NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Bagažinės kilimėlis 90 x 100 cm

Dydis: 90 x 100 cm

Kiekis:

Kaina:

79,95 €
79,95 €
Į krepšelį
Jums priklauso nemokamas pristatymas
NEMOKAMAS pristatymas į jūsų pasirinktą DPD Pickup siuntų terminalą. Numatomas pristatymas - birželio 15 dieną.
Pristatymo kaina su DPD kurjeriu - 3 €. Kurjeris pristatys prekes Jūsų nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas. Numatomas pristatymas - birželio 15 dieną.
Pristatymo kaina į Kuršių Neriją su LT paštu - 5 €. Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu.  Numatomas pristatymas - birželio 22 dieną.
Pristatymo kaina į EU šalis su DPD kurjeriu - 15 €. Pristatymo terminas į daugelį EU šalių 5-14 dienų. Numatomas pristatymas - birželio 23 dieną.
Pristatymo kaina į ne EU šalis su LT paštu - 20 €. Pristatymo terminas į ne EU šalis 9-14 d.d. Numatomas pristatymas - birželio 27 dieną.
Pristatymo kaina į USA su LT paštu - 30 €. Pristatymo terminas 14-25 d.d. Numatomas pristatymas - liepos 5 dieną.
Rodyti visus pristatymo būdus

Bagažinės kilimėlis 90 x 100 cm

Šį apsauginių kilimėlių rinkinį sudaro dvi dalys, kurios yra sujungtos Velcro juosta. 

Kilimo plaukeliai pagaminti iš 100 % perdirbto PET (Polietilentereftalatas). Apsaugos ir pagrindas pagamintas iš gumos.

Bendras dydis - 100 x 150 cm:

automobilio bagažinės apsauginis kilimėlis - 100 x 90 cm.

automobilio bamperio apsauga - 90 x 70 cm.

Bendras svoris - 2,70 kg/m2.

Spalva - juoda.

PRIEŽIŪRA - audinio dalis gali būti skalbiama ir džiovinama 30 laipsnių temperatūroje.

 

Džiaugiamės pristatydami naujovę - jums nebereikia jaudintis, kai po naudojimo sportinė įranga, sodo reikmenys, įrankiai, žaislai ar vežimėliai, kurie talpinami jūsų automobilio paliks smėlio ar purvo pėdsakus. Itin tvirtas automobilio apsaugos rinkinys patikimai sulaiko drėgmę ir nešvarumus bei apsaugo nuo galimų įbrėžimų. Jį sudaro dvi dalys, tvirtai sujungtos Velcro užsegimu. Itin reikalingas bagažinės kilimėlis, kurio paviršius tvariai pagamintas iš 100 % perdirbto PET pluošto, papildymas yra buferio apsauga, pagaminta iš nitrilo gumos, kuri apsaugo nuo bamperio pažeidimo. Lengvai naudojamas ir plaunamas rinkinys yra dviejų dydžių ir neutralios spalvos.

Kilmės šalis: EU.

Rodyti daugiau
Už prekes atsiskaityti galima įprastu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kreditine kortele.
Pristatymo kaina Lietuvoje - 2,90 Eur. 
Gaminius, esančius mūsų sandėlyje, Lietuvoje* (*išskyrus Kuršių Neriją) nurodytu adresu pristatome su DPD kurjerių tarnyba per 1-2 darbo dienas, jei užsakymas pateikiamas iki 13:00 val. Kitu atveju, užsakymo vykdymas perkeliamas į kitą darbo dieną.
Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu.  Prašome atkreipti dėmesį, kad skirtingų prekių, prekių grupių gamybos ir pristatymo terminas gali skirtis. Pasirinkus papildomas paslaugas (siuvinėjimas, personalizuota dėžutė ir t.t.), gali pailgėti gaminio pristatymo laikas.  Išsiuntus siuntą su DPD, jūs gausite SMS žinutę. Jei nenorite, kad siuntą jums pristatytų kurjeris, SMS žinutėje esančioje nuorodoje, galite savo siuntą nusikreipti į DPD paštomatą. Prekes į EU šalis pristatome su DPD kurjeriu*: Latvija, Estija, Lenkija: pristatymo trukmė - 4 d.d.. Kaina 9.99 €. Austrija, Vokietija, Prancūzija, Suomija, Švedija, Belgija, Čekija, Liuksemburgas, Slovakija: pristatymo trukmė - 5 d. d. Kaina - 11.99 €.  Olandija, Danija, Airija, Vengrija, Slovėnija: pristatymo trukmė - 6 d. d. Kaina - 12.99 €.  Ispanija, Italija, Portugalija: pristatymo trukmė - 5-7 d. d. Kaina - 13.99 €.  Bulgarija, Graikija, Rumunija, Kroatija: pristatymo trukmė - 5-7 d. d. Kaina - 16.99 €.  Prekes į ne EU šalis siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu (jei klientas pageidauja, už papildomą mokestį galime siųsti su express UPS): Norvegija, pristatymo trukmė - 5-15 d. d. Kaina - 12.99 €. D.Britanija, Šveicarija, pristatymo trukmė - 5-15 d. d. Kaina - 15.99 €. * Kainos nurodytos išskyrus salas ir atokias vietoves (kainos tikrinamos pagal pašto kodą).