NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 9 18 36 72

Jei reikalingos šiltos, minkštos ir kokybiškos dovanos – lietuviški pledai yra idealus pasirinkimas. Pagaminti laikantis tik aukščiausių kokybės standartų, jie ne tik šildys bei suteiks pačius geriausius prisiminimus apie Jūsų organizaciją, tačiau ir ilgai bei sąžiningai tarnaus.

Lietuviški pledai – ko gero geriausios verslo dovanos

Visi mūsų pristatomi pledai yra pagaminti iš aukščiausios rūšies vilnos, todėl nėra linkę veltis ar pūkuotis. Mes naudojame tik 100 procentų vilnos verpalą, tad šie gaminiai gali būti vertinami ir kaip prabangios verslo dovanos.

Pledų gamybai naudojame įvairią vilną, kaip pavyzdžiui alpakų vilna, merino vilna, Naujosios Zelandijos avių vilna, norvegiška vilna, Gotlando vilna ir t.t. Visa vilna tiek verpiama, tiek ir dažoma Lietuvoje, tad kokybė yra užtikrinama visuose lygiuose.

Ar žinojote, kad pledo kokybė priklauso nuo vilnos ir jos verpalo kokybės? Tikra tiesa, pigi ir trumpa vilna yra pigesnė, tačiau ji greičiau iškrenta iš pačio audinio, todėl prasideda vėlimosi procesas. Mes naudojame tik ilgapluoštę vilna, kuri net ir ilgą laiką naudojamą, nėra linkusi veltis ar pūkuotis. Žinoma, norint, kad pledas tarnautų ilgą laiką, juo reikia taip pat rūpintis ir naudoti pagal paskirtį.

Pledai pagal dydį ir dizainą

Pledai yra gaminami įvairių dydžių, nuo mažų kaip 90x130 cm, vidutinių 130x170 cm (180 cm) ar 140x200 cm iki didelių kaip 140x240 cm ar 220x260 cm. Jei bandytumėme vertinti pledus kaip verslo dovanas, tai šios pledų grupės galėtų pasiskirstyti sekančiai:

  • Maži pledai – dovanos įmonės darbuotojų vaikams;
  • Vidutinio dydžio pledai – Kalėdinės dovanos įmonės darbuotojams ir verslo partneriams;
  • Didelio dydžio pledai – prabangios verslo dovanos Kalėdoms ar kitoms progoms.

Visi pledai yra eksportuojami, todėl didžiojoje kolekcijos dalyje galima atrasti pasauliui gerai žinoma skandinaviškų (tame tarpe ir baltiškų) dizainų motyvų. Taip pat turime ir kelias kolekcijas, kurios yra sukurtos specialiai pagal lietuviško regiono tematiką:

  • Kolekcija Lietuviškos pasakos;
  • Kolekcija Lietuvos regionai.

Pledai Lietuviškų pasakų motyvais atvaizduoja geriausiai mums pažįstamus personažus ir vietoves. Čia ir pledai su avytėmis, pledai su briedžiukais ar elniukais, pasakų namelis, fantastiniai medžiai ir gyvūnai. Šie pledai idealiai tinka kaip dovanos vaikams, tad, tai puiki proga pamaloninti įmonės darbuotojų vaikus.

Kolekcija Lietuvos regionai atvaizduoja mūsų penkis regionus ir jų tradicinius raštus: Aukštaitija, Žemaitija, Suvalkija, Dzūkija, Mažosios Lietuvos kraštas (Klaipėdos kraštas). Šie pledai – tai išties puikus pasirinkimas, kai yra ieškoma vertybėmis ir šalies istorija paremtos dovanos.

Verslo klasės pledų gamyba su įmonės dizainu

Jei reikalingos originalios universalios dovanų idėjos vyrams ar moterims, pledų gamyba su įmonės logotipu ar simboliais yra idealus sprendimas, norint nustebinti ir sužavėti savo darbuotojus ar verslo partnerius. Pledai su įmonės simbolika ne tik kiekvieną kartą primins, iš kur yra gauta dovana, bet ir kiekvieną dieną šildys savo dėmesiu ir jaukumu.

Pledų gamyba su įmonės logo – tai išskirtinis dėmesys dovanai. Visi pledai bus pagaminti iš aukščiausios kokybės vilnos, todėl jie nebus linkę veltis ar pūkuotis, jais bus galima džiaugtis ilgą laiką. Tai ko gero viena geriausių investicijų į kokybiškų ir labai patrauklių verslo dovanų istoriją.

Verslo dovanos kiekvienai progai

Verslo dovanos gali būti ruošiamos ir kaip dovanos Kalėdoms ar dovanos įmonės gimtadieniui. Kita vertus, atvykus įmonės verslo partneriui ar užsienio svečiui taip pat norisi jį nustebinti ir įteikti kokybišką dovaną, kurią jis prisimintų. Tad pledas kaip dovana su įmonės simboliais ar logotipu yra nepakartojamas ir nuostabus pasirinkimas.

Siekiant dar geresnio rezultato, galima visus pledus personalizuoti. Siuvinėjimo paslaugos, etiketės su įmonės logotipu prisiuvimas ir t.t. – tai tik dalis paslaugų, kurias galime papildomai pasiūlyti savo klientams. Išnaudokite šią galimybę, juk pledų personalizavimas yra labai nesudėtingas procesas.

Iš kitos pusės pledų pakuotė yra taip pat labai svarbi, į kurią taip pat verta atkreipti dėmesį. Visi pledai turi dovanų dėžutes, tačiau, jei klientai nori turėti pledų dėžutes su savo dizainu – mes galime pasiūlyti labai plačias galimybes.

Susikurkite savo verslo dovanas taip, kaip Jūs norite ir džiaukitės aukščiausios klasės kokybe, kuria galite didžiuotis kiekvieną kartą.

Rodyti daugiau