NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   

Išskirtiniams namams – stilingi kilimai. Aukšta kokybė, praktiškumas ir naujausios mados tendencijos! Apvalūs kilimai visoms Jūsų namų erdvėms!

Apvalūs kilimai – jaukumas ir elegancija

Apvalūs ar ovalūs kilimai pirmiausia išsiskiria savo forma, kurioje nėra kampų. Nuosaiki forma žymi ne tik lengvą derinimą kambario erdvėje, tačiau sukuria jaukumo ir ramumo jausmą. Šie kilimai idealiai tinka prie panašios formos stalų. Norint interjere pabrėžti žaismingumą, galima pakloti keletą, skirtingų dydžių apvalių kilimų. Interjeras atrodys nuostabiai.

Visi apvalūs kilimai sukurti europiečių dizainerių, todėl čia kiekvienas ras sau tinkantį motyvą ar dizainą. Rinkitės provanso stilių, klasikinį ar modernų, derinkite prie interjero ir džiaukitės nuostabiu vaizdu. Šiuos kilimus galima kloti įvairiose erdvėse. Tai gali būti ir kilimai svetainei, kilimai vaiko kambariui ar kilimai miegamajam. Kad ir kur juos patiesite, jie visada atrodys nuostabiai, spalvos nebluks, o ir patį kilimą bus galima naudoti labai ilgai, nes gamintojas suteikia net 5 metų garantiją.

Kodėl verta rinktis plaunamus kilimus?

Kilimai yra įvairių tipų, rūšių ir įvairaus medžiagiškumo. Vis dėlto šiandien mūsų gyvenimo tempas yra toks didelis, kad daiktai turi tarnauti mums. Štai kodėl turėti plaunamą kilimą yra privalumas, nes, vos tik jis išsipurvina, prikaupia dulkių ar nešvarumų, jį tuo pat galima išskalbti net ir namų sąlygomis, jei kilimas telpa į Jūsų skalbyklę. Tai labai patogu, siekiant palaikyti pastovią švarą ir higieną namuose. Be to šie kilimai turi guminį pagrindą, nebijo drėgmės ir drėgnų patalpų, patiestas stabiliai guli savo vietoje, galima pakloti tiesiai ir ant šildomų grindų. Tad Jums daugiau nereikės sukti galvos, ką daryti, vos tik kilimas išsipurvina. Plaukite jį tiek, kiek širdis geidžia – apvalūs ar ovalūs kilimai visada išlaikys savo pradinę išvaizdą ir formą.

Dovanų idėjos įkurtuvių proga

Jei reikalingos dovanos sūnui ar dukrai, tėčiui ar mamai, o gal atėjo Kalėdos ir čia reikalingos Kalėdinės dovanos, drąsiai rinkitės plaunamus kilimus ir kilimėlius. Tai labai praktiška, kokybiška ir visada panaudojama dovana. Šie kilimai ne tik papuoš namų interjerą, tačiau ilgai tarnaus ir puikiai apsaugos namus nuo purvo ir kitų nešvarumų.

Turite gyvūnus? Katės ir šunys Jums kaip šeimos nariai. Šie kilimai yra idealus sprendimas turintiems augintinius. Plaukai, dulkės ir kiti nešvarumai lengvai yra išplaunami, tad turėti švarius ir higieniškus namus šiandien kaip niekuomet paprasta.

Rodyti daugiau