NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kaina
   
Prekių ženklai
Dydis
Spalva

Ar žinote, kodėl ką tik gimusiems kūdikiams dedamos vilnonės kojinės? Klausimas labai įdomus! Ir tai susiję ne tik su šiluma. Sudominome?

Naujagimio kraitelis

Iš tiesų, vos tik gimsta kūdikis, jam uždedamos vilnonės kojinės. Tai yra todėl, kad vilna ne tik geba palaikyti optimalią kūdikio kojyčių temperatūrą, bet ir skatina kraujotaką, leidžia kvėpuoti ir pašalina perteklinę drėgmę. Kraujotakos skatinimas yra labai svarbus kūdikiui, nes deguonimi ir maisto medžiagomis prisotintas kraujas keliauja greičiau, sudarydamas sąlygas geresniam kūdikio vystymuisi ir augimui. Kraujotaką skatina maži vilnos plaukeliai, kurie švelniai kutena kūdikio odelę. Iš kitos pusės, kūdikio odelė ne tik kvėpuoja, bet ir išskiria nemažą drėgmės kiekį. Tad vilnonės kojinės kaip ir merino vilnos rūbeliai sudaro idealias sąlygas kūdikio odelei laisvai kvėpuoti ir leidžia lengviau išgarinti perteklinę drėgmę nei įprasti audiniai.

Tad, besiruošiantiems susilaukti kūdikio, tikrai labai rekomenduojame pasirūpinti vilnonėmis kojinėmis kūdikiams.

Dovanos naujagimiams – vilnonės kojinės kūdikiams

Einate į aplankynas? Reikalingos dovanos naujagimiams gimimo proga? O gal ieškote dovanos krikštynų proga? Ir nežinote ką pasirinkti? Ieškote praktiškos ir naudingos dovanos? Nežinote, koks turi būti kūdikio kraitelis? Rinkitės vilnones kojines naujagimiams ir tikrai neprašausite. Tai labai praktiška dovana, kuri visada bus panaudota. Kojinės berniukams, ar kojinės mergaitėms – visa tai galite rasti čia. Šios kojinės pagamintos iš aukščiausios kokybės merino vilnos, yra labai švelnios, lengvos ir šiltos, tad kūdikis tikrai liks patenkintas.

O jei reikalingas didesnis naujagimio kraitelis, šalia kojinių puikiausiai tiks merino vilnos pledukas kūdikiams.

Tad nedvejokite ir pasirinkite tik aukščiausios kokybės gaminius, juk Jūsų kūdikis tos vertas.

Rodyti daugiau