NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 9 18 36 72

Dovanos moterims – tai dėmesys, staigmena ir Jūsų pagarbos išraiška, todėl kiekviena dovana  turi spindėti gera aura, būti originali, įdomi ir dovanojama iš visos širdies. Mes tai suprantame, todėl paruošėme geriausias savo dovanų idėjas, o čia tikrai rasite tai, kas nustebins kiekvieną moterį. Sudominome? pasižvalgykite, įvertinkite ir įsigykite – geriausi ir originaliausi mūsų dovanų rinkiniai Jūsų paslaugoms!

Kodėl dovanų rinkiniai moterims yra tokie populiarūs?

Dovanų rinkiniai, kaip dovanų idėja, visada yra originalus ir pilna saviraiškos sprendimas, nes čia savo vietą gali atrasti viskas, ko Jūs geidžiate. Belieka išsirinkti tinkamo dydžio dovanų dėžutę ir sudėti savo pasirinkimus. Tokiu atveju, vieną dovaną sudaro daug mažų dovanėlių, kurios gali turėti ir skirtingą panaudojimo paskirtį, dydį, kainą ar forma, bet svarbu yra tai, kad jas visas vienija tas pats tikslas – nustebinti ir pamaloninti mums brangias dovanas. Tad, jei nepavyksta apsispręsti, kokią dovaną dovanoti, ar nesate tikri, ko nori Jums brangus žmogus, ko gero dovanų rinkinys moterims yra vienas geriausių pasirinkimų šioje situacijoje. Iš kitos pusės, kam gi nepatinka gauti daug dovanų? Kuo daugiau dovanų – tuo daugiau dėmesio, o moterims dėmesio niekada nebus per daug. Tad nepraleiskite šios nuostabios progos nustebinti. Be to čia puikiausiai tinka ir sveikinimo atvirukas ar Kalėdinis atvirukas, nelygu, kokiai progai yra perkamas dovanų rinkinys. Tad mėgaukitės šia akimirka – originalios dovanos moterims paruoštos!

Kai reikalingos dovanos moterims gimtadienio proga

Gimtadieniai būna kelių tipų: įprastas gimtadienis ir jubiliejus. Dovanos jubiliejaus proga įprastai būna prabangesnės, labiau išskirtinės ar originalios, o paprastam gimtadieniui labiau dominuoja praktiškos dovanos moterims. Bet kuriuo atveju, nepriklausomai nuo progos, visos dovanos turi džiuginti ir kelti pačias gražiausias emocijas. Jei dovana moteriai griebia už širdies, o laimės ašaros nenustoja bėgti – vadinasi, pataikėte tiesiai į dešimtuką. Tad būkite originalūs, nes dovanų rinkiniai suteikia išskirtines galimybes sukomplektuoti būtent tokią dovaną, kurios trokšta būtent ta moteris, kuriai ir dovanosite.

Originali kalėdinė dovana moteriai

Visos Kalėdinės dovanos turi tam tikrą stebuklingą aurą, tad nenuostabu, kad šis metas vadinamas išskirtinių dovanų metu. Sukurti tokią dovaną tikrai reikia gerai pagalvoti, paieškoti ir galų gale supakuoti. Tad, jei nežinote, ką dovanoti moterims Kalėdų proga, ko gero Kalėdinis dovanų rinkinys yra tikrai puikus pasirinkimas, nes čia gali tilpti ne viena širdžiai miela dovana. Jums tereikia išsirinkti tai, kas Jūsų manymu, bus sutikta su dideliu džiaugsmu ir plačia dėkingumo šypsena. Todėl nedelskite, pasirūpinkite Kalėdinėmis dovanomis jau dabar, juk Kalėdos jau ne už kalnų.

Dovanos manos dienos proga

Mamos diena yra ta diena, kai pražysta pačios gražiausios gėlės, o dovanos yra pačios nuostabiausios, nes juk tai Jūsų mama, kuriai norisi padovanoti visą pasaulį. Dovanų rinkiniai mamai yra pats geriausias pasirinkimas, nes visko gali būti daug ir po truputį. Juk visoms mamoms patinka dėmesys ir praktiškos dovanos, kurias gali naudoti kiekvieną dieną.

Dovanos moters dienos proga

Įprastai tą dieną moterims dovanojame gėles, bet smagios, linksmos ir šmaikščios dovanos taip pat gali būti įdomios. Ir nebūtinai jos turi būti brangios, juk šią dieną svarbiausia yra parodyti dėmesį. Tad rinkitės tai, kas gali nustebinti, prajuokinti ir neleisti nustoti šypsotis. Ši diena – tai metas Jūsų originalumui, išskirtiniam dėmesiui ir pagarbai. Juk dovanų ir dėmesio moterims niekada nebus gana.

