NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   

Terasa – tai vasaros erdvė. Čia mes auginame gėles, skaitome knygą, geriame rytinę kavą ar praleidžiame maloniai vakarą su savo bičiuliais. Tai erdvė, kuri turi tikslinę paskirtį – tai mūsų poilsio zona. Tad ši vieta visada turi būti ypatinga, kupina malonių ir širdį veriančių emocijų. Čia viskas turi būti tobula!

Stilingi kilimai ir kilimėliai terasai

Kaip ir kiekvienai namų erdvei, taip ir terasai, yra sukurti specialūs lauko kilimai ir kilimėliai. Platus dizainų pasirinkimas, intensyvios, neblunkančios spalvos, nepriekaištinga kokybė ir kilimėliai su guminiu pagrindu, nebijantys lietaus ir drėgmės. Tai yra būtent tai, ko visada Jums reikėjo. Ryškaus, originalaus ir spalvingo terasos interjero akcento. Rinkitės nuotaikingus, meniškus ar spalvingus dizainus, originaliu motyvus ir sukurkite terasos erdvei nepakartojamą aurą. Mes esame tikri, šie kilimai tikrai bus pastebėti ir apipilti komplimentais.

Plaunami kilimai ir kilimėliai Wash+Dry terasai

Šie kilimai specialiai sukurti ne tik išskirtiniam namų interjerui, tačiau ir idealios švaros palaikymui namuose, terasoje ar kitoje vietoje, nes patys gaminiai gali būti skalbiami ir plaunami namų sąlygomis. Tai puikus sprendimas siekiantiems užtikrinti nepriekaištingą higieną ir švarą patalpose. Visi kilimai ir kilimėliai su gumos pagrindu gali būti skalbiami skalbimo mašinose, neviršijant 60 laipsnių temperatūros bei naudojant švelnią plovimo priemonę. Be to juos galime džiovinti ir automatinėse džiovyklėse. Tai ypač gera naujiena įvairiomis alergijomis sergantiems žmonėms, nes dažnai plaunami kilimai mažiau teršia orą kietosiomis dalelėmis ir dulkėmis. Bet to tai ypač praktiškas sprendimas šeimoms, turinčioms vaikus ar mylintiems gyvūnus. Ir viskas labai paprasta – kilimėlis išsipurvino, jūs jį vėl skalbiate. Galite plauti tiek, kiek reikės – spalvos išliks visada intensyvios ir nenubluks.

Kilimėlis yra labai plonas, tad, jei nusprendėte jį patiesti prie durų, dažniausiai tai nesudarys problemų su durų atidarymu. Be to guminis pagrindas puikiai praleidžia šilumą, tad galite jį tiesti ir ant šildomų grindų. Tai labai patogu.

Šiems kilimams yra suteikiama 5 metų garantija. Jie yra pagaminti Europos Sąjungoje, laikantis griežtų ISO sertifikato reikalavimų.

Apsaugokite savo grindis, palaikykite nuolatinę švarą ir įneškite naujų mados vėjų į savo namus – išskirtiniai kilimai terasai Jūsų laukia.

Neužmirštamos dovanos įkurtuvių proga

Norite būti originalūs? Reikalingos dovanos įkurtuvių proga? Šie kilimai ir kilimėliai yra idealus pasirinkimas, nes tai kokybiška, labai praktiška ir stilinga dovana. Tai daiktas, kuris bus visada panaudotas. Tad ar gali būti kas nors dar geriau?

Žinoma, jei Jums reikalingos dovanos moterims ar vyrams gimtadienio proga, o gal vestuvių proga, ar galiausiai Kalėdinės dovanos neduoda Jums ramybės, pasirinkite Jums patikusį dizainą, dydį ir spalvų paletę – mes esame tikri, su šia dovanų idėja Jūs būsite favoritas.

 

Rodyti daugiau