NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kategorija
  • Namų kvapų rinkiniai
  • Namų kvapai su lazdelėmis
Rinkiniai
Kaina
   

Lietuviški namų kvapai UNU – stilius, kokybė ir visada gera kaina

Kvapai mus supa nuolatos, jie daro įtaką mūsų sprendimams ir emocijoms. Ir nesvarbu kur Jūs bebūtumėte – gamta, namai, draugų kompanija ar darbas. Malonūs, jausmingi ir širdį glostantys kvapai kelia mums žavingus prisiminimus, kuriuose iškyla nepamirštamos akimirkos, kurias norisi kas kartą prisiminti. Tie kvapai kelia mums nuotaiką, padeda ryte žvaliai atsikelti, o naktį saldžiai užmigti. Kartais mums primena atostogas su banguojančia jūra, kartais neužmirštamą vakarėlį. Kiekvienas kvapas turi savo istoriją, kuri kiekvieną kartą yra skirtinga. Ir tai nieko nestebina, nes tas istorijas kuriate Jūs, kiekvieną kartą vis kitaip, iš naujo pagal save!

Namų kvapai UNU namų interjere

Namų kvapas – tai Jūsų istorijos dalis. Jūs jo ieškote, paskui renkatės, analizuojate, kol galiausiai priimate sprendimą ir su juo susigyvenate. Tai tarsi Jūsų asmeninė žinutė kiekvienam – tai mano erdvė, toks tos erdvės kvapas, toks mano pasirinkimas. Ir tas pasirinkimas yra tarsi Jūsų asmenybės išraiška, pasas ar ID kortelė, kuri nusako skonius, nuotaikas ir polinkius.

Malonūs, jausmingi ir namams priderinti kvapai tarsi su jais susigyvena ir tampa visumos dalimi. Kvapais galima užmaskuoti interjero trūkumus, ar pagyvinti ir išryškinti tam tikrus elementus, ar net gi sužadinti smalsumą. Jeigu namuose vyrauja konservatyvus stilius, daug senovinių baldų, paveikslų ir t.t. – čia tiktų sodresnis namų kvapas, kuris erdvėms suteikia atitinkamo solidumo ir atvirkščiai, jei namai pulsuoja energija, veržlumu ir nesibaigiančių vakarėlių ritmu, reikėtų rinktis lengvesnius ir gaivesnius kvapus. Tad nenuostabu, kad iš kvapo mes galime susidaryti pirminį įspūdį apie čia gyvenančių žmonių skonius, jausmus ir gyvenimo būdą.

Ar tai prabangūs namų kvapai, ar nišiniai, ar tiesiog namų kvapas už gerą kainą – visai nėra svarbu, jei tas kvapas Jums netinka, o erdvė jo nepriima, todėl labai svarbu šioje vietoje išlikti principingiems, nepasiduoti kitų įtakai ir pasirinkti tai, kas patinka patiems ir tinka Jūsų namams. Geras kvapas – visada yra Jūsų kvapas!

Namų kvapai namams UNU – jauki interjero detalė

Kaip jau minėjome, kvapai namų interjere užima svarbią vietą. Iš kitos pusės ir pats namų kvapas su buteliuku ir lazdelėmis yra tam tikra interjero detalė. Štai kodėl namų kūrėjai nuolatos akcentuoja ne tik patį kvapą, bet ir patį vizualinį pateikimą.

Kvapų buteliukai – tai tarsi atskiras pasaulis. Įvairios formos, medžiagos, spalvos ir jų išraiškos sukuria galimybę išsirinkti sau tinkantį ir patinkantį interjero aksesuarą. Juoda, balta, raudona ar bet kuri kita spalva gali idealiai derėti Jūsų pasirinktoje erdvėje, stovėti ant baldų, židinio ar palangės. Skirtingos erdvės, skirtingi stiliai – gali būti ir skirtingi buteliukai, svarbu, kad šioje vietoje atskiri kvapai nesimaišytų ir nesudarytų kvapų „chaoso“. Tuo galite pasirūpinti reguliuodami lazdelių, pagaliukų skaičių ar kitaip reguliuodami kvapo intensyvumo kiekį, patenkantį į patalpą.

