NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Kuprinė –  ne tik vienas populiariausių mūsų aprangos aksesuarų, bet ir praktiškas, universalus ir ypač dažnai naudojamas daiktas. Kadangi poreikiai, tikslai ir veiklos yra skirtingos, tad ir kuprinės yra gaminamos skirtingai. Kiekviena kuprinė turi kažko savito, individualaus ir išskirtinio. Kuprinės gali būti vyriškos, moteriškos, mokyklinės, turistinės, vaikiškos, kariškos, kuprinės kelionėms ir t.t. Vienos itin praktiškos, kitos madingos ir stilingos. Vienos juodos, kitos baltos ar spalvotos. Vienos odinės kuprinės, kitos tekstilinės, vienos rankų darbo ar pramoninės. Vis dėlto, kartais tai nėra taip svarbu , kad tai firminės kuprinės, rankų darbo ar pramoninės – svarbu, kad visos jos būtų patogios, kokybiškos, gali būti stilingos ir madingos, bet svarbiausia, kad atitiktų Jūsų poreikius ir lūkesčius. Tad panagrinėkime mūsų sudarytą kuprinių sąrašą:

Kuprinės moterims UNU

Kaip išsirinkti reikiama kuprinę? Dažnai tai būna labai sunkus klausimas. Gal tai turėtų būti firminės brangios kuprinės, o gal originalios, stilingos ir madingos kuprinės, su kuriomis jausitės visada pastebimos ir išskirtinės. O gal klasikinės odinės kuprinės? Viskas priklauso nuo Jūsų, svarbu, kad kuprinė pilnai atitintų visus lūkesčius ir poreikius. Juk kuprinę perkame ne tik kaip gražią stiliaus detalę, bet ir kaip priemonę daiktams susidėti. Tad, jei mes išsiruošime pakeliauti, ši kuprinė turi būti kaip kelioninė kuprinė, kuri taip pat leistų keliauti patogiai lėktuvu ir atitiktų rankinio bagažo reikalavimus arba laisvalaikio kuprinė į gamtą, pasivažinėti dviračiu ar pasivaikščioti kartu su draugėmis. Reikalinga kuprinė darbui – svarbu, kad kuprinė kompiuteriui būtų draugiška, t.y. patogiai būtų galima įdėti kompiuterį.

Moteriškos kuprinės išsiskiria ne tik savo dizainu, galbūt atitinkama forma, bet ir funkcionalumu. Įprastai, jei kuprinės kuriamos išskirtinai moterims, čia galima rasti daugiau kišenėlių atskiriems daiktams, daugiau skyrių, stilingų kuprinių aksesuarų.

Kuprinės moterims UNU yra kuriamos ir gaminamos stilingai, savimi pasitikinčiai moteriai. Ši kolekcija išsiskiria savo įvairiapusiškumu, didele spalvų ir dizainų įvairove. Tai stilingos, madingos ir kokybiškos kuprinės, sukurtos specialiai moteriai. Jos gali būti naudojamos kaip ir kelioninės kuprinės, laisvalaikio, pramogoms ir darbui. Platus kuprinių aksesuarų asortimentas leidžia idealiai parinkti ir priderinti Jūsų trokštamus priedus prie kuprinės. Tai kosmetinės, raktinės, dėklai mobiliems telefonams, pakabukai, piniginės ir kiti.

Visos moteriškos kurpinės ar kuprinių aksesuarai taip pat gali būti personalizuojami. Vardinės kuprinės suteikia Jums išskirtinumo ir originalumo. Kam rinktis tokią kuprinę, kurią gali turėti kiekvienas? Susikurti savo kuprinę dabar kaip niekad paprasta. Kreipkitės pas mūsų specialistus ir mes su malonumu Jums padėsime. Dar niekad nebuvo paprasta atrodyti taip madingai ir stilingai su UNU kolekcijos kuprinėmis moterims.

Kuprinės vyrams UNU

Vyriškos kuprinės dažniausiai asocijuojasi su praktiškumu. Tai turi būti tvirtos, kokybiškos ir stilingos kuprinės, sukurtos specialiai vyrams atsižvelgiant į jų gyvenimo būdą, ritmą ir gyvenseną. Dažnu atveju, visos kuprinės turi būti universalios, nes vyrams dažniausiai reikalingos kuprinės sportui, kuprinės laisvalaikiui, kuprinės kelionėms ar darbui ir viskas turi tilpti viename. Tai tarsi kuprinė – kelioninis krepšys, kur turi tilpti ir kompiuteris, ir krepšinio kamuolys ar sportinė apranga, keletas kitų daiktų.

Visos kuprinės vyrams gali būti taip pat personalizuojamos, parenkant atitinkamą dizainą, spalvas, užrašant inicialus, palinkėjimą. Vardinės kuprinės visada suteikia vyrams daugiau pasitikėjimo savimi, todėl jie jaučiasi geriau. Išskirtinumas ir originalumas – tai dažno vyro savybė ir siekiamybė, juk būti madingu ir stilingu visada yra malonu.

