NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   

Vaikai iš prigimties yra labai judrūs ir smalsūs. Nuolatiniai jų žaidimai, dažnas tvarkos nesilaikymas ir valgymas kur papuola – neretai tai tikras galvos skausmas. O ką daryti, jei vaikai išpurvino naują kilimą? Nuo šiol išeitis yra – plaunami kilimai vaiko kambariui. Originalūs vaikiški dizainai, puiki kokybė, praktiškumas ir universalumas daro šiuos kilimus nepakeičiamus vaiko kambaryje. Pasitikite – plaunami kilimai vaiko kambariui!

Praktiški plaunami kilimai vaiko kambariui

Ne paslaptis – vaiko sveikata yra mums pats brangiausias dalykas, tad plaunamas kilimas maksimaliai pasirūpina tuo, kad kiliminė danga visada yra švari, o išplautas kilimas – mažiau kelia dulkių ir kietųjų dalelių. Tai ypač svarbu saugant vaiką nuo įvairių alergijų susirgimo, taip pat jei vaikai turi kvėpavimo takų sutrikimų. Be jokios abejonės, plaunami kilimai išsprendžia ne tik vaiko valgymo ir skysčių gėrimo ant kilimo įpročių problemą, bet jei šeimoje yra taip pat augintiniai, kurie ne visada taip pat laikosi tvarkos ir švaros, dažnai šeriasi ir mėgsta dūkti ant kilimo. Nuolatinė švara ir higiena – tai ko gero patys didžiausi plaunamo kilimo privalumai.

Iš kitos pusės šie kilimai vaiko kambariui turi guminį pagrindą, kuris ne tik užtikrina gerą sukibimą ir stabilumą, tačiau nebijo ir drėgmės, jei staiga įvyko nelaimė ir vaikas kažką išpylė. Kilimas gali būti išplautas, jei yra poreikis, greitai išdžiūsta ir jį vėl galima naudoti. Tai nuostabu!

Kilimų dizainai vaiko kambariui

Jei nusprendėte įsigyti kilimą vaiko kambariui, rinkitės mūsų kilimus. Čia rasite plačią spalvų, motyvų ir dizainų įvairovę. Skirtingi stiliai prisitaikys prie įvairių vaiko kambario interjerų. Rinkitės su su šuniuku, kačiuku ar avytėmis, patinka „Ežiukas rūke“ – turime kilimą su ežiuku, o gal „Boružėlė septintaškė“ – turime į šį motyvą. Paverskite vaiko kambarį jo svajonių kambariu!

Pirkdami kilimus vaiko kambariui, galite taip pat rinktis įvairius komplektus, pasirinkdami reikalingus dydžius bei derindami spalvų gamas. Jei turite klausimų, dėl dydžių ar kilimų priežiūros, visada galite kreiptis pas mus nurodytais kontaktais.

 

Rodyti daugiau