NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 9 18 36 72

Prabangios verslo dovanos, išskirtinis dizainas ir asmeninis dėmesys klientui – Made in Lithuania dovanos verslui. Rinkitės, mėgaukitės ir džiaukitės - verslo dovanos Kalėdoms, Kalėdinės dovanos darbuotojams, personalizuotos dovanos ir jų rinkiniai jau paruošti ir laukia Jūsų.

Aukščiausios kokybės vilnoniai pledai verslui

Prabangios verslo dovanos visada išsiskiria savo kokybe, žavesiu ir nepriekaištingu įpakavimu. Atraskite mūsų kolekcijos pledus, kurie pasižymi unikaliu mūsų regionui skirtu dizainu, aukščiausios rūšies vilna iš viso pasaulio ir natūraliu vilnos žvilgesiu. Vilnonių pledų kolekcija:

  • Pledai iš Skandinaviškos/Goltlando avių vilnos;
  • Pledai iš Naujosios Zelandijos vilnos
  • Pledai iš merino vilnos;
  • Pledai iš alpakos vilnos;
  • Itin švelnūs Baby alpaca vilnos pledai.

Pledai gali būti taip pat gaminami ir pagal klientų dizainus, su jų logotipu, palinkėjimu ar žinute. Be to visus pledus galime siuvinėti, tad, jei reikalingos siuvinėjimo paslaugos, kreipkitės pas mūsų specialistus ir mes su malonumu Jums padėsime.

Jei nepatinka siuvinėjimas, geriausia alternatyva yra etiketės gamyba. Ši paslauga kiekvienais metais tampa vis populiaresnė, nes etiketė gali atrodyti kur kas estetiškiau ir geriau reprezentuoti pačią įmonę. Etiketės gamybos ir prisiuvimo kaina yra labai panaši kaip ir siuvinėjimo, o kartais ir mažesnė, tad šis variantas tikrai atrodo labai patrauklus.

Pledai, kaip ir visi kiti mūsų gaminiai, yra išties geras pasirinkimas kaip verslo dovana verslo klientams, darbuotojams ar užsienio svečiams. Tai gaminiai, kuriuos rekomenduojame iš visos širdies.

Prabangūs šalikai ir šaliai iš vilnos

Nors rinkoje galima rasti tikrą gausybę šalikų, tačiau kokybiški šalikai yra pas retą. Mūsų pristatomi prabangūs šalikai ir šaliai verslui yra pagaminti iš aukščiausios rūšies Baby alpaka vilnos, yra labai švelnūs, minkšti ir nelinkę veltis. Šie šalikai ir šaliai skirti reprezentacijai ir ilgam nešiojimui. Jie ilgai nepraranda išskirtinio savo žavesio, puikiai nešiojasi ir išlaiko savo pradinę formą. Be to baby alpaka vilna neturi avies vilnai būdingo kvapo, tad, jei šalikai ir sudrėks, visada jausite malonią šilumą, o ne avies vilnos kvapą. Tai tikrų tikriausia verslo klasė! Šie šalikai ir šaliai jau pripažinti kaip itin kokybiški ir etikete – „Įperkama prabanga“.

Tiek šalikai, tiek ir šaliai turi prabangias dovanų dėžutes bei yra estetiškai ir stilingai supakuoti.

Šios verslo dovanos gali būti ir kaip dovanos moterims, ir kaip dovanos vyrams, nes tiek vyriški šalikai, tiek ir moteriški šalikai yra to pačio dydžio ir standarto.

Jums reikalingi šalikai verslui su įmonės logotipu, ženklu ar etikete? Ne bėda, mes Jums galime pagaminti simpatišką etiketę, ją prisiūti ir paversti šaliką vardiniu įmonės šaliku. Jei turite klausimų, visada galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais.

Šilti ir stilingi vilnoniai megztukai

Verslo dovanos ne visada turi būti tik skanios ar kvapnios? O kodėl gi nenustebinus savo darbuotojų ar verslo partnerių šiltu, kokybišku vilnoniu megztuku? Ir išties, geri daiktai niekada neprapuola, tad, jei reikalingos originalios verslo dovanos, kad ir boso dienos proga, ar įmonės gimtadienio proga, drąsiai rinkitės šiuos gaminius – vilnoniai megztukai Jūsų nenuvils. Rinkitės natūralius vilnonius megztinius bet kokiai progai. Tai gali būti tiek verslo klasės megztiniai, tiek laisvalaikio ar darbui lauke. Belieka tik gražiai supakuoti, parašyti palinkėjimą ir įteikti išskirtinę dovaną.

Odinės prijuostės verslui

Jei mėgstate gaminti, odinės prijuostės yra idealus pasirinkimas kaip Kalėdinės dovanos darbuotojams ar verslo partneriams. Graviruokite, kurkite ir puoškite šiuos gaminius, nes personalizuotos dovanos visada yra daug mielesnės ir labiau vertinamos. Be to kokybiškos odinės prijuostės turi ilgai išliekamą vertę, jos puikiai nešiojasi ir tarnauja ne vienus metus. Tai tiesiog tobula investicija į geros verslo dovanos apibrėžimą.

Verslo dovanų rinkiniai su įmonės logotipu

Klientai gali verslo dovanų rinkinius rinktis jau iš mūsų kolekcijos ar komplektuotis patys iš esamų gaminių. Svarbu, kad viskas derėtų ir keltų tik geriausias emocijas. Visi mūsų gaminiai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės žaliavų, todėl, kad ir kokios bebūtų verslo dovanos, ar tai dovanos Kalėdoms, ar dovanos įmonės vakarėliui, gimtadieniui, ar net boso dienos proga, keltų tik geriausius prisiminimus ir žavesį. Originalios ir kokybiškos dovanos visada pasilieka atmintyje ir prisiminimuose, tas įmonėms tikrai verta į tai investuoti.

Visi dovanų rinkiniai gali būti personalizuoti ar kitaip suasmeninti. Personalizuotos dovanos, vardinės dovanos su įmonių vardu, logotipu ar ženklu visada teikia įmonei daugiau naudos bei kuria nepamirštamą istoriją. Tad rinkitės tik originalius gaminius, palaikykite tvarumo iniciatyvas ir saugokime gamtą kartu.

Jūsų www.lietuviskigaminiai.lt

Rodyti daugiau