Vyriškos kuprinės dizaino prasme gali būti kuriamos atskirai, tad, jei reikalingos kuprinės medžiotojams, žvejams, sportininkams – kreipkitės pas mus ir mūsų dizaineriai padės susikurti Jums individualų sprendimą. Tad rinkitės kokybiškas tekstilines kuprines UNU ir džiaukitės neužmirštamomis akimirkomis.

Kuprinės vyrams taip pat gali turėti atitinkamus aksesuarus: piniginės, mobilių telefonų dėklai, raktinės ir kiti priedai. Visa tai galima suderinti kartu su kuprine.

Mokyklinės kuprinės paaugliams

Prekinio ženklo UNU speciali kolekcija – mokyklinės kuprinės vaikams ir paaugliams. Jos sukurtos tiems moksleiviams, kuriems stilius, mada ir originalumas yra labai svarbus. Ir nesvarbu, ar tai baltos kuprinės, juodos kuprinės ar spalvotos, pirmiausiai jos turi atrodyti kietai ir madingai bei būtų patogu susidėti knygas, sąsiuvinius ir kitus mokyklos reikmenis. Šios kuprinės mokyklai specialiai yra sukurtos, kad galėtų taip pat tarnauti ir kaip kuprinės kompiuteriui, sportui ar laisvalaikiui. Madingi dizainai, originalūs užrašai – tai mada ir stilius, apie kurį mokiniai svajojo jau seniai.

Visos kuprinės sukurtos taip, kad būtų ypač tvirtos, taip pat yra galimybė jas išskalbti, tad visada jos gali būti švarios. Lengvai skalbiamos kuprinės – tai naujovė rinkoje, tad rekomenduojame jas išbandyti

Visos kuprinės mokyklai gali turėti daug modifikacijų ir priedų. Kuprinių aksesuarai tikrai atrodo įspūdingai: piniginės, raktinės, raktų pakabukai, atšvaitai, kosmetinės, papildomi vidiniai krepšiai, krepšiai mokykliniai ar sportiniai aprangai, sportiniai krepšiai ir kita.

Susikurk visus aksesuarus pagal save. Vardinės, personalizuotos kuprinės šiandien yra jau įmanomos. Vaikas pametė kuprinę? Ne bėda, nes ji gali būti paruošta specialiai su vaiko ar tėvų kontaktais.

Mėgaukitės nauja UNU kuprinių kolekcija – mokyklinės kuprinės sukurtos specialiai vaikams ir paaugliais mokyklai. Išskirtinis dizainas ir funkcionalumas ko gero yra tai, ko šiandien mokiniai ieško.

Jei mokyklos ar kitos ugdymo įstaigos ieško, kad gamina kuprines su logotipu pagal individualius užsakymus – Jūs esate kaip tik čia, kur reikia.

Kuprinės vaikams UNU

Reikalingos smagios ir įdomios kuprinės, norite nustebinti vaikus ar sukurti specialiai jiems vaikišką kuprinę? Visos UNU prekinio ženklo vaikiškos kuprinės yra Jūsų paslaugoms. Galite rinktis įvairaus dydžio, formų ir piešinių. Nerandate piešinio, kokio norite? Ne bėda, kreipkitės pas mūsų dizainerius ir jie su malonumu Jums padės. Mes esame visada pasiruošę įgyvendinti visas Jūsų svajones, nes žinome, kad vaikų norai Jums be galo svarbūs.

Visos kuprinės vaikams gaminamos pagal patvirtintus modelius. Paveikslėliai ir dizainai gali būti modifikuojami. Jei Jūs ieškote įmonės, kas gamina kuprines pagal individualius užsakymus, Jūs esate čia, kur reikia. Rinkitės iš didelio mūsų asortimento ir džiaukitės plačia vaiko šypsena kiekvieną dieną.

Visos vaikiškos kuprinės taip pat turi savo priedus ar aksesuarus. Priedai ir aksesuarai kuprinei suteikia individualumo ir išskirtinumo. Tad, jei reikalinga kuprinė mergaitei ar kuprinė berniukui – išsirinkite norimą dizainą ir aksesuarus – visa tai atrodys nuostabiai. Rinkitės atšvaitus, raktų pakabukus, žaisliukus ar personalizuotus priedus su vardu ar inicialais, ir visas atrodys SUPER.

Visos šios kuprinės taip pat gali būti kaip kurpinės darželinukams ar kuprinės į darželį – reikia tik pasirinkti reikiamą dydį. Kuprinės mergaitėms ir kuprinės berniukams šiuo atveju nėra kuriamos atskirai, bet esant poreikiui ir konkrečiam užsakymui, yra galimybė pagaminti pagal užsakymus. Kuprinių gamyba pagal užsakymus – yra mūsų privalumas, tad prašykite visko, ko norite, o mes pasistengsime tai įgyvendinti.

