NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kaina
   
Dydis
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Spalvoti tekstiliniai kabeliai arba dažnai liaudiškai vadinami spalvoti medžiaginiai laidai dažniausiai naudojami apšvietimo sistemoms arba retro stiliaus virštinkinei instaliacijai.

Spalvotų kabelių gamyba

Visi tekstiliniai kabeliai , kuriuos galima rasti mūsų svetainėje, gaminami iš sertifikuotų Europoje pagamintų elektros kabelių apipinant juos atitinkamos spalvos 100 procentų poliesterio gijomis. Standartiniai kabeliai, kuriuos galite rasti prekyboje, yra dvigysliai, trigysliai, pinti – 2x0,75 , 3x0,75 , 2x1,5 , 3x1,5 , 3x2,5. Jei Jums reikalingi kitų specifikacijų kabeliai, mes turime galimybę apipinti ir juos, jei tai leidžia turima technologija. Visa gamyba, kuri gaminama pagal individualius užsakymus, turi minimalius kiekius. Jei klientai nori gamintis pagal savo poreikį, spalvas, visada rekomenduojame susisiekti tiesiogiai su mumis ir aptarti bendradarbiavimo galimybes.

Spalvoti laidai - retro stilius arba išskirtinis interjeras

Spalvoti medžiaginiai kabeliai, laidai, apipinti poliesteriu, visada atrodo stilingai ir originaliai. Jei reikalingas spalvotas laidas ar kabelis šviestuvui ar keliems šviestuvams, ar norite sukurti įdomią ir originalią virštinkinę dekoratyvinę instaliaciją, spalvoti kabeliai yra išties geras pasirinkimas. Čia galite rasti tokius laidus kaip juodas, baltas, raudonas, tamsiai mėlynas, žalias, violetinis, pilkas, tamsiai pilkas, geltonas, rudas ir kt.

Jeigu jūsų pasirinkimą lemia spalvos, tad drąsiai galime teigti, kad tiek juoda, balta, ruda, raudona, pilka, violetinė, žalsva, geltona ir kt. Tinka būti maišomos įvairiuose interjero sprendimuose, kai spalvų žaismas vaidina didelę rolę interjere.

Spalvoti kabeliai šviestuvams

Šie kabeliai idealiai tinka pakabinamų šviestuvų sistemoms gaminti. Jums reikalingas reikiamos spalvos spalvotas medžiaginis kabelis šviestuvui, kabelio laikiklis, cokolis ir lėkštutė ar gaubtas prie lubų. Pačios populiariausios spalvos yra balta, juoda, ruda ir raudona. Vis dėlto jei nusprendėte naudoti ir kitas spalvas kaip ruda, tamsiai ar šviesiai pilka, žalia, geltona, violetinė – tikrai neprašausite, nes savo interjerui suteiksite daugiau žaismingumo. Apšvietimo sistemoms dažniausiai naudojami 2x0,75, 2x1,5 ar 3x0,75 kabeliai.

Spalvoti laidai ir kabeliai virštinkinei instaliacijai.

Renkantis šiuos kabelius, svarbu atkreipti dėmesį ir pasiskaičiuoti, kokio pralaidumo elektros kabelio Jums reikia. Šiuo atveju dažniausiai naudojami trigysliai laidai, kur galima pajungti įžeminimą elektros įrenginiams. Tad populiariausi sprendimai yra 3x1,5 ir 3x2,5. Jei nerandate kabelio spalvos, kurios Jums reikia, kreipkitės į mūsų specialistus ir mes pasistengsime Jums padėti, tik reikėtų atkreipti dėmesį, kad visi spalvoti kabeliai, kurie yra apipinami pagal specialius užsakymus, turi minimalius užsakymus. Daugiau informacijos gausite paskambinę nurodytais kontaktais.

Kaip pritvirtinti laidą ar kabelį prie lubų ar sienos?

Jeigu reikalingi tvirtinimo elementai dekoratyviniam, retro stiliaus apšvietimui ar virštinkinei instaliacijai, mes galime Jums pasiūlyti kabelio laikiklius, kurie tvirtinasi prie sienos ar lubų. Šiuo atveju kabelio ar laido laikikliai gali būti pagaminti iš aliuminio ar keramikos. Jie gali būti  tvirtinami tiek pinti kabeliai, ar monolitiniai kabeliai. Jei reikalingi kabelio fiksatoriai, laikikliai ar tvirtinimo elementai, prieš juos įsigydami, perskaitykite gaminio aprašymą ir įsitikinkite, kad šie kabelių fiksatoriai, izoliatoriai ar laikikliai tikrai tiks Jūsų pasirinktam spalvotam ar pintam laidui.

Prekyba internetu

Visi spalvoti kabeliai lempai, šviestuvui, ar sienai parduodami internetu tiesiai iš mūsų sandėlio už visada gerą kainą, todėl pristatymas yra labai greitas. Kaina su akcija ar nuolaida gali būti tik tuo atveju, jei yra išparduodami sandėlio likučiai.

Tai universalūs kabeliai, kurie tinka tiek šviestuvams, tiek pastatomai lempai, ar pastatomam šviestuvui, tiek ir virštinkinei instaliacijai, sienos dekorui ir pan. Jei turite klausimų, kreipkitės Jums patogiu metu.

Rodyti daugiau