NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Dydis
Spalva

Lovatiesės, pledai ir užklotai – kuriantiems namus sau

Namai – tai mūsų saviraiškos rezultatas. Visada smagu jais rūpintis, puošti ir gražinti.

Lovatiesės, antklodės, pledai – tai funkciniai dizaino elementai, kurie ne tik apsaugo mūsų patalus, tačiau pagyvina kambario interjerą, suteikia jam jaukumo. Geras spalvų, dizaino ir medžiagiškumo parinkimas ne tik suteikia jūsų erdvei malonų pojūtį, tačiau ir apjungia kartais skirtingus elementus į bendrą visumą, todėl be galo svarbu tinkamai išsirinkti šį lovos dekoro elementą.

Kaip išsirinkti lovatiesę?

Renkantis lovatiesę, pledą ar užklotą svarbu atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:

Kaip išsirinkti lovatiesę, pledą ar lovos užklotą?

Lova gali būti užklota pilnai arba dalinai. Siekdami pilnai užkloti lovą, reikia atkreipti dėmesį, kad lovatiesės dydis turėtų būti didesnis už užklojamąjį lovos plotą, tačiau ne per didelis, t.y. priklausomai nuo lovos aukščio, lovatiesė neturėtų siekti grindų ir būti pakilusi nuo jų 5-10 cm. Tai svarbu dėl natūralios ventiliacijos čiužiniui, jei lovos konstrukcija tai leidžia. Kitas svarbus aspektas, jei lovatiesė guli  ant žemės, yra didesnė tikimybė paslysti, be to ji greičiau dėvisi ir purvinasi. Reikia atkreipti taip pat dėmesį, jog pledai su kutais kaip užklotai klojami skersai, kad kutai gražiai kristų šonuose. Tokiam pasirinkimui rekomenduojame 220X260 arba 220X240 dydžius standartiniai dviguliai lovai.

Jeigu nusprendėte lovą užkloti dalinai, tam geriausia tinka pledas su kutais, kuris yra ilgesnis už lovą per plotį apie 40 cm. t.y., jei lova yra 200 cm. pločio, rinkitės pledą 240 cm ilgio. Toks lovos užklojimo būdas yra populiariausias pasaulyje, todėl kad tokiu būtu galima lovą pagražinti įvairiausių dydžių ir spalvų pagalvėlėmis, o ir pačiu pledu užsikloti yra daug paprasčiau ir lengviau dėl jo mažesnio dydžio. Tokiam sprendimui rekomenduojame rinktis pledą ar kitą lovatiesę 140X240 dviguliai lovai ir 140X200 ar 130X180 vienguliai lovai.

Lovatiesė - medžiagiškumas ir sudėtis

Lovatiesės, užkloto ar pledo medžiagiškumas yra labai svarbus atsižvelgiant į metų laikus. Vasarą paprastai naudojami lengvesni audiniai, ar tie audiniai, kurie geba vėsinti, lengviau prižiūrimi – tai linas, medvilnė ir šilkas. Žiemos laikui rekomenduojame rinktis vilnonius audinius – jie suteikia namams malonios šilumos jausmą, jaukumo, o ir reikalui esant, gali ir sušildyti.

Skandinaviškas dizainas ir spalvų derinimas

Lovatiesės ir pledai yra skirti ne tik apsaugoti patalus, tačiau ir sujungti kambaryje esančius kartais ir skirtingus dizaino elementus į bendrą visumą, todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti dizaino raštus ir jų atspalvius. Nėra griežtai apibrėžtų taisyklių renkantis lovatieses ir pledus – visos palvos ir dizainai yra galimi, svarbu kad derėtų bendrame kontekste ir jūs jaustumėtės komfortabiliai.

Reikia atkreipti dėmesį, kad kartais lovos užklotų bendrą vaizdą lemia ir medžiagiškumas, todėl ir tai svarbu yra įvertinti, prieš priimant vieną ar kitą sprendimą.

Jeigu nerandate Jums tinkamo varianto, galite kreiptis nurodytais kontaktais, galbūt mes galėsime pagaminti jūsų svajonių lovatiesę.  Tokiu atveju lovatiesės gaminamos pagal individualius užsakymus.

Kaip prižiūrėti lovatieses?

Lovatiesės ir pledai turi būti kas nuo karto valomi ar skalbiami priklausomai nuo gaminio priežiūros rekomendacijų. Visada vadovaukitės priežiūros etiketėmis. Rekomenduojame skalbti ar valyti ne rečiau kaip kartą per metus. Kuo gaminyje daugiau sintetikos, tuo dažniau jį reikia plauti. Jeigu gaminys yra vilnonis, reikia dažniau jį vėdinti.

Lovos užklotai ir lovatiesės – puiki dovana bet kokiai progai

Jeigu reikalingos dovanos mamai, jaunavedžiams ar įkurtuvių proga – tai vienas geriausių pasirinkimų. Kokybiški lovos pledai, lovatiesės ir užklotai tarnaus ilgai ir visada primins apie jus.

Jei turite papildomų klausimų, kreipkitės Jums patogiu metu.

Rodyti daugiau