėgtų pledą taip, jog jie būtų neišskiriami draugai. Vienas iš pasiūlymų – išsirinkti tinkamą dizainą. Pledai su avytėmis, briedžiukais ar aplikacijomis išties patinka vaikams. Vis dėlto dar geresnis variantas yra pledą personalizuoti. Būtent, personalizuotas ar vardinis pledas yra ko gero geriausias pasirinkimas norint nustebinti vaiką. Jis tuomet jaučiasi ypatingas, o ir pats pledukas tampa tikru jo draugu.

Mūsų pateikta kolekcija yra specialiai sukurta vaikams. Mes žinome, kas jiems patinka ir koks pledas turi būti. Jei vaikas tuo metu nenaudoja pledo, pledukas gali tapti puikia interjero puošmena.

Vaikiškos dovanos

Jei ieškote šiltos, minkštos ir praktiškos dovanos, vaikiški pledai iš vilnos tikriausiai yra Jūsų norų sąraše. Tai gaminys, kuris visada reikalingas, o ir vaikai juos myli taip pat. Geras, kokybiškas ir įdomus pledas vaikams visada pravers bet kuriuo metų laiku, bet kurioje vietoje. Juo galime apsigaubti, su juo galima sušilti, jei reikalinga vilnonė paklodė ar antklodė – jis puikiausiai tiks. Simpatiškas pledas visada papuoš ir vaiko kambarį! O merino vilna? Ji pilna gerųjų savybių, kurios saugos ir ištikimai tarnaus ilgą laiką. Vilnonius pledus labai lengva prižiūrėti, todėl jie nesudarys papildomų rūpesčių. Tai tikrai geras pasirinkimas įvairioms progoms.

Visi vaikiški pledai gali būti suasmeninti, personalizuoti, su vardu ar kitais inicialais. Vardiniai gaminiai yra visada ypatingi, nes jie pagaminti tik tam žmogui. Pasinaudokite mūsų teikiamomis paslaugomis ir užsakykite vardinį pleduką savo vaikui, anūkui ar tiesiog artimam žmogui. Jis tikrai liks sužavėtas.

Tad šios dovanos kaip vaiko gimtadienio proga, lauktuvių ar vaiko vardo dienos proga visada yra laukiamos. Dovanų dėžutės yra kartu su Jūsų išsirinktu pleduku, tad dėl papildomo įpakavimo nereikia sukti galvos.

Jei dovanos reikia greitai – nesijaudinkite, viską mes turime sandėlyje. Pirkite pledus internetu ir gaukite juos greitai. Gera kaina, dažnai taikomas nemokamas pristatymas, akcijos ir nuolaidos yra mūsų privalumas, tad pasinaudokite proga ir įsigykite pledus dabar.

Rodyti daugiau