Dovana Valentino dienos proga

Kai reikalingos Valentino dienos dovanos jai, o idėjų trūksta, rinkitės dovanų rinkinius. Čia viskas pagal Jūsų biudžetą, nes dovanų rinkinius Jūs galite susidėlioti ir patys. Tereikia turėti norimą dėžutę, ir pirmyn. O dovanos, žinoma, turi būti tos, kurios primena meilę ar yra susijusios su geriausiomis Jūsų gyvenimo akimirkomis. Juk Valentino diena – tai diena, kai visi įsimylėjėliai prisiekia vienas kitam amžiną meilę ir dovanoja tai, kas skanu, miela ir neužmirštama.

Kokie dovanų rinkiniai parduodami internetu

Dovanų rinkiniai gali būti įvairūs, priklausomai nuo dydžio, biudžeto ir turinio. Pateikiame mūsų geriausius pasirinkimus – TOP dovanų rinkiniai moterims:

  • SPA rinkiniai. Tai yra tai, ko nori moterys visada! Nustebinkite SPA malonumais tas, kurios neįsivaizduoja savo gyvenimo be vonios ir pirties pramogų. Čia ir kvepiantis muilas, išskirtinis šampūnas, vonios burbulai, triufeliai, vonios druska ir pienelis bei kiti pasirinkimai. Ir visa tai sudėliota į dovanų rinkinius moterims. Nebrangu, bet miela, ypač kai tai praktiškos dovanos, kurias gali panaudoti kiekvieną dieną.
  • Auto kvapų rinkiniai. Moterys myli vairuoti automobilius, nes jie suteikia jai laisvę judėti ir būti nepriklausomai. O švara ir geras kvapas yra privalomi atributai. Tad, jei reikalinga simbolinė dovana moterims, ar norite nustebinti ją ir be jokios rimtos priežasties, ko gero automobilio kvapų rinkinys yra tai, kas padarys kiekvieną moterį laimingą. Be to kvapų aksesuarus galima ir išgraviruoti bei taip parodyti išskirtinį dėmesį. Tai neįtikėtina, bet tai tiesa! Pasinaudokite šia proga ir paverskite šia dovaną begaline savo dėmesio išraiška. Puiki dovana moteriai bet kokia proga.
  • Namų kvapų rinkiniai. Kvepiantys namai – tai kiekvienos moters vizitinė kortelė, todėl padovanoti namų namų rinkinį Jūs tiesiog privalote. Ši dovana – tai ne tik išskirtinis dėmesys, tačiau ir nepakartojamos emocijos iš moters lupų. Išskirtinė pakuotė, nepakartojamas prabangus namų kvapų asortimentas ir didžiausi linkėjimai gimtadienio proga, moters dienos proga ar Kalėdų proga.
  • Dovanų rinkinys – pledas su aksesuaru. Tai labai šilta, miela ir išskirtinė dovana, kuri niekada neleis sušalti bet kokiai moteriai. O dovanų rinkinys – tai ir galimybė pačiam sukomplektuoti aksesuarus, kurie, Jūsų manymu, labiausiai patiks tai, kurią norite nustebinti. Tai gali būti ir namų kvapas, kvepianti žvakė ar skanūs saldumynai. Puikus dovanų rinkinio pasirinkimas.
  • Dovanų rinkinys moterims – šalikas ir namų kvapas. Prabangus moteriškas šalikas – tai kiekvienos moters svajonė, o, jei prie šios dovanos yra ir dar keletas kitų, tai dviguba šventė. Nustebinkite sau brangias moteris išskirtinių dovanų rinkiniu ir mėgaukitės nuoširdžiu dėkingumu.

Dovanos moterims internetu, gera kaina ir greitas pristatymas

Visos dovanos kaip ir dovanų rinkiniai yra mūsų sandėliuose, tad pristatymas yra greitas, o ir dažnu atveju nemokamas. Tad, jeigu Jūsų miestas yra Vilnius, Klaipėda, Kaunas, Alytus, Panevėžys, Šiauliai, Marijampolė, Utena, Mažeikiai ir kiti miestai, mes galime garantuoti, kad mūsų kurjeriai pristatys visas siuntas laiku. Be to mūsų parduotuvėse yra visada gera kaina, nuolaidos ir įvairios akcijos, todėl pasinaudokite šiomis progomis ir kokybiškus gaminius įsigykite pigiau.

Reikalingos dovanos moterims? Apsilankykite pas mus! Čia dovanų idėjos, originalios dovanos ir gera kaina garantuota. Sudominome? Įsigykite, džiaukitės ir nenustokite stebinti!

Rodyti daugiau