NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 9 18 36 72

Svetainė – erdvė, kur praleidžiame daug laiko. Čia ir valgome, priimame svečius, leidžiame laiką. Tad ši erdvė turi būti labai praktiška, patogi ir estetiška. Visos detalės turi atitikti Jūsų skonį ir pabrėžti svetainės interjero charizmatišką ir išskirtinį interjero charakterį, kuris didžiąją dalimi atspindi Jūsų gyvenimo būdą. Kilimai – tai ta interjero detalė, kuri geba apjungti viską į visumą, todėl nenuostabu, kad pas dažną galima svetainėje atrasti kilimą. Vis dėlto, kokį kilimą išsirinkti? Koks dizainas tinka? Ir kodėl svarbu turėti praktišką ir lengvai išvalomą ar išplaunamą kilimą. Panagrinėkime plačiau.

Stilingi kilimai svetainei

Stilius ir mada visada žengia koja kojon, tad jei norite padaryti įspūdį svečiam, šios taisyklės reikės prisilaikyti. Kilimai įprastai turi atitikti pačios erdvės kuriamą stilių, tarkim, jei čia dominuoja Provence stiliaus baldai, sienų ir užuolaidų spalvos švelnios, reikėtų tokiu atveju teikti prioritetą raštams, kuriuose atsispindi gėlių, gyvūnų ar peizažų motyvai. Kuo spalvos ryškesnės, tuo labiau kilimas tampa pagrindiniu erdvės akcentu. Tad labai svarbu nuspręsti, kokias detales pirmiausia norite išryškinti, na o kilimas – padės jas sujungti.

Mūsų asortimente Jūs galite atrasti įvairius stilius: tiek provanso, tiek modernios klasikos ar meniško stiliaus. Kad ir ką besirinktumėte, ko gero yra svarbiausia, kad kilimas Jums patiktų ir teiktų tik geriausias emocijas. Nėra nieko maloniau, kaip šeimininkas džiaugiasi ir didžiuojasi savo kilimais.

Kodėl verta rinktis plaunamus kilimus svetainei

Kilimai yra gaminami pagal įvairias technologijas – vieni austiniai, kiti rišami mazgeliais, vieni rankų darbo, kiti pramoniniai. Šiandien dienai stengdamiesi prisitaikyti prie greitėjančio žmonijos tempo, yra sukurti plaunami kilimai, kuriuos galima išskalbti namuose. Tai padaryta siekiant sutaupyti žmonių laiką ir pinigus.

Todėl, norėdami turėti švarų kilimą, Jums jau nebereikia jo vežti į brangiai kainuojančią plovyklą. Viską Jūs galite pasidaryti patys.

Tad kodėl verta įsigyti plaunamą kilimą svetainei? Atsakymas paprastas – iš praktiškumo. Juk čia nuolat daug žmonių, kažkas vaikšto, kiti valgo ar geria, natūralu, kad svetainės kilimai purvinami kur kas dažniau nei kiti. Plaudami kilimus kada tik panorėjus, jūs galite užtikrinti maksimalią švarą ir higieną namuose. Švarus kilimas, komplimentai šeimininkui ir išskirtinis dėmesys Jūsų svetainei.

Iš kitos pusės, kilimai sugeria labai daug dulkių, tad nuolatinis plovimas ar valymas yra būtinas. Pasirinkite plaunamus kilimus, skalbkite juos kada tik panorėję ir palaikykite švarų orą namų erdvėse. Tai ypač aktualu įvairiomis alergijomis sergantiems ar kvėpavimo ligų turintiems žmonėms – nuo šiol gerą, šiuolaikišką ir stilingą kilimą turėti yra kaip niekad lengva.

Kilimai kaip dovanos

Ieškote dovanos įkurtuvių proga? O gal reikalingos dovanos mamai ar tėčiui? Čia jau Kalėdos, tad reikalingos Kalėdinės dovanos? Pasirinkite plaunamus kilimus ir kilimėlius – tai tikrai yra nereali dovana, kuri užburs jus savo praktiškumu, universalumu ir kokybe. Išskirtinio dizaino kilimai pavers bet kokią Jūsų ir Jūsų brangių žmonių erdve dar labiau nuostabesne ir jaukesne. Pasinaudokite šia puikia galimybe ir mėgaukitės nuostabiu pirkiniu. Kilimai ir kilimėliai – dovanų idėjos kiekvienai progai.

Kaip prižiūrėti kilimus

Visi mūsų pristatomi kilimai gali būti plaunami automatinėse skalbimo mašinose ir džiovinami džiovyklėse. Jei neturite automatinės džiovyklės, nieko tokio, kilimai puikiausiai išdžius tiesiog juos patiesus ant dangos, kuri nebijo drėgmės. Naudokite švelnias skalbimo priemones bei neviršykite daugiau nei 60 laipsnių  vandens temperatūros. Visada vadovaukitės gaminio priežiūros ženklais ir rekomendacijomis. Jei nežinote, kaip taisyklingai viską padaryti, visada galite kreiptis tiesiogiai pas mūsų specialistus.

Nusipirkote naują kilimą? Išplaukite jį, nes pirmas plovimas leidžia ištiesinti transportavimo raukšles ir suaktyvinti purvą sugeriančius plaukelius.

Jei kilimas yra didesnių gabaritų ir netelpa į skalbimo mašiną, tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į švaros kilimų centrus, kurie padės Jums jį išplauti.

Rinkitės plaunamus kilimus – dar niekad nebuvo taip paprasta užtikrinti nuolatinę švarą Jūsų kambariuose.

 

Rodyti daugiau