Kelioninės kuprinės

Susiruošėte į kelionę? Kelioninė kuprinė turi atitikti skrydžių operatorių reikalavimus? Jokių problemų, mes galime pagaminti atitinkamą kuprinę pagal RYANAIR IR WIZZAIR reikalavimus. Galite taip pat išsirinkti iš jau gamintų kuprinių, tik įvertinkite reikalingą dydį, kad jis atitiktų reikalavimus.

Prekinio ženklo UNU kuprinės kelionėms lėktuvu ir ne tik, kuriamos ir gaminamos išskirtiniams Jūsų kelionės įspūdžiais. Talpios, madingos ir patogios – jos visada patrauks akį ir taip Jūsų išskirtinio kredo dalimi. Kuprinės kišenės suteikia joms universalumo, o stilingas dizainas sukuria patrauklų įvaizdį. Taip pat Jūs galite pasirinkti smagiu priedus: piniginės, raktinės, mobilių telefonų dėkliukai, kosmetinės, pakabukai ir kt. Šie kuprinių aksesuarai leis mėgautis ne tik maloniu patogumu, bet šie maži priedai sukurs madingos kelioninės kuprinės įvaizdį.

Tad šios kuprinės lėktuvu ar kitu transportu iš ties yra geras pasirinkimas. Ji gali tarnauti ir kaip kuprinė kompiuteriui ar kelioninis krepšys. Šio elegantiškos kelioninės kuprinės Jūsų nepaves, o išskirtinis dizainas leis atpažinti tarp kitų tūkstančių kelioninių krepšių ir kuprinių.

Kelioniniai krepšiai ir rankinės UNU

Kelioninės rankinės ir krepšiai, dar kitaip vadinamos kelioninės tašės yra idealus pasirinkimas keliaujant. Pagamintos iš švelnaus tekstilinio audinio, jie yra maloniai švelnūs, talpūs ir madingi. Kelioniniai krepšiai keliaujantiems lėktuvu yra nepamainomi. Gali būti pagaminti pagal rankinio lėktuvo bagažo reikalavimus, išsiskiria savo dizainu ir universalumu. Lengva nešioti, įdėti, išimti daiktus, talpinti bagažo skyriuje.

Visi kelioniniai krepšiai gali būti gaminami pagal klientų pageidavimus. Tai gali būti ne tik kelioninis krepšys ar rankinė, tačiau ir sportinis krepšys. Apie sportinius krepšius galite sužinoti daugiau skaitydami sportiniai krepšiai

Sportiniai krepšiai

Visi sportiniai krepšiai gali būti gaminami tiek vaikams, tiek ir suaugusiems sportininkams ir ne tik. Sportinis krepšys krepšiniui ar futbolui, kur talpa ir sportiniai bateliai, sportinė apranga ar kamuolys yra nepamainomas Jūsų sporto atributas. Tai tarsi asmenybės dalis, kuria siekiama parodyti didelę meilę sportui.

Sportiniai krepšiai, kaip ir kelioniniai krepšiai gali būti personalizuoti ir gali būti gaminami pagal individualius užsakymus. Išskirtinis sportinis krepšys visada Jums suteiks individualumo ir išskirtinumo.  Tad, jei nerandate Jums mielo dizaino su Jūsų sporto atvaizdu ar žinute, rašykite mums tiesiogiai ir mes pasistengsime pagaminti specialiai jums. Mes suprantame, koks Jums svarbus yra išskirtinis sportinis krepšys ar tašė.

Originalios ir stilingos kuprinės – geriausios personalizuotos dovanos paaugliams ir suaugusiems.

Visos moteriškos ir vyriškos kuprinės bei kuprinės vaikams ar kuprines vaikams i darželį gali būti gaminamos pagal užsakymus. Kaip ir kelioniniai krepšiai ar sportiniai krepšiai. Atsiųskite norimą motyvą, nuotrauką, žinutę ar vardą ir mes pagaminsime vardinį krepšį ar kuprinę. Jums patinka firminės kuprinės ar krepšiai? Čia daug geriau negu tai. Individualios dovanos visada yra geriausias sprendimas parodyti išskirtinį dėmesį savo artimiesiems. Tad, jei reikalingos dovanos moterims, vyrams ar vaikams, reikalingos smagios ir originalios dovanų idėjos – rinkitės išskirtines kuprines laisvalaikiui, mokyklai ar kelionėms – tikrai neprašausite, nes kuprinė – tai visada reikalingas daiktas mūsų spintoje. O graži ir madinga kuprinė – ir stilingas aprangos aksesuaras.

Rodyti daugiau