NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Rodyti po: 9 18 36 72

Kai Kalėdinės dovanos pradeda belstis į mūsų mintis, pats metas pradėti ruoštis šioms gražiausioms metų šventėms. Tad aptarkime, kokios dovanos šiais metais gali būti populiarios ir geidžiamos.

Kalėdinė dovana vyrui

Ką padovanoti vyrui, kuris viską turi?  Šis klausimas užduodamas gana dažnai, o atsakymas nėra jau labai sudėtingas - tikriausiai jam patiktų praktiškos dovanos, kurias galėtų panaudoti bet kur. Tad apžvelkime, ką mes paruošėme šiais metais kaip „TOP DOVANOS VYRAMS“ iki 20 eurų.

Automobilių kvapai ir kvapukai  - naudingos dovanos vyrams. Taip, ši Kalėdinė dovana niekada neprapuls ir suteiks daug džiaugsmo kiekvienam. Reikalinga dovana broliui, tėvui ar draugui? Rinkitės auto kvapus ir kvapukus, jie niekada nepaves. Be to juos galima personalizuoti ir padaryti vardinius. Juk personalizuotos dovanos ar dovanos su vardu, simboliu ar net palikta mįslinga žinute yra tokios mielos ir visada laukiamos. Pasinaudokite šia proga, juk originalios ir linksmos dovanos nebuvo taip lengvai pasiekiamos.

Skanios Kalėdinės dovanos vyrams – tai dovanų rinkiniai, kuriuose pagrindą sudaro medus. Tikrai labai praktiška ir skani dovana. Pasirūpinkite sau brangiais žmonėmis ir suteikite jiems džiaugsmą padovanodami tokią dovaną. Visi šie rinkiniai taip pat turi Kalėdinį atviruką, ant kurio galima užrašyti vardą ir sveikinimą.

Naudingos dovanos vyrams taip pat gali būti ir dovanų rinkiniai, kuriuos sudaro vonios ir dušo reikmenys. Tai gali būti ir dušo gelis, šampūnas, skutimosi putos ar skutimosi losjonas. Visi SPA ir pirties švaros reikmenys yra gražiai supakuoti ir atrodo idealiai kaip dovana vyrui iki 20 Eur.

Kalėdinė dovana moteriai

Moterys visada mėgsta staigmenas ir dėmesį, tad kuo nustebinti sau brangias moteris šiais metais?

Stilingos dovanos moterims visada buvo prie širdies. Šiai dovanų kategorijai idealiai tinka namų kvapai. Rinkitės iš mūsų asortimento Jums patinkantį kvapą ir suteikite nepakartojamas emocijas sau brangiams žmogui. Išskirtinis pasiūlymas ypatingoms moterims.

Praktiškos dovanos moterims dažniausiai susijusios su panaudojimu tiek buityje, tiek ir kitose vietose. Tam geriausiai tinka SPA ir vonios rinkiniai, kurie supakuoti gražiose dėžutėse su Kalėdiniu atviruku. Čia galite rasti ir nuostabų kvepiantį bei ryškiomis spalvomis žėrintį muilą, puikios sudėties dušo gelį ar vonios malonumui skirtą druskos burbulą.

Reikalinga įspūdinga dovana draugei? Tuomet rinkitės iš to, ką mes turime geriausio – išskirtiniai ir solidaus kvapo mašinos kvapai ir kvapukai. Auto kvapai taip pat gali būti personalizuojami, tad tai idealus variantas, kai reikalinga originali dovana. Prabangiai atrodanti dovanų dėžutė suteikia dovanai solidumo ir išskirtinumo. Ko gero tai galėtų būti geriausios dovanos draugei Kalėdų proga, kai dovana kainuoja iki 20 Eur.

Kai draugių daug, o reikalingos originalios dovanos kiekvienai draugei, tuomet geriausiai scenoje pasirodo druskos burbulai. Nuostabios spalvos, užburiantys aromatai, praktiškos dovanos moterims ir originalus įpakavimas – ko gero tai viskas, ko reikia išskirtinei dovanai iki 20 Eur. Kalėdinis atvirukas taip pat yra rinkinio dalis, tad nereikės papildomai sukti galvos dėl sveikinimo kortelės. Nuostabi dovana geriausiai draugei.

Kalėdinė dovana vaikui

Kalėdinės dovanos vaikams – tai džiaugsmas ir Kalėdų stebuklų laukimas. Todėl Kalėdų dovanos vaikams turi būti ypatingos. Visos mūsų dovanos vaikams yra sukomplektuotos taip, kad praktiška dovana būtų ir skani dovana. Atraskite naudingus daiktus ir skanumynus vaikams mūsų dovanų rinkiniuose.

Gražių švenčių ir nuostabių Kalėdų linki mūsų kolektyvas Jums visiems.

Rodyti daugiau