NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Rodyti po: 9 18 36 72

Praktiškos Kalėdinės dovanos internetu

Kalėdinės dovanos moterims iki 100 eur

Kalėdinės dovanos moterims turi būti ypatingos – atidžiai atrinktos, išjaustos ir dovanojamos iš visos širdies. Tas nuoširdumas jaučiasi ore, sukeliantis nepakartojamas šventines emocijas ir džiugesio euforiją. Tad apžvelkime, kokios dovanos moterims Kalėdoms šiais metais yra ant bangos.

Geras ir kokybiškas vilnonis pledas visada yra laukiama dovana, ir nesvarbu, ar tai Kalėdinė dovana, ar dovana gimtadienio proga. Rinkitės iš mūsų kolekcijos ir nustebinkite sau brangiausius žmones. Visi pledai yra supakuoti į dovanų dėžutes, todėl šventinis įpakavimas jau yra įskaičiuotas į bendrą kainą. Jums tereikia išsirinkti tai, koks pledas teikia Jums didžiausią susižavėjimą. Jei reikalingos Kalėdų dovanos su atitinkama mintimi ir žinute, visada žemaičius galite nustebinti žemaitiškų raštų pledais, o aukštaičius – aukštaitiškų. Čia yra ne tik žemaitiški raštai ar aukštaitiški raštai, bet ir dzūkiški raštai, ir suvalkietiški raštai ar Mažosios Lietuvos (Klaipėdos) raštai. Taip pat galite rinkti pledus ir iš pasakų motyvų kolekcijos. Čia ir pledai su avytėmis, pledai su briedžiais ar pledai su elniais. Tai išties nuostabi dovana žmonai, sesei ar mamai. Aukščiausios kokybės pledai ko gero geriausios dovanos jai iki 100 eurų.

Šalikas prabangioje dėžutėje yra nuostabus variantas, kai reikalingos prabangios dovanos. Šilkinis vilnos žvilgesys, neapsakomas švelnumas ir aukščiausia kokybė – verslo klasės dovanos dabar yra prieinamos kiekvienam. Rinkitės atitinkamą spalvą, raštą ir padovanokite išskirtines emocijas sau brangiam žmogui. Tai ko gero švelniausios Kalėdų dovanos moteriai šiais metais.

Stilinga prijuostė – tai stilinga Kalėdinė dovana. Pabūkite originalūs ir padovanokite tai, kas naudojama kiekvieną dieną, juk praktiškos Kalėdinės dovanos visada yra laukiamos su dideliu nekantrumu. Rinkitės modelį, spalvą ir dydį – šios virtuvinės prijuostės yra tikrai vertos saldžios nuodėmės.

Kalėdų dovanos moterims komplektuojamos ir pagal Jūsų norus. Tai geriausiai atspindi Kalėdiniai dovanų rinkiniai. Jums patinka šiltos vilnonės kojinės, merino vilnos kepurė, o gal reikalingos SPA ar vonios reikmenų dovanos. Komplektuokite drąsiai ir be jokių abejonių, o mes patarsime, kaip gražiai viską supakuoti.

Kai reikalingos papildomos dovanų idėjos moteris, visada galima apsvarstyti ir kokybiškos parangos variantą. Merino vilnos termo rūbai, šilti vilnoniai megztukai, termo apranga sportui ir dauk kitų variantų galėtų būti kaip idealios dovanos Kalėdoms moterims. Jums tereikia susisiekti su mūsų specialistais, o mes jau patarsime, ką geriausiai išsirinkti, ir kokios dovanų idėjos moteriai galėtų būti sutiktos su dideliu džiaugsmu.

Kalėdinės dovanos vyrams iki 100 eurų

Kalėdų dovanos vyrams kartais nereikalauja didelio išradingumo, nes vyrams dažniausiai reikalingos praktiškos dovanos. Tad kokios Kalėdinės dovanos vyrui tiktų šiais metais, paanalizuokime.

