NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 9 18 36 72

Dovanodami dovanas siekiame ne tik parodyti savo dėmesį, bet ir suteikti nepamirštamas emocijas. Štai kodėl Jūsų dovanos turi būti kokybiškos, stilingos ir originalios. Geras skonis ir dėmesys – tai Jūsų įmonės vizitinė kortelė. Panagrinėkime, kokios dovanos gali būti iki 50 Eur.

Namų kvapai ir žvakės su įmonės logo

Tai vienos populiariausių verslo dovanų iš mūsų asortimento. Jūs galite rinktis Jums patinkantį kvapą, personalizuoti ar kitaip suasmeninti tiek kvapų ar žvakių indus, tiek ir savo pakuotę. Įprastai ant stiklo taros mes klijuojame specialiai įmonei sukurtus lipdukus, o ant kartoninės dėžutės – spaudą. Dizainai gali būti kuriami arba pasirenkami iš mūsų turimos bazės. Tai spalvingos ir kvapnios dovanos, kurios kuria nepakartojamą aplinką tiek namuose, tiek ir viešose erdvėse, tad, jei Jums reikalingos dovanos darbuotojams, verslo partneriams ir užsienio svečiui, rinkitės namų kvapus ir žvakes su Jūsų įmonės logo ir tikrai liksite patenkinti rezultatu.

Visa gamyba vyksta Lietuvoje, tačiau, norintys užsisakyti didesnius kiekius, turėtų mus informuoti iš anksto. Kiekvieną kartą gamybos terminas derinamas atskirai, tačiau dažniausiai jis nebūna ilgesnis daugiau nei 4 savaitės. Turėkite omeny, kad Kalėdinis laikotarpis yra labai užimtas, tad dovanos Kalėdoms turėtų būti ruošiamos iš anksto.

Staltiesės ir servetėlės

Specialiai Jums pagamintos staltiesės ir servetėlės su lietuviškais raštais – išskirtinės reprezentacinės dovanos tiek verslo partneriams, tiek ir užsienio svečiams. Rinkitės ir dovanokite – aukštaitiški, žemaitiški, dzūkiški, suvalkietiški ir Mažosios Lietuvos raštai ir motyvai. Tai išskirtinės ir originalios verslo dovanos kiekvienai progai, žyminčios mūsų lietuvišką identitetą, kultūrą ir istorija. Visi šie gaminiai gali turėti dovanų dėžutes, tad jei Jums patinka šios dovanų idėjos, kreipkitės pas jums ir mes su malonumu aptarsime gamybos galimybes.

Durų kilimėliai su specialiai sukurtu dizainu - NAUJIENA

Ar durų kilimėliai gali būti kaip verslo dovanos? Kodėl gi ne, ypač jei yra sukurti šmaikštūs ir linksmi durų kilimėlių dizainai. Juk durų kilimėlius naudoja visi, o jie dažnai būna patiesti prie lauko durų. Tad tai ne tik praktiška dovana įmonės darbuotojams, tačiau ir išskirtinė galimybė pasireklamuoti įmonei. Pasidalinkite su mumis savo idėjomis, o mes pasiūlysime savo gamybos galimybes.

Būkite pirmi ir pasinaudokite šia galimybe – originalios verslo dovanos juk visada sulaukia daugiau dėmesio.

Pledai ir rankšluosčiai

Pledai ir rankšluosčiai yra vienas populiariausių pasirinkimų, įmonėms ieškančioms verslo dovanų. Pledai yra idealus pasirinkimas siekiant dovanoti praktišką dovaną žiemos metui, todėl tai nuostabus pasirinkimas kaip kalėdinė dovana įmonės darbuotojams ar verslo partneriams. Rankšluosčiai dažniausiai yra dovanojami vasaros metu, nes žmonės daugiau laiko praleidžia prie vandens telkinių.

