NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Dydis
Spalva

Linas – natūralus pluoštas, pasižymintis unikaliomis savybėmis – pralaidus orui, puikiai sugeriantis drėgmę ir prakaitą, turintis antibakterinių savybių, puikiai tinkantis jautriems, alergiškiems žmonėms.

Lininiai pledai yra itin vertinami kaip sveiki žmogui ir draugiški aplinkai.

Palyginti su medvilniniais ar kitais panašiais audiniais, lininis audinys yra tris kartus patvaresnis, todėl yra ilgaamžiškesnis audinys. Įsigykite lininį pledą internetu ir džiaugsitės šia investicija ne vienerius metus.

100 proc. lininis pledas puikiai pasitarnaus karštomis vasaros naktimis ir atgaivins, ramins jūsų kūną, todėl miegosite kokybiškai.

Lininis audinys yra skalbtas specialia technologija, todėl yra išskirtinai minkštas ir švelnus. Pakartotinai skalbiant, puikiai išlaikys savo formą, nesusitrauks.

Lininis pledas pravers namuose, nes yra naudojamas visais metų laikais. Linas dėl puikių termoizoliacinių savybių palaiko vienodą temperatūrą, tad vasarą – nesukaisite, žiemą – nesušalsite.

Dėl antistatinių savybių lininis pledas atsparesnis dėmėms ir dulkėms. Itin nesudėtinga priežiūra – mėgsta būti vėdinamas, išsitepus – skalbkite skalbimo mašinoje atsižvelgdami į gaminio priežiūros ženklus.

Dėvimas ir naudojamas ilgą laiką, linas su laiku tampa vis minkštesnis, puikiai prisitaiko prie kūno.

Lininiai pledai būdami be galo praktiški, išlaiko savo unikalumo ir prabangos jausmą.

Lininis pledas internetinėje svetainėje www.lietuviskigaminiai.lt parduodamas itin geromis kainomis tiesiai iš mūsų sandėlio Vilniuje.

Visi lininiai pledai pakuojami į dėžutę - tai puiki dovana įkurtuvių proga, vestuvių, gimtadienio progomis. Personalizuota dovana - galime pasiūlyti išskirtinį lininio pledo įpakavimą ant dėžutės išpjovę pasveikinimą, palinkėjimą, ornamentą. 

Mielai jums patarsime, kreipkitės jums patogiu metu el.paštu - lietuva@lietuviskigaminiai.lt arba telefonu +370 655 77669. 

Rodyti daugiau