NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   

Kai reikalingos dovanos vyrams ar dovanos moterims, kai ieškote praktiškos, stilingos ir kokybiškos dovanos, kartais tai atrodo misija neįmanoma, nes nesinori dovanoti ką nors nuobodaus ir nepraktiško. Tad rinkitės tas dovanos, kurios iš tikrųjų teikia tik geriausias emocijas, o už jas sakomas didelis AČIŪ. Namų kvapai ir jų rinkiniai Jūsų pasirinkimui

Namų kvapai ir kvepiančios žvakės

Jaukumas, malonus kvapas ir kerinti žvakių šviesa – šis rinkinys idealiai tinka kaip dovana gimtadienio proga ar įkurtuvių proga. Stilinga pakuotė, modernus dizainas ir puikus dovanos išpildymas – tai viskas ko reikia, kad Jūsų dovana atrodytų nepriekaištingai. Reikalingos dovanos draugei? O gal dovanos mamai ar žmonai? Šis rinkinys - tai būtų iš ties puikus pasirinkimas. Tad nedvejokite, įsigykite, dovanokite ir mėgaukitės nepakartojamomis emocijomis.

Namų kvapai ir sojų žvakės

Patinka sojų vaško žvakės? Dievinate šios žvakės kvapą ir sukuriamą atmosferą? Patinka ir namų kvapai? Tada šis rinkinys, kaip dovana, yra kaip tik Jums. Idealus pasirinkimas, norint nustebinti mums svarbias moteris ir drauges. Šie rinkiniai yra nepriekaištingas pasirinkimas, kai reikalingos dovanos moterims, žmonai, sese, mamai ar net draugei.

Namų kvapai ir prabangūs šalikai

Reikalinga prabangi dovana iki 100 Eur? Norite, kad dovana turėtų stilingą įpakavimą? Jums patinka dovanų rinkiniai? Dovanų rinkinys „Namų kvapai ir šalikas“ yra geras pasirinkimas ieškantiems originalių ir kokybiškų dovanų. Tiek šalikai, tiek ir namų kvapai gali būti pasirinkti. Rinkitės Jums patinkančią šalikų spalvą ir geriausiai tinkantį kvapą iš mūsų asortimento ir susikurkite norimą dovanų rinkinį čia ir dabar. Nepraleiskite progos nustebinti sau mylimus žmones, nes šis pasirinkimas tikrai yra vertas Jūsų dėmesio.

Šie rinkiniai yra ko gero vienas geriausių pasirinkimų kaip verslo dovanos, nes prabangus ir estetiškas įpakavimas suteikia solidumo, nuostabios kokybės šalikai bei namų kvapai – nepakartojamas emocijas. Visos šios dovanos gali būti personalizuotos su įmonės logo, tad tikrai verta į tai atkreipti dėmesį.

Namų kvapus galite pasirinkti iš septinių skirtingų kvapų, tuo tarpu šalikų – iš viso asortimento, kurį turime. Čia gali būti ir juodas šalikas, ir baltas ar rudas šalikas, nuostabiai atrodo šalikas su langeliais juodas ar rudas ir t.t.

Namų kvapai ir pledai

Namų kvapų ir pledo rinkinys – tai prabangus dovanų rinkinys, išskirtinumo beieškantiems žmonėms. Šį rinkinį sudaro dėžutė, pledas ir namų kvapas, kuris įsideda į tam specialiai paruoštą įdėklą. Čia taip pat galima pridėti ir sveikinimo atviruką, siekiant padaryti dovaną dar patrauklesnę, mielesnę ir labiau išskirtinę. Šie rinkiniai, kaip ir „Namų kvapas ir šalikas“ rinkinys, gali būti kaip dovanos vyrams ar dovanos moterims, taip pat atitinkamai ir tam tikroms progoms, kaip dovana draugei, gimtadienio dovana ar įkurtuvių dovana.

Jeigu Jums reikalingos verslo dovanos, visi šie rinkiniai taip pat gali būti personalizuoti ar kitaip suasmeninti, t.y. mes galime pasirūpinti, kad šios dovanos būtų su įmonių logo ar kitais dizaino elementais. Kainos ir pasiūlymai pateikiami kiekvieną kartą įvertinus personalizavimo poreikį.

Originalios Kalėdinės dovanos

Jei Jums reikalingos išskirtinės dovanos Kalėdoms, šie dovanų rinkiniai ko gero yra vienas geriausių pasirinkimų. Jie turi patrauklias ir estetiškas dovanų dėžutes, čia taip pat gali atrasti vietą ir Kalėdinis atvirukas.

Visos Kalėdų dovanos yra mūsų sandėliuose, todėl pristatymas yra greitas ir operatyvus. Geros kainos, išskirtinis dėmesys, originali dovana internetu – tai greita, paprasta ir nebrangu.

Dovanokite dovanas sau brangiems žmonės, ir nepamirškite, kad kiekviena Kalėdinė dovana turi būti ne tik kokybiška, bet ir dovanojama iš visos širdies.

Rodyti daugiau