NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Kvepiančių žvakių rinkinys

Minimalus užsakymas verslo klientams – 10 vnt.

Kiekis:

Kaina:

24,90 €
24,90 €
Į krepšelį
Jums priklauso nemokamas pristatymas
NEMOKAMAS pristatymas į jūsų pasirinktą DPD Pickup siuntų terminalą. Numatomas pristatymas - kovo 8 .
Pristatymo kaina su DPD kurjeriu - 3 €. Kurjeris pristatys prekes Jūsų nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas. Numatomas pristatymas - kovo 8 dieną.
Pristatymo kaina siunčiant užsakymą autobusu - 6 €. Pristatysime Jūsų siuntą Lietuvoje tą pačią dieną! Jei į norimą miestą autobusas nebevažiuoja – siunta nukeliaus kitos dienos ryte. Numatomas pristatymas - kovo 8 dieną.
Pristatymo kaina į Kuršių Neriją su LT paštu - 5 €. Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu.  Numatomas pristatymas - kovo 18 dieną.
Pristatymo kaina į EU šalis su DPD kurjeriu - 15 €. Pristatymo terminas į daugelį EU šalių 5-14 dienų. Numatomas pristatymas - kovo 19 dieną.
Pristatymo kaina į ne EU šalis su LT paštu - 25 €. Pristatymo terminas į ne EU šalis 9-14 d.d. Numatomas pristatymas - kovo 21 dieną.
Pristatymo kaina į USA su LT paštu - 30 €. Pristatymo terminas 14-25 d.d. Numatomas pristatymas - kovo 29 dieną.
Rodyti visus pristatymo būdus

Kvepiančių žvakių rinkinys

Trijų kvepiančių žvakių rinkinys dovanų dėžutėje.

Dydis: 6,5 cm x 6,5 cm x 10 cm.

Naudojamas vaškas: palmių.

Degimo trukmė: 36 valandos.

Žvakių kvapai:

Pilka: Bergamotė, Frezija, Jazminai.

Ruda: Sandalmedis, Sausmedis, Snaputis.

Žalia: Bergamotė, Apelsinas, Pačiulis.

Minimalus užsakymas verslo klientams – 10 vnt.

Kvepiančios natūralaus vaško žvakės papildytos natūraliais kvapniaisiais aliejais. Šios žvakės išliejamos iš specialaus vaško tinkamoje temperatūroje - tai suteikia žvakės paviršiui išskirtinę lyg 'šerkšno' struktūrą.

Šioms žvakėms naudojamas kvapnusis aliejus ir natūralus vaškas, todėl jos kvepia itin ilgai, skleidžia aromatą ne tik uždegus, bet ir tiesiog stovint patalpoje.

Naudojimo instrukcija:

Kai naudojate žvakę pirmą kartą, deginkite ją apie vieną valandą, tada užgesinkite, leiskite atvėsti, pakirpkite knatą iki 1 cm ilgio ir tada vėl uždekite.

Vaško sienelės liekas priklausomai nuo aplinkybių, kuriose deginama žvakė. Jeigu šilčiau - sienelės plonesnės, jei šalčiau - storesnės. Jei liepsna pasislėpusi, aplaužykite kraštelius, o vaško likučius galite sudėti atgal į žvakės vidų.

Žvakei ilgai degant, gali susidaryti vaško perteklius, kuris gesina žvakės liepsną. Jei taip nutinka, užgesinkite žvakę, leiskite vaškui sustingti ir tuomet vėl uždekite. 

Įkaitęs vaškas gali ištekėti todėl žvakę padėkite ant saugaus paviršiaus. Kad vaškas nesugadintų paviršiaus, naudokite padėkliukus ar žvakides. 

Patariame saugoti žvakę nuo tiesioginių saulės spindullių ir nestatyti žvakės karštose patalpoje. Jei deginate žvakes vieną šalia kitos, atitraukite jas mažiausiai 1 cm vieną nuo kitos. Taip jūsų žvakės degs saugiai ir žymiai ilgiau.

Kartais degdama žvakės liepsna gali imti šokinėti, gali pasirodyti tamsus dūmelis. Taip gali nutikti, nes naudojae medvilninį storesnį knatą. Jei taip nutinka, užgesinkite žvakę ir pakirpkite knatą, kad šis būtų 1 cm ilgio.

Svarbu:

Nepalikite degančios žvakės be priežiūros.

Prieš degindami žvakę, nuimkite jos etiketę.

Vaškas gali išvarvėti, tad saugokite paviršius.

 

Realios prekės išvaizda bei atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje dėl skirtingų monitorių bei jų nustatymų.

Rodyti daugiau
Už prekes atsiskaityti galima įprastu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kreditine kortele.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į jūsų pasirinktą DPD Pickup siuntų terminalą.
*Jei siunta dėl jos dydžio netelpa į DPD terminalą, susisiekus su klientu, siuntą siunčiame nemokamai su DPD kurjeriu kliento nurodytu adresu.
Pristatymo kaina su DPD kurjeriu jūsų nurodytu adresu Lietuvoje (*išskyrus Kuršių Neriją) - 3 Eur.
Gaminius esančius mūsų sandėlyje nurodytu adresu Lietuvoje* (*išskyrus Kuršių Neriją) pristatome su DPD kurjerių tarnyba per 1-2 darbo dienas, jei užsakymas pateikiamas iki 13:00 val.
Kitu atveju, užsakymo vykdymas perkeliamas į kitą darbo dieną.
Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu, pristatymo kaina - 5 Eur.
Prašome atkreipti dėmesį, kad skirtingų prekių, prekių grupių gamybos ir pristatymo terminas gali skirtis.
Pasirinkus papildomas paslaugas (siuvinėjimas, personalizuota dėžutė ir t.t.), gali pailgėti gaminio pristatymo laikas.
Išsiuntus siuntą su DPD, jūs gausite SMS žinutę. Jei nenorite, kad siuntą jums pristatytų kurjeris, SMS žinutėje esančioje nuorodoje, galite savo siuntą nusikreipti į DPD paštomatą.
Prekes į EU šalis pristatome su DPD kurjeriu*, pristatymo kaina - 15 Eur. Pristatymo trukmė priklausomai nuo šalies - 3-7 d.d.
Prekes į UK pristatome su DPD kurjeriu*, pristatymo kaina - 20 Eur. Pristatymo trukmė - 5-7 d.d.
Prekes į ne EU šalis siunčiame registruotu pirmenybiniu LT paštu, pristatymo kaina - 30 Eur. Jei klientas pageidauja, už papildomą mokestį galime siųsti su express UPS.
* Kainos nurodytos išskyrus salas ir atokias vietoves (kainos tikrinamos pagal pašto kodą).