NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Spalva

Reikalingos stilingos prijuostės virtuvėje? Norite atrodyti pritrenkiančiai ir originaliai. Patinka gaminti maistą gražiai apsirengus, - šios prijuostės kaip tik Jums.

Stilingos prijuostės kiekvienai dienai

Maisto gaminimas yra skonio reikalas, vieniems jis patinka, kitiems ne, tačiau niekas nedraudžia virtuvėje atrodyti stilingai. Tad mūsų siūlomos stilingos prijuostės suteiks kiekvienam daugiau pasitikėjimo ir džiaugsmo. O laimingas virėjas ar virėja – skanus ir maistas. Šiandien mes verčiame naują puslapį ir sakome – būkite stilingi ir gražūs, juk dar niekad nebuvo taip lengva.

Nauji dizaino sprendimai, įdomūs ir originalūs printai, prijuostės su užrašu – visa tai yra daroma dėl Jūsų. Klauskite, užsakykite ir pirkite – visos prijuostės internetu gaminamos ir pristatomas labai greitai.

Prijuostės darbui ir namams

Rinkitės iš gausios mūsų prijuosčių kolekcijos. Čia rasite prijuostes darbui ar prijuostes virtuvei, prijuostes moterims ar prijuostes vyrams. Net gi pagamintas prijuostes iš odos. Nerandate Jums tinkančio varianto? Ne bėda, atsiųskite Jums reikalingą motyvą, nuotrauką ar paveikslėlį ir mes pasistengsime pagaminti prijuostę pagal Jūsų norus. Visi šie gaminiai gali būti išsiuvinėti ar kitaip personalizuoti.

Geriausios dovanos moterims

Prijuostės yra tikrai gera dovana tiek vyrams, tiek ir moterims. Vyrai tradiciškai daugiau dėmesio skiria prijuostėms kepant maistą lauke. Tai ir šašlykai ant ieško, geras kepsnys kepamas grilyje ar daržovės ant grotelių. Čia reikalingas rimtas daiktas! Tai odinės prijuostės, kurios nebijo nei ugnies, nei mėsos sulčių ar riebalų. Moterims – labiau prie širdies lengvesnės ir elegancija spindinčios prijuostės. Jos nori virtuvėje ar lauke atrodyti gražios. Čia dominuoja tikra mada. Tad, jei nusprendėte pamaloninti moterį prijuoste, stilingos ir madingos prijuostės tikrai turėtų padaryti įspūdį bet kuriai moteriai.

Galbūt prijuostės nėra pačios populiariausios dovanos, bet kad tai tikrai originalios dovanos sutiks tikriausiai kiekvienas.

Rodyti daugiau