Žinoma, jei nepatinka buteliukai ir lazdelės yra ir kita alternatyva – purškiami namų kvapai. Tai yra tobulas sprendimas, kai norisi labai greito efekto, arba tiesiog nėra kur padėti buteliuko su lazdelėmis. Purškiami namų kvapai yra išpilstyti į patogią tarą su rankenėle, todėl jų naudojimas yra labai paprastas.

Vis dėlto, kaip nekaltai atrodytų namų kvapai, atkreipkite dėmesį į gaminio aprašymą. Pasitaiko atvejų, kai žmogus dėl vienų ar kitų priežasčių negali toleruoti vieno ar kito kvapo, dėl to siūloma tokių kvapų nenaudoti, pasirenkant kitų kvapų alternatyvas.

Kvapnieji aliejai – pasaulių įvairovė

Visi mūsų pristatomi kvapai yra gaunami maišant įvairių rūšių kvapniuosius aliejus, kurie išgaunami skirtingose pasaulio vietose. Tad nenuostabu, kad šalia mums įprastų ir jau pažįstamų kvapų galima atrasti išties egzotiškų pasirinkimų, kurie nukeltų mus toli toli nuo mūsų namų.

Vieni kvapai yra lengvesni ir gaivesni, kiti sunkesni ir labiau tinkami solidžioms erdvėms, namų kvapas pavasariui ir vasarai dažnai būna kitoks nei rekomenduojami namų kvapai rudeniui ar žiemai. Ir žinoma – Kalėdinis namų kvapas, kuris turi simbolizuoti, kad laukiamiausia metų šventė netrukus pasibels į mūsų duris. Ir daug kitų kvapų kitoms progoms ir situacijoms. Tad kokį pasirinksite Jūs? Čia jau Jūsų reikalas.

Mūsų namų kvapų kolekcijos kūrimui naudojami šie pagrindiniai kvapnieji aliejai, su dominuojančių kvapų natomis: Obuoliai, Raudonosios vynuogės, Ambra, Greipfrutas, Raudonasis apelsinas, Rožių žiedai, Nerolis, Šalavijas, Baltasis pačiulis, Sandalmedis, Migdolai, Kavos pupelės, Apelsinas, Eukaliptas, Baltasis kedras, Gintaras, Kardamonas, Snapučio Borbonas, Taičio Vanilė.

Kurdami kiekvieną kvapą, specialistai maišo įvairius aliejus, siekiant išgauti optimaliausią, geriausią ir patraukliausią kvapą. Žinoma, koks kvapas yra geriausias, sprendžia pirkėjai, todėl mes savo kolekcijoje pateikiame tik kokybiškus, prabangius savo kvapų išraiška ir mūsų širdžiai artimus namų kvapus.

Gera kaina, apsipirkimas internetu ir greitas pristatymas

Brangūs namų kvapai ir prabangus įpakavimas nereiškia, kad namų kvapas bus išties geras ir pateisins visus Jūsų lūkesčius, tad visada skatiname rinktis tuos prekinius ženklus (brendus), kurie yra gerai pažįstami, vertina savo vardą ir reputaciją. Lietuviški namų kvapai visada pasižymėjo geru kokybės ir kainos santykiu. Čia galima išsirinkti įvairių modifikacijų, skonių ir koncentracijų kvapus, kurie išlaiko kvapą 60 - 180 dienų ir ilgiau.

