NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kaina
   
Dydis
Spalva

Vilna – natūralus, gamtos sukurtas produktas. Gaminiai iš vilnos – šilti vaikiški vilnoniai pledai, vilnonės antklodės bei vilnonė patalynė yra itin populiarūs auginant kūdikius ir mažus vaikus. Juk tėvai savo vaikams nori ir stengiasi išrinkti pačius kokybiškiausius bei praktiškiausius gaminius, ne išimtis ir vaikiški pledai.  Pledai vaikams gaminami iš aukščiausios kokybės, chemiškai neapdorotos bei nedažytos įvairios rūšies vilnos. Dažniausiai vaikiški pledai audžiami iš Merinosų vilnos, kuri pasižymi ypatingomis savybėmis.

 

Ši vilna yra itin plona, todėl vaikiški pledai, audžiami iš šios vilnos yra be galo lengvi, minkšti, šilti, pralaidūs orui. Vilna natūraliai kvėpuoja, puikiai išgarina drėgmę, tai reiškia vaikas apsuptas vilnoniu pledu jausis itin komfortiškai visais metų laikais. Merino vilna palaiko optimalią temperatūrą, tad žiemos metu jus šildo, o vasarą – neleidžia perkaisti.Vaikiški pledai iš pirmo kirpimo merino vilnos itin švelnūs, tad puikiai tinka vaikams, turintiems jautrią odą. Vilnoniai pledai pasižymi nesudėtinga priežiūra, vilna – natūralus pluoštas, apsivalantis savaime, prie jos nelimpa nešvarumai ir dulkės, tad juos prireiks skalbti tik išsitepus.

 

Vaikiškus pledus iš merino vilnos rekomenduojame skalbti specialiomis vilnai skirtomis priemonėmis, rankiniu rėžimu skalbimo mašinoje. Vilna mėgsta būti vėdinama, tad tinkamai prižiūrimas vilnonis pledas jums tarnaus itin ilgą laiką.

 

Vilnonius pledus vaikams galite rinktis iš įvairaus dizaino – vilnoniai pledai su briedžiukais, elniukais, pledai su širdelėmis bei marinistiniais motyvais.www.lietuviskigaminiai.lt siūlo platų vilnonių vaikiškų pledų bei antklodžių asortimentą internetu geriausiomis kainomis – čia rasite itin kokybiškų pirmo kirpimo merino vilnos antklodžių kūdikiams ir vaikams – šie nedažytos, natūralios vilnos pledai gaminami pagal individualius užsakymus – taip jūs galite rinktis jums reikiamo dydžio vilnonį pledą ar antklodę. Pagal jūsų pageidavimus pledas gali būti pagamintas atitinkamo dydžio, apsiūtas jums patinkančia juostele ar personalizuotas ir išsiuvinėtas su patinkančiu gyvūnėliu ar vaiko gimimo inicialais. Mes taip pat siūlome platų vilnonių vaikiškų pledų asortimentą, kuris puikiai tiks apkloti vaiko vežimėlį ar žiemos metu užkloti vaikutį vežiojant rogėmis.

 

Vaikiški vilnoniai pledai internetu iš www.lietuviskigaminiai.lt užtikrina aukščiausią kokybę, žemiausia kainą ir greitą pristatymą jums.

 

Apsilankykite www.lietuviskigaminiai.lt ir mes jums padėsime rasti tinkamiausią vilnonį pledą jūsų mažyliui – patarsime, kokio dydžio, kokios vilnos pledas jums bus idealiausias, kaip prižiūrėti vilnonį pledą, kad jis jus džiugintų ilgus metus. Galite susisiekti info@lietuviskigaminiai.lt arba telefonu +37065577669.

Rodyti daugiau