Šiltas ir kokybiškas pledas visada yra gera mintis, kai reikalinga Kalėdinė dovana vyrams. Tai praktiškas ir visada reikalingas daiktas. Medžioklė, žvejyba, laisvalaikis, nepamainomas daiktas terasoje – tai, daiktai, kurių reikia visur ir visada. Štai kodėl geras garantas yra kokybiškas pledas. Be to mūsų kolekcijoje galima išsirinkti dovaną ir su mintimi, tarkim, trakim, tikras žemaitis ir žemaitiškų raštų pledas būtų nuostabus duetas, tas pats ir aukštaitis bei jo aukštaitiškas pledas. Ar tai nenuostabu? O kur dar dzūkai, suvalkiečiai ar prūsai, Mažosios Lietuvos atstovai? Šie pledai tikrai galėtų būti nuostabios dovanos kiekvienam. Be to kiekvienas pledas yra supakuotas į dovaninę dėžutę, todėl nereikės papildomai ieškoti įpakavimo.

Geras kokybiškas vilnonis vyriškas šalikas yra dar viena dovanų idėja vyrams Kalėdų proga. Mūsų kolekcijos šalikai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės alpakos vilnos, todėl yra švelnūs, puikiai nešiojasi, nelinkę veltis net ir tiems, kurie turi barzdas ar ūsus. Tai tikrai nuostabios Kalėdinės dovanos vyrui, o galbūt sūnui ar tėvui.

Termo rūbai yra idealios Kalėdų dovanos vyrams. Tai pirmiausia praktiška ir visada reikalinga termo apranga. Rinkitės – merino vilnos vyriškos termo palaidinės, merino vilnos kelnės vyrams, megztukai, džemperiai ir t.t. šie gaminiai yra nepakeičiami šaltuoju metų laiku, todėl puikus pasirinkimas kaip Kalėdų dovana vyrui, tėvui ar sūnui. Be to šie funkciniai drabužiai tinka ir laisvalaikiui bei sportui, tad jei reikalingos Kalėdinės dovanos žvejui, medžiotojui ar kariui – nedelskite, šie rūbai yra nepakeičiamos Kalėdų dovanos vyrui.

Kalėdinės dovanų idėjos moterims

Kalėdos yra ne tik stebuklų metas, bet ir dovanų. Daug moterų, tad reikalingos ir dovanų idėjos moterims. Kiekviena dovanų idėja moteriai turi būti unikali, juk nedovanosite tą pačią dovaną ir žmonai, sesei, draugei ar mamai? Tad iš kur semtis tiek daug minčių, juk dovanų idėjos moteriai nenukris tiesiai iš dangaus. Ko gero geriausias pasirinkimas yra dovanų rinkiniai. Juos galite susikomplektuoti būtent taip, kaip Jūs norite ir kokį biudžetą turite. Reikalingos šiltos dovanų idėjos draugei – rinkitės pledą su namų kvapu, reikalinga originali Kalėdinė dovana merginai – moteriškas šalikas ir sojų vaško žvakė idealiai tik šiam reikalui, viskas priklauso tik nuo Jūsų. Bet kuriuo atveju, čia visada galite kreiptis mūsų nurodytais telefonais ir mes miestai pasidalinsime visomis dovanų idėjomis su Jumis.

Kalėdinės dovanų idėjos vyrams

Dovanų idėjos vyrams visą laiką prasideda nuo praktiškumo. Kokio Kalėdinės dovanos jiems bus reikalingiausios ir geriausiai panaudojamos buityje. Čia ir prasideda paieškos, nes jei vyrų yra daug, reikalinga ir dovanų idėja vyrui, dovanų idėja broliui, tėvui, uošviui, vaikinui ir t.t. ir jei kartais atrodo, kad ši užduotis yra neįveikiama, visą laiką galite remtis dovanų rinkiniais vyrams. Čia gali savo vietą rasti ir vyriška termo apranga medžioklei, žvejybai ar darbui, merino vilnos termo rūbai sportui ar armijai, šilti vilnoniai megztukai ar džemperiai, kokybiški vyriški šalikai ir daug kitų idėjų. Ir žinoma, visada turite šansą pasikonsultuoti su mumis, pasinaudokite tuo – juk praktiškos Kalėdinės dovanos internetu dar niekada nebuvo taip lengvai pasiekiamos.

Gražių ir prasmingų Jums Kalėdinių švenčių!

Rodyti daugiau