Visi mūsų pristatomi namų kvapai parduodami internetu, nepatiriant papildomų pardavimų kaštų, todėl visada galima pasiūlyti gerą ir patrauklią kainą kiekvienam klientui. Namų kvapai yra supakuoti į simpatiškas ir saugias dėžutes, todėl transportavimo metu nenukenčia ir puikiai tinka kaip dovanų idėjos kiekvienai progai. Visas namų kvapų asortimentas yra mūsų sandėliuose, todėl pristatymas yra greitas ir sklandus. Mūsų klientai taip pat gali mėgautis tuo, kad nemokamas pristatymas pas mus nėra tabu. Jis dažniausiai taikomas pristatant gaminius per kurjerį į terminalą ar paštomatą. Terminalų ir paštomatų sąrašą galite rasti elektroninėje svetainėje vykdant apsipirkimo operaciją, kai reikia nurodyti ar pasirinkti adresą. Gaminiai dažniausiai yra pristatomi per 24 valandas.

Jeigu klientai ieško dar geresnės kainos, neretai šie kvapai yra parduodami su akcija ar nuolaida. Būtent, akcijos ir nuolaidos padeda mūsų klientams nemažai sutaupyti, tad sekite naujienas ir nepraleiskite galimybės įsigyti mūsų gaminių pigiau internetu.

Dovanos ir moterims, ir vyrams

Namų kvapai yra idealus pasirinkimas kaip dovanos įvairiomis progomis. Ieškote gimtadienio dovanos, ar dovanos įkurtuvių proga – rinkitės vieną ir kelis iš mūsų siūlomo asortimento. Tai rinktiniai kvapai, atrinkti specialiai mūsų šiaurės šalių skoniui, tad neabejojame, kad tam, kam dovanojate, tikrai patiks. Simpatiškas buteliukas, lazdelės, išskirtinė pakuotė – tai viskas ko reikia idealiai dovanai. Čia galite taip pat įdėti palinkėjimą ar atviruką su Jūsų sveikinimais tiesiai į dėžutę.

Reikalinga Kalėdinė dovana? Nedvejokite, ji puikiai tiks po Kalėdine eglute. Dėžutę lengvai galima apjuosti šventiniais atributais, o ir patys kvapai supakuoti taip, kad jie gali taip pat ir būti dovanų rinkinio dalis.

Jei turite klausimų ar nesate tikri, kokį kvapą pasirinkti, kreipkitės pas mūsų specialistus, jie su malonumu Jums pagelbės.

Lietuviškos verslo dovanos

Lietuviški kvapai tęsia gražią tradiciją „Made in Lithuania“ pristatydami savo galimybes verslo klientams pasirenkantiems namų kvapus kaip verslo dovanas. Tai yra puikus pasirinkimas, pristatant mūsų kultūrą, skonius ir papročius. Tinka tiek kaip dovanos darbuotojams ar verslo partneriams, tiek kaip ir lietuviškos dovanos užsienio svečiui.

Visi namų kvapai gali būti paruošti specialiai įmonėms pagal jų poreikius, personalizuojant, kai gaminamos etiketės, lipdukai ar dovanų dėžutės su įmonės logo, pridedant atvirukus ar palinkėjimus, ar kitaip apipavidalinant pagal poreikį.

Namų kvapus galima išsirinkti paprašius įmonės specialistų, parašant atitinkamą žinutę elektroniniu paštu ar paskambinus telefonu, kvapų testerių ar pavyzdžių. Visi pavyzdžiai yra sunumeruoti bei pristatomi dėžutėje per kurjerį, o išsirinkus – grąžinami atgal įmonei. Jeigu reikalinga konsultacija kvapų klausimais, mūsų specialistai visada yra pasiruošę Jums padėti.

Išsirinkus kvapą, derinamos kitos detalės kaip gaminio personalizavimo perspektyva, kainos, kiekiai ir terminai. Visos verslo dovanos šiuo atveju gaminamos individualiai, gamybos terminai derinami atskirai.

Namų kvapai taip pat gali būti ir sudedamoji dalis, kai įmonėms reikalingi dovanų rinkiniai.

Kalėdinės verslo dovanos įprastai turi ilgesnį gamybos terminą dėl didelės tuo metų mūsų gaminių paklausos, į tai reikėtų atsižvelgti.

Jeigu įmonės turi klausimų dėl verslo dovanų, visada gali kreiptis nurodytais kontaktais patogiu metu.

Rodyti daugiau