Personalizuoti siuvinėti pledai gali būti geras būdas kurti teigiamą įmonės įvaizdį, taip pat ilgalaikį ryšį su savo darbuotojais, nes dovanos visada stiprina draugystę. Iš kitos pusės, rankšluosčiai ar paplūdimio pledai gali būti ne tik siuvinėjami, tačiau ir turėti spaudos galimybes, kai sukuriamas specialiai įmonei dizainas ir užspaudžiamas ant medžiagos. Žinoma, tai speciali technologija, kuri yra naudojama tik su tam tikromis medžiagomis, todėl čia geriausiai pasikonsultuoti su mūsų specialistais ir aptarti gamybos galimybes.

Išskirtiniai ir kokybiški gaminiai visada atkreipia į save dėmesį, tad įmonėms tikrai apsimoka į tai investuoti.

Pirkinių krepšiai, išskirtinės rankinės ir kuprinės

Ieškote originalumo ir tvarumo. Norite turėti išskirtines dovanas, kurios teiktų ne tik džiaugsmą Jūsų darbuotojams, bet ir gražiai pristatytų ir pačią įmonę? Rinkitės šiuos gaminius ir liksite sužavėti. Pagaminti pagal specialią technologiją, šie pirkinių, kelioniniai krepšiai, rankinės, kuprinės, kosmetinės ir t.t. yra kuriami pagal suderintą su klientu dizainą. Čia fantazija neturi ribų: spalvos, įvairūs dizainai ir motyvai su įmonės logotipu. Ir viskas pagaminta Lietuvoje. Norite išskirtinio gaminio? Pasinaudokite mūsų Lietuvos ar užsienio kūrėjų darbais ir sukurkite tikrą šedevrą kaip verslo dovanos įmonei.

Menas, mada, stilius ir išskirtinis dizainas su Jūsų logo jau yra misija įmanoma. Kreipkitės pas mus dėl gamybos galimybių ir mes Jums atversime tikrą nuostabų tekstilinį pasaulį, kur mada pražysta vis naujomis spalvomis, o formos ir stiliai nenuspėjami kaip ir mūsų gyvenimas.

Dovanų rinkiniai

Mūsų turimi dovanų rinkiniai gali būti dovanojami įvairiomis progomis: tai gali būti ir Kalėdinės dovanos, ar įmonės dovanos gimtadienio proga. Jums belieka tik išsirinkti, o mes galėsime Jums pasiūlyti papildomas personalizavimo galimybes. Visos mūsų dovanos gali būti pagamintos specialiai pagal jus, jei tai leidžia technologija, tik reikia atkreipti dėmesį, kad individualūs užsakymai trunka ilgiau, nes reikia ir suderinti dizainą, ir atitinkamai paruošti pačią gamybą.

Individualūs dovanų rinkiniai įmonėms

Jei jūs nerandate, kas Jums patinka iš mūsų dovanų rinkinių – nieko tokio, mes galime sukomplektuoti specialiai pagal Jus. Prabangios dovanų dėžutės, Jūsų pasirinkti gaminiai ir originalus supakavimas – tai viskas, ko Jums reikia. Kreipkitės į mūsų specialistus ir mes mielai su Jumis pasidalinsime savo tarptautine patirtimi dovanų srityje. Rinkitės lietuviškus gaminius ir tikrai liksite nustebinti aušta kokybe, nepriekaištingu dizainu ir originalia pakuote.

Kalėdinės dovanų idėjos – dovanos moterims ir dovanos vyrams

Artėja Kalėdinis laikas ir norite nustebinti savo kolegas, darbuotojus ir verslo partnerius Kalėdinėmis dovanomis? Rinkitės lietuviškus gaminius, idealiai supakuotus į dovanų dėžutes. Tai ne tik išskirtiniai gaminiai, šiuolaikiškas stilius ir įkvepiantis išskirtinumas – mes kuriame geriausias emocijas Jums. Būtent, dovanos ir turi teikti tokias emocijas ir susižavėjimą, kad visi būti ne tik patenkinti, bet ir didžiuotųsi išskirtiniu įmonės dėmesiu. Rinkitės gaminius iš mūsų plataus asortimento ir būkite stilingi bei originalūs.

Rodyti daugiau